Κρητικοί για δώστε τα φώτα σας

THANOSG

Μέλος
Περιοχή
ΛΑΡΙΣΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Όνομα
Θάνος
Μοτό
K1200GT
Παλικάρια από την Κρήτη αν μπορείτε για δώστε μου τα φώτα σας, ενδιαφέρομαι για ένα ktm 690 που βρίσκεται Κρήτη και θέλω να μάθω αν υπάρχει κανένα γνωστό σας συνεργείο προς Ιεράπετρα, Αγιο Νικόλαο ή Ηράκλειο για να το ρίξουμε μια ματιά για τυχόν προβλήματα.
Ευχαριστώ προκαταβολικά!!
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Για Ηράκλειο έχουμε τον @enkefalos με δικό του συνεργείο και κάτοχο 950 και 520... ;) Πιο πολύ απ'αυτό.... :D
 

THANOSG

Μέλος
Περιοχή
ΛΑΡΙΣΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Όνομα
Θάνος
Μοτό
K1200GT
Γιάννη (yns) και Σπύρο (enkefalos) χίλια ευχαριστώ για τη βοήθειά σας, το ΚΤΜ έκανε και την πρώτη του βόλτα την Κυριακή και με γέμισα χαμόγελα!!
Και πάλι σας ευχαριστώ για την βοήθεια και ελπίζω να ανεβείτε σύντομα και να τα πούμε και από κοντά!!




 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλοριζικο....φαινεται αριστο.
μπραβο για την βοηθεια των κουζουλων:D
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
SUPER το εργαλειο !!!! καλοφαγωτο!!!
 

tiflaeisai

Μέλος
Περιοχή
Ἀθῆναι
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Φου τζου ρου & πεντε-πεντε-κοσπέντε
Έλα βόλτα μια μέρα μαζί μας..

.
.
.
.
.
για να σου δώσω να οδηγήσεις ένα 525 και να μου δώσεις το 690....
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Γιάννη (yns) και Σπύρο (enkefalos) χίλια ευχαριστώ για τη βοήθειά σας, το ΚΤΜ έκανε και την πρώτη του βόλτα την Κυριακή και με γέμισα χαμόγελα!!
Και πάλι σας ευχαριστώ για την βοήθεια και ελπίζω να ανεβείτε σύντομα και να τα πούμε και από κοντά!!

φίλε Θάνο καλησπέρα,

χίλια μπράβο για την επιλογή σου, να ξέρεις ότι πήρες κατά την ταπεινή μου γνώμη, ένα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ μηχανάκι 50-50,
το καλύτερο μηχανάκι που είχα ποτέ, και οπωσδήποτε κάποια στιγμή θα ξαναποκτήσω.
Κι αυτό γιατί οι βόλτες που είχα κάνει, με έχουν στοιχειώσει...
Το μόνο πράγμα που δεν κάνει καλά αυτό το μηχανάκι, είναι ταξίδι διπλός, οτιδήποτε ( Ο Τ Ι Δ Η Π Ο Τ Ε λέω) άλλο
το κάνει καλύτερα από οποιοδήποτε άλλο μηχανάκι.


απλά προς ενημέρωση, (και να θυμάμαι να μην ξανακάνω μ@λ@κί@) παραθέτω μερικές φωτό από το δικό μου "λουλούδι"
που τώρα χαίρεται ένα παλλικάρι στη Χαλκίδα




με όλη μου την καρδιά να το ευχαριστηθείς (που είναι βέβαιο) και ΑΝ έρθει η ώρα να το αποχωριστείς, να το σκεφτείς
διπλά και τρίδιπλα γιατί θα :banghead::banghead::banghead:
όπως εγώ :D

και πάλι καλές βόλτες
 
Top Bottom