Καρέκλα ταξιδιωτη

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Βλέπω τόσες μέρες το θέμα ακόμα στην επιφάνεια και λέω, μα τι σκατά συζητάνε ακόμα για μια γαμώκαρέκλα; Πού να ήξερα :laugh::roflmao::roflmao:
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
ειπα να παρω μερος στη συζητηση...
αλλα δεν ξερω πως να αρχισω...
παω στο ''ησυχαστηριο'' μου να σκεφτω και επιστρεφω...
οχι συντομα...
αργοτερα... πολυ αργοτεραααα...

 

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Αφού πιάσαμε και το θέματα του χεσίματος και του κατουρήματος, να κάνω και μια σχετική ενημέρωση για τις γυναίκες.

Όταν κάνεις ορειβασία αναρρίχηση και είσαι κρεμασμένος με σχοινιά στα βράχια και θέλεις να κατουρήσεις απλά ανοίγεις το φερμουάρ και κατουράς.
Τι κάνει όμως σε αυτή την περίπτωση μία γυναίκα που δεν μπορεί να κατεβάσει τα παντελόνια της να κάτσει για να κατουρήσει;
Η λύση βρέθηκε με το πιο κάτω εργαλείο, το οποίο μπορεί να χρησιμοποιηθεί και σε άλλες έκτακτες καταστάσεις όταν για παράδειγμα μία γυναίκα φοράει ρούχα μοτοσυκλέτας και σταματάει στο δρόμο και θέλει να κατουρήσει.:)


 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
μία γυναίκα φοράει ρούχα μοτοσυκλέτας και σταματάει στο δρόμο και θέλει να κατουρήσει.
εχω παρει στην κυρα-Αλεξανδρα....
και οντως δουλευει....
το μονο θεμα που εχω, ειναι οτι στο τελειωμα με κοιταει και προκλητικα το ''τινιαζει'' μεχρι την τελευταια σταγονα....

:UH:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
εχω παρει στην κυρα-Αλεξανδρα....
και οντως δουλευει....
το μονο θεμα που εχω, ειναι οτι στο τελειωμα με κοιταει και προκλητικα το ''τινιαζει'' μεχρι την τελευταια σταγονα....

:UH:
Περαστικά Γιωργάρα...



Στάλθηκε από το ASUS_AI2302 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom