Καποιος απο Αργυρουπολη η περιξ;

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
Οπως λεει ο τιτλος παιδια. Ενδιαφερομαι για ενα GS 650 που πουλαει καποιος και εκτος απο λαστιχα που σιγουρα θελει θα ηθελα να ξερω τι αλλα θεματα εχει αν εχει. Ειμαι Θεσσαλονικ και το να κατεβω Αθηνα ειναι δυσκολο παρα μονο στην περιπτωση που ειναι οκ η μηχανη οποτε κατεβαινω να την παρω.
Ευχαριστω.
 

AnotherFace

Μέλος
Περιοχή
Aθηνα
Όνομα
Πετρος
Μοτό
Adv950\hsq510
Μένω Παγκράτι εγώ (δίπλα) αν δεν βρεθεί άτομο μπορώ να ρίξω μια ματιά απλά οι γνώσεις οι δικες μου είναι ελάχιστες.
Αν δεν βρεθεί άλλος στείλε μου ένα μήνυμα!
 

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
6977219646....παρασκευας boxergarage
Πες του πωλητή να πάει από εκεί να την τσεκάρει, γιατί μόνο τότε θα είσαι σίγουρος.
καλα το θετεις. Αλλα πως θα παει εκει ;Εκ μερους καποιου αγνωστου που λεγεται Ηλιας; Δεν ημουν ποτε πελατης του μεχρι που εφυγα απο Αθηνα. Πως θα τον πληρωσω αν ζητησει κατι για τον κοπο του. Ψαχνω για κατι πιο ευελικτο. Καποον που να ξερει να δει 2-3 θεματα με το συγκεκριμενο μηχανακι και αν μου κανει θα κατεβω και φυσικα θα παω στον συγκεκριμενο να το δει, απο την στιγμη που καποιι απο εσας γνωριζετε τον μαστορα αυτον.
Ευχαριστω οπως και να εχει παντως.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
καλα το θετεις. Αλλα πως θα παει εκει ;Εκ μερους καποιου αγνωστου που λεγεται Ηλιας; Δεν ημουν ποτε πελατης του μεχρι που εφυγα απο Αθηνα. Πως θα τον πληρωσω αν ζητησει κατι για τον κοπο του. Ψαχνω για κατι πιο ευελικτο. Καποον που να ξερει να δει 2-3 θεματα με το συγκεκριμενο μηχανακι και αν μου κανει θα κατεβω και φυσικα θα παω στον συγκεκριμενο να το δει, απο την στιγμη που καποιι απο εσας γνωριζετε τον μαστορα αυτον.
Ευχαριστω οπως και να εχει παντως.
Πες του να πάει και θα επικοινωνήσω εγώ με τον πετσακια.
Μην βάζεις στο μυαλό σου δύσκολα.....
 

BillyGs

Μέλος
Περιοχή
Lagonisi
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
R 1200 GS
Μπράβο ρε παίδες είστε ADV!! Εγώ δουλεύω κοντά και θα μπορούσα να πάω να την δω (με τις λίγες γνώσεις μου) αλλά νομίζω το καλύτερο το πρότεινε ο @gsmaniac και ο πετσάκιας είναι εγγύηση!!!
 

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
Σας ευχαριστω ΟΛΟΥΣ παιδια για την αλληλεγγυη σας και την προθυμία σας. Δυστυχως η μηχανη πουληθηκε. Ας παει στο αρχειο απο καποιον υπευθυνο της ομαδος.
ΥΓ. Εννοείται και ειναι αγραφος νομος απο την πλευρα μου οτι οποιος χρειαστει οτιδηποτε εδω στην Θεσσαλονικη ειμαι εδω και δηλωνω παρων.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
αυτο φενετε καθαρο
επειτα γιαμαχα ειναι !!!!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
υπαρχει καποιος που μπορει να βοηθησει παιδια;
Hλία μακάρι να είχα μάστορα που ασχολείται με τζαπώνια και να τον εμπιστεύομαι, να το πάω ή να είμαι εκεί με τον ιδιοκτήτη. Δυστυχώς τα ΧΤ 660 δεν τα ξέρω και δεν πάω μόνος μου απλώς να το δω...
Θα μιλήσω με τον πετσάκια μας, μπας και τα ξέρει, και θα δούμε τι μπορούμε να κάνουμε από Τρίτη πια.
 

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
Hλία μακάρι να είχα μάστορα που ασχολείται με τζαπώνια και να τον εμπιστεύομαι, να το πάω ή να είμαι εκεί με τον ιδιοκτήτη. Δυστυχώς τα ΧΤ 660 δεν τα ξέρω και δεν πάω μόνος μου απλώς να το δω...
Θα μιλήσω με τον πετσάκια μας, μπας και τα ξέρει, και θα δούμε τι μπορούμε να κάνουμε από Τρίτη πια.
πουληθηκε Θοδωρη και αυτο. Ευχαριστω παντως.
 
Top Bottom