Κυριακή στην καντίνα 14-2

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Super βόλτα και απίθανες φωτο .. Το παιξα 1Χ να ρθω και μου κατσε .. 2πλό! :D

Ήμαν περίεργος να δω πως πάει και αυτό το gs με τα 1100cc .. :p

Στις επόμενες :friendship:
Νικολα για να δεις το 1100 πρεπει να ερθεις στη χωματινη του Βερτισκου...εστω κι απο ασφαλτο. :)

adv phone
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Μπράβο παλικάρια μου, σας χαίρομαι μέσα από την καρδιά. Εύχομαι στην επόμενη να είμαι στην παρέα σας. Ξέρετε να απολαμβάνετε τις μηχανές σας!!!
 

Whiteyez

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
Honda NC700X - Honda XR250R
Χρηστο, αυτη η φωτογραφικη που κουβαλας παντα μαζι σου, μαμει και δερνει λεμε! :D

Και να φανταστεις ειμαι φανατικος nikonακιας χρονια τωρα...:friendship:
Καλούτσικη είναι για τα λεφτά της. :p
 

Ironbutt

Μέλος
Περιοχή
2ο Πουδαρ Χαλκιδικης...
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
BMW 1200 GSA
Σκεψου οτι μενω ακριβως εδω και παλι γουσταρα να το διαβασω και να δω τις πανεμορφες φωτο..Μπραβο στα παλουκαρια-φωτογραφους-μηχανοβιους-ταξιδευτες-βολταδορους...ο καλυτερος συνδιασμος!!!!!!
Εγω απολαυσα παντως ενα κομματι της ορεινης χαλκιδικης και οταν επινα το καφεδακι μου στην Αρναια κρυφακουγα το διπλανο τραπεζι στο οποιο καθοταν 3 παληκαρια που ανεφεραν το advride.gr :D:D:D:D
 
Τελευταία επεξεργασία:

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Σκεψου οτι μενω ακριβως εδω και παλι γουσταρα να το διαβασω και να δω τις πανεμορφες φωτο..Μπραβο στα παλουκαρια-φωτογραφους-μηχανοβιους-ταξιδευτες-βολταδορους...ο καλυτερος συνδιασμος!!!!!!
Εγω απολαυσα παντως ενα κομματι της ορεινης χαλκιδικης και οταν επινα το καφεδακι μου στην Αρναια κρυφακουγα το διπλανο τραπεζι στο οποιο καθοταμ 3 παληκαρια που ανεφεραν το ADVRIDE.GR :D:D:D:D
Γιαννη με τις φωτογραφιες και τα κειμενα των αρθρων που βρισκονται εδω μεσα ξαναζεις ολα τα μερη σα να'ναι η πρωτη φορα!
Τα παλληκαρια ηταν ο Γιαννης και ο Γιωργος απο τα Μοτοαερικα που ειναι οι νεοι γειτονες των βορειων Αφρικανων κ ο Κωστας απο το Riders Markt(Η αφορμη να προχωρησουμε με τον Ηλια σε μια πολυωρη ανακριση της νεας Crf 1000 επι παντος εδαφους)
.Ξεκινησαμε μαζι μεσα στην ομιχλη,με διαφορετικο προορισμο αλλα με την ιδια τρελα μες τα σωθικα μας.
Οσο για την αναφορα στο advride....
τα καλα νεα ταξιδευουν γρηγορα φιλε :)

adv phone
 

Ironbutt

Μέλος
Περιοχή
2ο Πουδαρ Χαλκιδικης...
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
BMW 1200 GSA
...και για να μην ξεχνιώμαστε, περιμένουμε εντυπώσεις από το θεριό! :rolleyes:
μεχρι στιγμης οι καλυτερες...αλλα δεν ειναι για αυτο το θεμα...:D
 
Top Bottom