Μαινα-λοw..budjet story.

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
πως μπαινει ρε γμτ αυτο το ISO να βγαλω καμια φωτο της προκοπης...Μαθο..οο που σαι ωρε...?
Πιστευω να το καταλαβα ΣΩΣΤΑ...οτι δεν περιμενεις να σου πω για ISO κλπ απο δω...αλλά απο κοντα...σε βολτα:friendship:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ωραίες πληροφορίες όμορφες διαδρομές όντως και οι φωτογραφίες "ζωντανές", το καφενείο θα πάρω τον Μάθο και θα το επισκεφτούμε !!!!!
Ενα καφεδακι με..μεζε εκει πανω ειναι οτι πρεπει...πρεπει να το'χεις καπου το τελεφον μου:thinking:
 

North_explorer

Where the Pin Shows
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW R 1200 GS Adv Rally
Λευτερη...εχουμε αφιερωσει πανω απο 20 χρονια ταξιδια εδω στο Μωρια και παλι δεν παιζει να πουμε οτι τον ξερουμε απ'εξω...και ευτυχως δηλαδη γιατι οπως παντα...τα καλυτερα επονται :)
Φαιντοζομαι!! Η Πελοποννήσος ειναι παντως ενα όνειρο που ποτε δεν ετυχε να επισκεφτώ με την μηχανη! Και παντα θελω! Ποτε δεν ειναι αργα!!!

Στάλθηκε από το omega_pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Γιωργη & Γιαννη κανατε απο τις βολτες που μ'αρεσουνε...λιτα και πανεμορφα...παντα τετοια παιδια,παντα τετοια και που θα παει.Θα ξαναβγουμε και μαζι στους δρομους,οι αγαπες και η καλη παρεα...στα δυσκολα φαινονται :friendship:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Φαιντοζομαι!! Η Πελοποννήσος ειναι παντως ενα όνειρο που ποτε δεν ετυχε να επισκεφτώ με την μηχανη! Και παντα θελω! Ποτε δεν ειναι αργα!!!
Το μονο αργο ειναι αυτο που δεν ονειρευομαστε..ολα τ'αλλα ερχεται παντα η ωρα τους :l2:
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Όμορφη βόλτα ρε παιδιά,το καφενεδάκι θα έχει μεγάλη με σεβασμο επισκεψιμότητα νομίζω απο δω κ πέρα.
Σίγουρα θα παω κ εγω......
Πάντα καλούς δρομους.
Γιώργη ωραία μας παρουσιασες το θέμα ρε φίλε.
 

adventurehp2

Μέλος
Πάρα πολυ ωραίο οδοιπορικό!
Τι Άλπεις και πλακ φόρες.
Απο τής διαδρομές που μου αρέσουν. Στενή δρομη ίσα να χωρά δυο αυτοκίνητα με πάρα πολες στρφες !
Η Αρκαδία τα έχει όλα !


Στάλθηκε από το GT-I9060I μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
και ενα βιντεακι δια χειρος Τζων με on board πλανα απο την καμερα κ μερικες σκορπιες φωτο
 

Serial

Μέλος
Όνομα
Παύλος
Μοτό
Suzuki bandit 650 και KAWASAKI KLX450R
παρα πολυ ωραια ημερησια...

μου βαλατε φυτιλιες...

καθως ψαχνομαι ετουτες τις μερες...για Πελοποννησο μερια.

μαλλον το παραπανω σ/κ..

θα την δοκιμασω.


παντα τετοια φιλοι μου.
 
Top Bottom