Λεωνίδιο, Κυριακή 28 Φεβ 2016

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Αυτή τη φορά Κυριακή, τραβάμε για Λεωνίδιο για να συμμετάσχουμε στην κοπή της πίτας των αδερφών συντρόχων της ΜΟΤΟΠΑΡΕΑΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ.


Όσοι πιστοί-ές προσέλθετε στην παρέα μας.

Συνάντηση 08.15 στο πάρκιν προ διοδίων Ελευσίνας, αναχώρηση αυστηρά 08.30, παλιά εθνική, Κεχριές, στροφιλίκι Επιδαύρου, Νέα Κίος, Λεωνίδιο και επιστροφή από Νεμέα και ξανά παλιά εθνική καιρού επιτρέποντος και μπλόκων αγροτών που θα τα δούμε στην πορεία και όσο πλησιάζουν οι μέρες.

Ρυθμοί τουριστικοί.
Θα σας πάω εγώ και σκούπα σύντροχος με κρος.
Μπορεί να χαθούμε και να φτάσουμε κανά Κοσμά και να επιστρέψουμε από καμιά Τρίπολη γιατί είμαι επιρρεπής στο χλμ αλλά θα απολαύσετε τουλάχιστον διαδρομή....:laugh:
Επιστροφή με επιδίωξη με το τελευταίο φως.
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Αυτή τη φορά Κυριακή, τραβάμε για Λεωνίδιο για να συμμετάσχουμε στην κοπή της πίτας των αδερφών συντρόχων της ΜΟΤΟΠΑΡΕΑΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ.
Επιστροφή με επιδίωξη με το τελευταίο φως.
......μη φτάσουμε και βράδυ......έχουμε να πλύνομε πιάτα:friendship:
Καλές βόλτες σύντροχοι !!!
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Ωραία βόλτα ...:biker:....!!!
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Ζηλευω τις μυρωδιες του
Αργολικου καμπου και λιγο τις καμπες της Επιδαυρου!Σε οποιον κατηφορισει,καλα ξεμπερδεματα με το advscooter!!!@

adv phone
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Ζηλευω τις μυρωδιες του
Αργολικου καμπου και λιγο τις καμπες της Επιδαυρου!Σε οποιον κατηφορισει,καλα ξεμπερδεματα με το advscooter!!!@

adv phone
Δεν ξεμπερδεύει κάποιος εύκολα με το Advscooter....:friendship:
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Δεν είναι μακρυά το Κρανίδι, ραντεβού στο Λυγουριό έξω από το κέντρο Υγείας.:yew:
Φίλε έχω αποκριάτικη εκδήλωση της κόρης μου !! Μην ξεχνάς ότι έχω σπίτι στο φωκιανό και κάτι θα ετοιμάσουμε :pc:...απο άνοιξη για εκεί βόλτα ..:biker:...συγκέντρωση ...:friendship: ....γνωριμίας μελών adv ...για να δούμε:thinking:
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Φίλε έχω αποκριάτικη εκδήλωση της κόρης μου !! Μην ξεχνάς ότι έχω σπίτι στο φωκιανό και κάτι θα ετοιμάσουμε :pc:...απο άνοιξη για εκεί βόλτα ..:biker:...συγκέντρωση ...:friendship: ....γνωριμίας μελών adv ...για να δούμε:thinking:
Α αυτά δεν αναβάλλονται με τίποτα. Εγώ είμαι άνετος πλέον γιατί τάχω περάσει αυτά πολλά χρόνια πριν (ή μάλλον για το αληθές του λόγου η κυρά μιας και εγώ κουπί επί 24ώρου...). Μακάρι να βρεθούμε και Άνοιξη και οποτεδήποτε. Εμείς πρώτα ο Θεός αν περισσεύει κανά φράγκο βενζίνη μηνιαίας βόλτας το κάνουμε στα σίγουρα και με 2 πιττόγυρα και μια κόκα κόλα άντε και ένα καφέ είμαστε αρχηγοί.:yew:
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Α αυτά δεν αναβάλλονται με τίποτα. Εγώ είμαι άνετος πλέον γιατί τάχω περάσει αυτά πολλά χρόνια πριν (ή μάλλον για το αληθές του λόγου η κυρά μιας και εγώ κουπί επί 24ώρου...). Μακάρι να βρεθούμε και Άνοιξη και οποτεδήποτε. Εμείς πρώτα ο Θεός αν περισσεύει κανά φράγκο βενζίνη μηνιαίας βόλτας το κάνουμε στα σίγουρα και με 2 πιττόγυρα και μια κόκα κόλα άντε και ένα καφέ είμαστε αρχηγοί.:yew:
Φίλε και εμάς η ημερήσια μοτοβόλτα με 400 έως500χλμ. ...:biker:...με όλα :friendship: ..στα ( 50 € ) θα βγεί για να μπορούμε να ξαναπάμε !! σίγουρα θα τα πούμε σε βόλτα !! Περιμένουμε :pc::photo:
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Φίλε και εμάς η ημερήσια μοτοβόλτα με 400 έως500χλμ. ...:biker:...με όλα :friendship: ..στα ( 50 € ) θα βγεί για να μπορούμε να ξαναπάμε !! σίγουρα θα τα πούμε σε βόλτα !! Περιμένουμε :pc::photo:
Προσωπικά κάθε φορά που οργανώνουμε κάτι το ποστάρω μήπως θέλουν και άλλοι σύντροχοι να συμμετάσχουν οπότε θα τα πούμε Γιώργο.:friendship:
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Προσωπικά κάθε φορά που οργανώνουμε κάτι το ποστάρω μήπως θέλουν και άλλοι σύντροχοι να συμμετάσχουν οπότε θα τα πούμε Γιώργο.:friendship:
Και καλά που κάνεις έτσι είναι η ιδέα ...:pc:...για όλους...:biker:
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Σάββα
Ωραία η διαδρομή που θα κάνετε ,και πολύ θα ήθελα να δώ κ τους φίλους απο το Λεωνίδιο ,μια κι έχουμε να τα πούμε πολύ καιρό...
αλλά...
...έχω δώκει υπόσχεση παρουσίας ,σε βόλτα μοτο-παιχνίδι ,για κείνη την Κυριακή...
και δεν θέλω να ακυρώσω ,οπότε ,δεν ...

Πολλά χαιρετίσματα να δώσεις στους σύντροχους απο κει κάτ ... και ΚΑΛΟ δρόμο να'χετε. :friendship:
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Σάββα
Ωραία η διαδρομή που θα κάνετε ,και πολύ θα ήθελα να δώ κ τους φίλους απο το Λεωνίδιο ,μια κι έχουμε να τα πούμε πολύ καιρό...
αλλά...
...έχω δώκει υπόσχεση παρουσίας ,σε βόλτα μοτο-παιχνίδι ,για κείνη την Κυριακή...
και δεν θέλω να ακυρώσω ,οπότε ,δεν ...

Πολλά χαιρετίσματα να δώσεις στους σύντροχους απο κει κάτ ... και ΚΑΛΟ δρόμο να'χετε. :friendship:
Ευχαρίστως θα τους δώσουμε και καλά να περάσουμε όλοι μας Κώστα ! :friendship:
 

Epsime

Μέλος
Όνομα
Κωστας
Μοτό
BMW F800GS
Καλησπέρα... Ψηνομαστε ,αν όλα πάνε καλά μέσα στη βδομάδα, μέσα διπλός

Στάλθηκε από το SGH-M919 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Καλησπέρα... Ψηνομαστε ,αν όλα πάνε καλά μέσα στη βδομάδα, μέσα διπλός

Στάλθηκε από το SGH-M919 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Κώστα πρώτα ο Θεός και μετά ο καιρός και οι αγρότες.
Είμαστε μέχρι τώρα 8 μοτό.:friendship:
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Καλά να περάσετε καταρχήν και κάποτε καλά θα είναι να βρεθούμε Και να γνωριστούμε!
Θα βρεθούμε Θεοχάρη.
Κάτι ψήνεται και κατά πάνω αλλά είναι στο στάδιο του σχεδιασμού ακόμη.:yew:
 
Top Bottom