Λεωνίδιο, Κυριακή 28 Φεβ 2016

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Σάββα.... πάντα όρθιος φίλε μου να μας χαρίζεις βίδεο.......που ταξιδεύουμε παρέα !!!
Σε όλους τους συμμετέχοντες και ιδιαίτερα στους σύντροχους με τα "μικρά" (...είναι το μάτι τουςςςς...) πάντα όρθιοι και καλές βόλτες !!!
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Σάββα.... πάντα όρθιος φίλε μου να μας χαρίζεις βίδεο.......που ταξιδεύουμε παρέα !!!
Σε όλους τους συμμετέχοντες και ιδιαίτερα στους σύντροχους με τα "μικρά" (...είναι το μάτι τουςςςς...) πάντα όρθιοι και καλές βόλτες !!!
Ευχαριστώ σύντροχε Ηλία ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΟΙ όλοι μας εύχομαι και χαίρομαι πάρα πολύ που συνταξιδεύουμε έστω και έτσι !
Δε βαριέσαι μακάρι να μπορούσαμε νάχαμε και μεγαλύτερα ξανά αλλά δυστυχώς με την επικρατούσα κατάσταση δεν μπορούμε οπότε με ότι έχουμε αδερφέ και όπως μπορούμε αρκεί να καβαλάμε και να γυρνοβολάμε.:friendship::biker2:

Με την ευκαιρία να βάλω μιας και είναι έτοιμο και το τελευταίο για να κλείσει και αυτή η βολτίτσα και να ευχηθούμε και εις άλλα με υγεία !

 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Μολις τελειωσει ο φιλος Σάββας θα κάνουμε και ενα μίνι απολογισμό ποιος ηρθε κτλπ..
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Να αναφέρω πρώτα από όλα ότι οι φωτό είναι οι περισσότερες από τους σύντροχους της βόλτας και λίγες δικές μου.
Εγώ τράβηξα και έφτιαξα τα παραπάνω βίντεο.
Προσωπικά τους ευχαριστώ για τις υπέροχες φωτό.

Ξεκινάμε λοιπόν :
Εκκίνηση στο πάρκιν πριν τα διόδια Ελευσίνας καλαμπουράκι και συζητησούλα στο ποδάρι που λένε..αλλά άντε να ξεκινάμε καμιά φορά...



Στάση πρώτη για ανασυγκρότηση πριν την παιδική χαρά Επιδαύρου





Στάση για καφεδάκι με θέα την Αρχαία Επίδαυρο (ξέρω ξέρω 832 στάσεις ..λες και πηγαίναμε στην άκρη του κόσμου α χα χα χα χα εντάξει είμαστε καλοπερασάκηδες το παραδεχόμαστε ...)









Φουλάρισμα στο Ναύπλιο



και.......το <<ζουμί >> σε επόμενο ποστ.....
 

Θάνος.Κ

Σκουτεροtraveller
Περιοχή
Νότια Προάστια Αθηνών forever
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Honda SH 300i C-Abs
Ωραια βολτα, ομορφη διαδρομη, εκπληκτικος υπνος για μενα στην επιστροφή εως Παραλια Αστρους (λείπουν φωτό):yew:.

Είδα κ αυτο το τμημα της Πελοππονησου, παμε για το επομενο.
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Ναι ξεχάστηκα και πάμε στο ζουμί τώρα της μάζωξης και σε όσα συνέβησαν στο Λεωνίδιο πλέον (οι φωτό μιλάνε από μόνες τους) :





Ορίστε και φωτό σε κάποια παλιόγρια που χωρίς φωτό δεν ερχότανε ....κει στο βάθος με μαύρο γυαλί αλλά Bond my name is Bond James Bond...



































 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Γεια σου ρε σαββα.αυτο ειναι
Γειά σου αδερφέ μου.
Νομίζω η έκφραση στις φωτό των νεοτέρων συντρόχων της παρέας πούρθαν για πρώτη φορά στο φιλόξενο Λεωνίδιο και γνώρισαν την καταπληκτική ΜΟΤΟΠΑΡΕΑ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ ότι τα λέει όλα !:yew::friendship::biker2:
 
Top Bottom