Λάστιχα 120/70-19 και 170/60-17

Damianos

Μέλος
Περιοχή
Πάργα
Όνομα
Δαμιανός
Μοτό
HONDA VARADERO 1000 ABS
Καλησπέρα,θέλω να δοκιμάσω αν υπάρχει πρόβλημα να τοποθετήσω τις παραπάνω διαστάσεις στην χοντρούλα μου. Για αυτό το λόγο ζητάω από κάποιον που έκανε πρόσφατα αλλαγή ή πρόκειται να κάνει στο Gs του ή στο KTM 1190 & 1290, να μου δώσει αν μπορεί τα πεταμένα λάστιχα.Ευχαριστώ.
 

Simitis

Μέλος
Όνομα
Πέτρος
Μοτό
Ducati Multistrada Enduro
Από Ducati δηλαδή δεν σου κάνει? :p. Θα τα αλλάξω εγώ αυτην την εβδομάδα που έρχεται (έχουν λιιιγο ψωμί). Αν έχεις κάποιον από Αθήνα να στα στείλει ευχαρίστως.
 

Damianos

Μέλος
Περιοχή
Πάργα
Όνομα
Δαμιανός
Μοτό
HONDA VARADERO 1000 ABS
αν είναι οι παραπάνω διαστάσεις κανένα πρόβλημα!απλά δεν το γνώριζα ότι φοράει και το multi αυτές τις διαστάσεις. Τέλεια! θα είναι φίλος στην Αθήνα από αύριο μέχρι και το άλλο Σάββατο(10 μέρες),οπότε να το κανονίσουμε. σε ευχαριστώ πολύ!
 

Damianos

Μέλος
Περιοχή
Πάργα
Όνομα
Δαμιανός
Μοτό
HONDA VARADERO 1000 ABS
αν είναι οι παραπάνω διαστάσεις κανένα πρόβλημα!απλά δεν το γνώριζα ότι φοράει και το multi αυτές τις διαστάσεις. Τέλεια! θα είναι φίλος στην Αθήνα από αύριο μέχρι και το άλλο Σάββατο(10 μέρες),οπότε να το κανονίσουμε. σε ευχαριστώ πολύ!
 

Damianos

Μέλος
Περιοχή
Πάργα
Όνομα
Δαμιανός
Μοτό
HONDA VARADERO 1000 ABS
Χαρίζονται τα παρακάτω λάστιχα pireli scorpion trail,όπως μου τα χάρισε ο συμφορουμίτης "simitis" τον οποίο κ ευχαριστώ για την εξυπηρέτηση.

Τελικά δεν δοκιμάστικαν καν καθώς το πλάτος της ζάντας ήταν διαφορετικό. Μένω Πάργα οπότε υπολογίστε κανα 3-5 ευρώ μεταφορικά κτελ ή μεταφορική.
 
Top Bottom