ΜΠΑΡΟΣ μονοήμερη την 19η Ιουνίου.

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ε βάζουμε και ένα safety margin μέσα :D
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Ωραία "βόλτα", θα την ακολουθούσα αλλά τη συγκεκριμένη Κυριακή έχω υποσχεθεί βόλτες με μπάνια στο γιο μου που δεν αναβάλλω για τίποτα.
Ελπίζω να δέσει μια επόμενη.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Πολύ θα το ήθελα αλλά δεν ημπορώ να κάνω αυτή τη βόλτα από εδώ.
Τι εννοείς από εδώ;
Από που δηλαδή;
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Τι εννοείς από εδώ;
Από που δηλαδή;
Μα από τα καλά λιμάνια της επαρχίας Φαιστού, το μεγάλο λαμπερό πετράδι στο στέμμα του οικουμενικού θρόνου.
Αν ήμουν εις το περιχαρακωμένον στρατόπεδον πρωτευούσης θα ήμουν μέσα το δίχως άλλο, δεν χωρεί ουδεμία αμφιβολία περί τούτου και διατι να το κρύψωμεν άλλωστε
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Μα από τα καλά λιμάνια της επαρχίας Φαιστού, το μεγάλο λαμπερό πετράδι στο στέμμα του οικουμενικού θρόνου.
Αν ήμουν εις το περιχαρακωμένον στρατόπεδον πρωτευούσης θα ήμουν μέσα το δίχως άλλο, δεν χωρεί ουδεμία αμφιβολία περί τούτου και διατι να το κρύψωμεν άλλωστε
Γιου γκάρετ :ok:
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Μα από τα καλά λιμάνια της επαρχίας Φαιστού, το μεγάλο λαμπερό πετράδι στο στέμμα του οικουμενικού θρόνου.
Αν ήμουν εις το περιχαρακωμένον στρατόπεδον πρωτευούσης θα ήμουν μέσα το δίχως άλλο, δεν χωρεί ουδεμία αμφιβολία περί τούτου και διατι να το κρύψωμεν άλλωστε
εκεί με την ιδιωτική παραλία ε...?
καλα να περνάς αρχοντα!!!
 

μητσος

Ο μήτσος των καρδαμιτσίων
Περιοχή
Γιάννενα
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KLE500
Καλό το κουτί αρ.2 ...αλλλά.Μετά τον θένο απο πια διαδρομή θα φτάσετε Παναγιά για να μπείτε κατάρα;.Πρόσφατα εκανα τον απο μέσα δρόμο με τον dan και τον χάρηκα! (Οχι απο την εθνική τρικάλων - ιωαννινων)..
Αν ο Θεός,ο καιρός,η οικογένεια το επιτρέψουν θα ήταν ευχαρίστησή μου να ακολουθήσω για λίγο το " περίπολο" όπως θα έλεγε ο αγαπητός Θωμάς.Αργά και τελευταίος κατά προτίμηση.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

μητσος

Ο μήτσος των καρδαμιτσίων
Περιοχή
Γιάννενα
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KLE500
δεν υπάρχει ΜΙΑ
:rain:
Την προηγούμενη εβδομάδα έκανα 1500km στη ορεινή καταυλακιώτικη χώρα. 5 μέρες 200€ βενζίνη!!! Με τιμή προηγούμενης εβδομάδας.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Παναγιά να βγείς ,στρίψε αριστερότερα.
Εχει και 500 μετρα καλό πατημένο χώμα!
Θα προτιμήσω να μην πατήσουμε χώμα.
Παναγιά θα βγούμε, τουλάχιστον από εκεί μας στέλνει ο γούγλης :)
 

μητσος

Ο μήτσος των καρδαμιτσίων
Περιοχή
Γιάννενα
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KLE500
Θα προτιμήσω να μην πατήσουμε χώμα.
Παναγιά θα βγούμε, τουλάχιστον από εκεί μας στέλνει ο γούγλης :)
Εντάξει τότε λοιπόν.Αν επιζήσετε των τσίπουρων του θένου ίσως τα πούμε και απο κοντά!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Την προηγούμενη εβδομάδα έκανα 1500km στη ορεινή καταυλακιώτικη χώρα. 5 μέρες 200€ βενζίνη!!! Με τιμή προηγούμενης εβδομάδας.
Θα μας πείτε που πήγατε?
 

μητσος

Ο μήτσος των καρδαμιτσίων
Περιοχή
Γιάννενα
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KLE500
Θα μας πείτε που πήγατε?
Ευχαρίστως αλλά χωρίς φωτο.Να αφήσουμε το νου να ταξιδέψει.Καλά είναι να υπάρχουν και λίγες κουβέντες για τα καλά και τα άσχημα που συναντήσαμε.Που να το γράψω δε ξέρω γιατί είχε και αρκετό χώμα...τες πα θα το γράψουμε αφού ήρθαν έτσι τα πράγματα.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ευχαρίστως αλλά χωρίς φωτο.Να αφήσουμε το νου να ταξιδέψει.Καλά είναι να υπάρχουν και λίγες κουβέντες για τα καλά και τα άσχημα που συναντήσαμε.Που να το γράψω δε ξέρω γιατί είχε και αρκετό χώμα...τες πα θα το γράψουμε αφού ήρθαν έτσι τα πράγματα.

Εδώ εισαι
 

Siaperas

a.k.a faraway
Περιοχή
Άρτα-Κέρκυρα-Αθήνα ...κτλ
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BMW 1200GS LC
Tuono V4 1100 Factory
Κάπου θα σας πετύχω λογικά, υπολογίζω μεσημέρι να ανεβαίνω το Μπάρο από το Μέτσοβο προς Πραμαντα .
Θα βαστάω ένα κόκκινο γαρύφαλλο να με γνωρίσετε :ha
 
Top Bottom