Μέσα απο τα πευκα κ απο τις ελιές.

Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Κάθε φορά που γυρνάς μόνο σου στα χωματα ......με πιάνει ένα σφίξιμο στο στομάχι!
Δεν ξερω τι θα κάνεις. .....αλλά πρέπει να βρεις ένα ταίρι, να μην μας αγχωνεις :D

Η γειτονιά σου πάντως είναι κούκλα. ...:friendship:
Πηρε ενας φιλος μου DR 800 θα μπουμε σιγα σιγα στα χωματα κ θα δουμε αν του αρεσει;)
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Δεν ξερω τι θα κάνεις. .....αλλά πρέπει να βρεις ένα ταίρι, να μην μας αγχωνεις :D. ...:friendship:
Ρε μανια...ολους γκεηδες να τους καμεις...:Dρε δε θελει ο άνθρωπος λεμε...αστον να βγάζει τ απωθημενα του στα βουνα να γουσταρουμε κι εμεις...μπασααα με το ζορι :p
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
δώσε Λεο !! καλά του κάνεις παίξε χώμα φουλ κάνε προπόνηση γιατι Φλεβάρη έχουμε χωμάτινο Πάρνωνα σε θέλω δυνατό ;)
 

S.P

Μέλος
Περιοχή
ιλιον
Όνομα
παναγιωτης
Μοτό
Ttr 250
Ωραία βόλτα έκανες και ωραίες φωτογραφίες..τα tourance την παλεύουν στο χώμα Λέωνιδα;;;
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
δώσε Λεο !! καλά του κάνεις παίξε χώμα φουλ κάνε προπόνηση γιατι Φλεβάρη έχουμε χωμάτινο Πάρνωνα σε θέλω δυνατό ;)
Φιλε αν καταφερω να ερθω, θα ειμαι!!!
;) κ αυτη την φορα για το χωμάτινο,ασφαλτινο εκανα πέρσι .

Στάλθηκε από το ALE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Ωραία βόλτα έκανες και ωραίες φωτογραφίες..τα tourance την παλεύουν στο χώμα Λέωνιδα;;;
Ευχαριστω Παναγιωτη, εμενα μου φαινονται πολύ καλα τα εχω δοκιμασει κ στα Αγραφα, δεν εχω κατι αρνητικο να πω:)
 

S.P

Μέλος
Περιοχή
ιλιον
Όνομα
παναγιωτης
Μοτό
Ttr 250
Ευχαριστω Παναγιωτη, εμενα μου φαινονται πολύ καλα τα εχω δοκιμασει κ στα Αγραφα, δεν εχω κατι αρνητικο να πω:)
Και εγώ αυτά φοραω από αντοχή είναι οκ απλά μετά τα 50 έχει μία ασάφεια το τιμόνι..ίσως φταίει και ή ανάρτηση για αυτό..
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Μονο την ηρεμια που απολαυσες,φτανει.:ok:
Πως το λενε?
ημουν στον κοσμο τον δικο μου. ;)

Στάλθηκε από το ALE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Πως το λενε?
ημουν στον κοσμο τον δικο μου. ;)
Ανεκτιμητο Λεο...:ok: Και ειναι λιγα τα "μεσα" για να πετυχουμε κατι τετοιο...ενα εξ'αυτων η κοινη αγαπη μας...Μοτοσυκλετα:friendship:
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Ανεκτιμητο Λεο...:ok: Και ειναι λιγα τα "μεσα" για να πετυχουμε κατι τετοιο...ενα εξ'αυτων η κοινη αγαπη μας...Μοτοσυκλετα:friendship:
Μια κ ειπαμε για το κοσμο μας, ξερω έναν τυπο που καποτε γνωρισε μια κοπελα,εκεινη του ειπε να πανε βολτα με την μηχανή,ο τυπος της ειπε δεν εχω πρόβλημα αλλα όπως ξερεις είμαι αρκετο καιρο ανεργος δεν μπορω να σου δωσω πολλα,εγω την μηχανή μου εχω κ όταν μου το επιτρεψουν οι συνθήκες ανεβαινω επανω κ χανομαι.
Εκεινη του ειπε....

Θελω να μου δειξεις τον κοσμο σου.


Ετσι την άλλη μερα την πηρε κ εφυγαν από το πρωι,περασαν βουνα ειδαν μερη ομορφα κ κατέληξαν σε μια παραλια οπου κ εκαναν το μπανακι τους,ηπιαν το καφε τους κ επειτα πηγαν σε ένα ταβερνακι.
Σαν κυριος δεν την αφησε να πληρωσει τιποτα. Η μερα εκλεινε πολύ ομορφα κ οταν αρχισε να βραδιαζει πηραν τον δρομο της επιστροφης.
Στα διοδια σταματάνε γυριζει πισω κ της λεει....Πληρωνεις εσυ,εγω ξεμεινα από λεφτα,
χωρις δευτερη σκεψη πληρωνει η κοπελα,τοτε γυριζει παλι πισω κ της λεει.....


Καλως ηρθες στον κοσμο μου!!!


Κουμπωσε την πρωτη στο σαζμαν κ εξαφανιστηκαν. Από τοτε είναι μαζι.

Ανεκτιμητο όπως ειπες Μαθο:ok:
 
Top Bottom