Καλώς σας βρήκα!

Γιάννης Σάρχο

SarchoGiannakis
Περιοχή
Κατερίνη
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Honda Varadero XL125V
Honda Transalp 400V
BMW F 800 GS
Γειά σας φίλοι μοτοταξιδιώτες.Ειμαι νέος στο φόρουμ και χαίρομαι πολύ με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα.Νομιζω ότι εδώ θα βρω παρέα και συνταξιδιώτες για το μέλλον.Να σας συστήθω συντόμως.Με λένε Γιάννης είμαι 18 χρονών και είμαι από Κομοτηνή.Φετος άρχισα να σπουδάζω στην Κατερίνη η οποία θα είναι και η αφετηρία των διαδρομών μου.Οπως είπα είμαι νέος επομένως και αρχάριος όσο αναφορά τις βόλτες με μηχανή.Μου αρέσει πολύ να ταξιδεύω και επειδή παλαιότερα ασχολούμουν με την ποδηλασία έχω μια ιδιαίτερη σχέση με τους 2 τροχούς.Θα ήθελα να γυρίσω αρχικά την βόρεια Ελλάδα και στην συνέχεια την Ιταλία πρώτα ο Θεός.Θα ήθελα επίσης να βρώ μια παρέα είτε αρχάρια είτε πιο προχωρημένη για να ξεκινήσω κι εγώ τα ταξίδια.Προς το παρών σκέφτομαι να ξεκινήσω κάποιες κοντινές αποδράσεις (έως 100χλμ) μόνος ώστε να πάρω λίγο τον αέρα και στην συνέχεια με καλή παρέα είμαι ανοιχτός για πολλά πράγματα.Μιας και από όσο διαβάζω υπάρχουν πολλοί υποστηρικτές των 125cc δεν νομίζω να αποτελέσει πρόβλημα το Varadero XL125V μου.Να είστε όλοι καλά και ασφαλή χιλιόμετρα!
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Καλως ηρθες στην παρεα μας !!! Αντε να κατεβασουμε ακομα το μεσο ορο ηλικιας :p
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλώς όρισες Γιάννη ..!!!:ok:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αν τον ειχα κανει στα 12-13 ναι μπορει και να ηταν :p τον δικο σας μεσο ορο κατεβάζουμε παπουλακια
Εγώ στα 13 μπορούσα να κάνω παιδιά.... Εχεις δίκιο για σένα.!!!
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Δεν υπάρχουν μικρές ή μεγάλες μηχανές, υπάρχουν μόνο μοτοσυκλετιστες με μεγάλη μουρλια σε αυτό το φόρουμ, οπότε ήρθες στο καλύτερο μέρος!!:l2:καλως μας ήρθες συνονόματε!!!!!!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Καλώς όρισες στο χώρο
Τι σπουδάζεις?
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καλώς ήρθες φίλε!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Διοίκηση συστημάτων εφοδιασμού (logistics). Εμπόριο με απλά λόγια

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Κάνε μας μια παρουσίαση του βαρκαντερο 125 όταν έχεις λίγο χρόνο
 
Top Bottom