Κοντερ EXC 400 2004

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Το οργανο στο EXC στολαρει...λειτουργει κανονικα μεχρι να φτασεις 30χλμ/ωρα και μολις τα ξεπερασεις σβηνει.
Εχω δοκιμασει αλλο οργανο , χωρις να αλλαξω τιποτα αλλο και λειτουργει κανονικα, οποτε φταιει αυτο.
Ασχολειται κανενας με τετοιες επισκευες, γιατι εχει καταργηθει σαν ανταλλακτικο και πωλουνται κατι μεταχειρισμενα πανακριβα?
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Φανοποιος γνωστός, σε άσχετη συζήτηση με το εν λόγω θεμα που είχαμε, μου ανέφερε αυτόν τον επαγγελματία ως πολύ καλό, εγκέφαλο, αερόσακους κλπ...
Δεν εχω άποψη, αλλά δε χάνεις κάτι μια ερώτηση.
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Φανοποιος γνωστός, σε άσχετη συζήτηση με το εν λόγω θεμα που είχαμε, μου ανέφερε αυτόν τον επαγγελματία ως πολύ καλό, εγκέφαλο, αερόσακους κλπ...
Δεν εχω άποψη, αλλά δε χάνεις κάτι μια ερώτηση.
Ευχαριστω, λιγο μακρια μου πεφτει, αλλα θα παρω ενα τηλεφωνο.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ο Δημήτρης TSEPETO μήπως ασχολείται?
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Το οργανο στο EXC στολαρει...λειτουργει κανονικα μεχρι να φτασεις 30χλμ/ωρα και μολις τα ξεπερασεις σβηνει.
Εχω δοκιμασει αλλο οργανο , χωρις να αλλαξω τιποτα αλλο και λειτουργει κανονικα, οποτε φταιει αυτο.
Ασχολειται κανενας με τετοιες επισκευες, γιατι εχει καταργηθει σαν ανταλλακτικο και πωλουνται κατι μεταχειρισμενα πανακριβα?
Έχω ένα όνομα αλλά το έχω στο γραφείο. Θα σου στείλω μήνυμα τη Δευτέρα. Ο συγκεκριμένος επισκευάζει κοντέρ, στροφόμετρα και τα trip master των xrv750.

Πολύ πιθανό να μπορεί να το φτιάξει.
 
Top Bottom