Καλώς σας βρήκα, Καλή χρόνια σε όλους

Left_ex_Chalkida

Μέλος
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Lefteris
Μοτό
GS 1200 ADV
Καλημέρα παιδιά ,

Λευτέρης από Χαλκίδα. Νέος Αρχάριος wannabe advrider.

Σας παρακολουθώ αρκετά χρόνια και χωρίς να γνωρίζω κάποιον, νιωθω πως κάποιους τους ξέρω μέσα από τα ταξίδια και τις περιπέτειες που μοιράστηκε σε αυτό το μέσο.
Με έχετε ταξιδευσει με τις ιστορίες σας και έχω ζηλέψει με την πολύ καλή έννοια. Επίσης ,με έχετε βοηθήσει σε πολλές απορίες μου - μέσω ερωτήσεων άλλων συντροχων- όποτε σας ευχαριστώ.
Στα δικά μου … Για 11 χρόνια είχα ένα Beverly 500 και πριν λίγους μήνες πήρα ένα gs1200adv 09, ονειρευομενος ταξίδια περιπετειες παρεες… Ίσως δεν ήταν η κατάλληλη επιλογή για εμένα αλλά ας μην κρυβόμαστε η αγορά μηχανής δεν γίνεται με λογική αλλά με συναίσθημα -καλώς ή κακώς-.

Καλώς σας βρήκα λοιπόν και θα χαρώ να σας γνωρίσω από κοντά.
Καλή Χρόνια σε όλους και πάντα όρθιοι !
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Καλώς ήρθες!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλώς όρισες Λευτέρη...!:ok:
 

Left_ex_Chalkida

Μέλος
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Lefteris
Μοτό
GS 1200 ADV
Καλώς όρισες !! Γιατί να μην είναι η κατάλληλη επιλογή ;;; Βουρρρρ
Ενδεχομένως με ένα 650-800 να ειχα πιο γρήγορη προσαρμογή. Ειδικά στο χωμα. Τωρα ότι κόπηκε με γεια. Κοιτάμε μπροστά !
 

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660
Ενδεχομένως με ένα 650-800 να ειχα πιο γρήγορη προσαρμογή. Ειδικά στο χωμα. Τωρα ότι κόπηκε με γεια. Κοιτάμε μπροστά !
Στο χώμα ναι θα σου φανεί δύσκολο , εγώ έκανα ένα μαθημα στον κ Σπανό , εχε το στο νου σου κάποια στιγμή , θα σε βοηθήσει για τα βασικά και να πάρεις λίγο αυτοπεποίθηση
 
Top Bottom