Κυριακή 6 Μαρτίου προς Στενή Ευβοίας

Jeronimo

Simplicity
Περιοχή
Athens
Όνομα
George
Μοτό
Suzuki GT1000
Honda Super Cub C125
Honda SH350
Θεού θέλοντος & καιρού επιτρέποντος την Κυριακή 6 Μαρτίου κοντινή ασφάλτινη προς Στενή Ευβοίας.
Συνάντηση μέσα στο parking στην bp μετά τα διόδια Αφιδνών με αναχώρηση στις 10.30(για τους Αθηναίους).

Καφεδάκι με Θέα στο γνωστό Οναρ cafe & το μεσημεράκι κλασσικά κανά κοψίδι πριν την επιστροφή .
Ξεκινάμε 3 μηχανές φίλοι από Αθήνα μίνιμουμ εως στιγμής ...


Welcome ✌
 
Τελευταία επεξεργασία:

Epsime

Μέλος
Όνομα
Κωστας
Μοτό
BMW F800GS
Για να δούμε...

Στάλθηκε από το SGH-M919 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

GiorgosGS1200

Μέλος
Περιοχή
Πάφος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
R1200GS, 2007
Και ψαχνόμουν για βόλτα την Κυριακή και είναι και πολύ καλή ιδεά η Στενή! Υπολογίστε με κι εμένα, μετά τις 10.00 θα είμαι στο βενζινάδικο. Αν ξεκινήσει κάποιος από Παγκράτι, Καισαριανή, Ζωγράφου κ.λπ. να με ενημερώσει να φύγουμε μαζί.

Επίσης ρίχτε κάνα σύρμα Σάββατο βράδυ αν δεν πάτε εξαιτίας πιθανότητας βροχής.
Εγώ πάντως δεν έχω πρόβλημα και με τη βροχούλα, εκτός αν ρίχνει καρέκλες και τραπέζια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Jeronimo

Simplicity
Περιοχή
Athens
Όνομα
George
Μοτό
Suzuki GT1000
Honda Super Cub C125
Honda SH350
Και ψαχνόμουν για βόλτα την Κυριακή και είναι και πολύ καλή ιδεά η Στενή! Υπολογίστε με κι εμένα, μετά τις 10.00 θα είμαι στο βενζινάδικο. Αν ξεκινήσει κάποιος από Παγκράτι, Καισαριανή, Ζωγράφου κ.λπ. να με ενημερώσει να φύγουμε μαζί.

Επίσης ρίχτε κάνα σύρμα Σάββατο βράδυ αν δεν πάτε εξαιτίας πιθανότητας βροχής.
Εγώ πάντως δεν έχω πρόβλημα και με τη βροχούλα, εκτός αν ρίχνει καρέκλες και τραπέζια.
Mια χαρά φαίνετε ο καιρός !:yew:
Συνονόματε μένουμε δίπλα οπότε θα φύγουμε μαζί μιλάμε pm
Υ.Γ. Για Χαλκιδέους , θα περάσουμε από καινούρια γέφυρα όπου θα περιμένουμε ακριβώς πριν την κρεμαστή γέφυρα δεξιά 11 με 11.10 για όσους έρθουν ( γράφτε ένα μηνυματάκι να ξέρουμε αν είναι ) .
Μαζευόμαστε 7 - 10 μηχανές έως στιγμής :biker:
 
Top Bottom