Κλοπή adv lc

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Διαβαζω στο fb του ατυχου ιδιοκτητη τις λεπτομερειες.
Κλοπη απο τη μαρινα Ζεας μεσα στο μισαωρο 22.15-22.45.
H μοτοσυκλετα κατι λιγοτερο απο 40 ημερων.
Τα συμπερασματα δικα σας....
απο εμενα μια μεγαλη ευχη να πεσουν οι μαγκες επανω στις Αρχες και να γυρισει ανεπαφη πριν ταξιδεψει προς το αγνωστο.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Θέλει πολύ προσοχή! Πέρυσι κόντεψα να τη χάσω κάτω από το σπίτι μου. Ας είναι καλά ο γείτονας μου! Εκ τότε "γκαραζώθηκε"!
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Μαστιγα που δεν θα σταματησει ποτε...εδω πριν χρονια σε καφε μπροστα στα τρια μετρα το μηχανακι μου ξεκλειδωτο οκ και σηκωθηκα για τουαλετα...με την παρεα να μην παιρνει χαμπαρι ...το τσουλησαν και τους προλαβαμε 500 μετρα πιο κατω....στο κεφαλαρι παρακαλω.....απο τοτε...κλειδωμα και οταν καθομαι επανω..
Μην με ρωτησετε τι εγινε μετα...απλα να σας πω οτι στην μια αιθουσα δικαζοταν το κλεφτρονι για αποπειρα παρακαλω...και στο αλλο εγω και αλλος ενας φιλος για σωματικες βλαβες...στα κλεφτρονια...δυστυχως το συστημα δεν...και το ξερουν..2 μηνες εφαγε...οταν εγω και ο φιλος απο 30 ημερες...vivaaaa
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Πολυ κριμα ρε παιδια :( καινουργιο μηχανακι που κοστιζει μια περιουσια, μακαρι να το βρει το παληκαρι..
 

ckalfas

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
BMW R 1200 GSA
KTM 640 ADV
Yamaha Virago 250
Μαστιγα που δεν θα σταματησει ποτε...εδω πριν χρονια σε καφε μπροστα στα τρια μετρα το μηχανακι μου ξεκλειδωτο οκ και σηκωθηκα για τουαλετα...με την παρεα να μην παιρνει χαμπαρι ...το τσουλησαν και τους προλαβαμε 500 μετρα πιο κατω....στο κεφαλαρι παρακαλω.....απο τοτε...κλειδωμα και οταν καθομαι επανω..
Μην με ρωτησετε τι εγινε μετα...απλα να σας πω οτι στην μια αιθουσα δικαζοταν το κλεφτρονι για αποπειρα παρακαλω...και στο αλλο εγω και αλλος ενας φιλος για σωματικες βλαβες...στα κλεφτρονια...δυστυχως το συστημα δεν...και το ξερουν..2 μηνες εφαγε...οταν εγω και ο φιλος απο 30 ημερες...vivaaaa
...οπότε, έπρεπε στα μουλωχτά ξύλο να χορτάσει για να μην ξαναζητήσει... :hungover:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Τυχερό το παλικάρι...
Τρομερά άσχημο συναίσθημα μιας και το έχω ζήσει...
Πάντως το θέμα είναι να μην το βάλουν στο μάτι...
 
Περιοχή
ΚΑΒΑΛΑ
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
XRV 650 - XRV 750 - Varadero - VFR 800 - CB 750 F Bol d' Or
Ο συντροχος επαθε αυτο που λεμε ''πηγε και ηρθε'' οπως και το μηχανακι του.
Χαιρομαι να βγαινουν οι ευχες:)
Η επόμενη "ευχή" που θα ήθελα διακαώς να βγεί, είναι αυτή που αφορά τα κλεφτρόνια. Ένας ρε πστ μου δεν θα πέσει στα "σωστά" χέρια μια φορά. Ένας......



Μιλάμε για πολύ ξύλο
 
Top Bottom