Μαι νιού του μί f 800 gs! (που λένε και στο Αμέρικα...)

ngs88

Μέλος
Όνομα
Νικόλας
Μοτό
F 800 GS
Αφού λοιπόν βρέθηκε, αγοράστηκε, άλλαξε λαδάκια, φιλτράκια και φόρεσε και τα καινούρια της λάστιχα (Dunlop trailsmart) βγήκε επιτέλους βόλτα... :)

όπως είχα ξανά αναφέρει το μηχανάκι που θα με ολοκλήρωνε περισσότερο από το F 650 GS (TWIN) και αυτό που χάζευα για αρκετό καιρό είναι το F 800 GS...
Οι πρώτες εντυπώσεις είναι πάρα πολύ καλές με τα φρένα, το σασμάν, αυτούς τους 14 παραπάνω ίππους και τον 21" μπροστινό τροχό να κάνουν την διαφορά...
η BMW λέει ότι είναι όλα εντάξει στην μοτοσυκλέτα βέβαια εμένα η αλήθεια είναι ότι ένας θόρυβος στις 5000 με 5500 στροφές με προβληματίζει λίγο... αν έχει ακούσει κάποιος κάτι η του έχει συμβεί ας γράψει.. :thinking:
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Κούκλα φίλε!Καλοτάξιδη,πολλά και ασφαλή χλμ.Απο όταν πρωτοκυκλοφόρησε την γλυκοκοιτάζω.Οσο για τις στροφές και το θόρυβο θα σε κατατοπίσουν οι κάτοχοι εδώ,προσωπικά δεν έχω ακούσει/διαβάσει κάτι.:friendship:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Με γειες και...welcome:) Καλοταξιδος κ να το χαρείς όσο περίμενες και άλλο τοσο:ok:
Θόρυβο...τι θόρυβο;...Ντεν ξέρει κάτι...:rolleyes:
 

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Καλοταξιδος !!! Να το χαρεις οσο μπορεις και να σε ταξιδευει με ασφαλεια κ ανεση οπου επιλεξεις !!!

Σταλθηκε απο τον Επιχειρησιακο...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλοριζικο φίλε. ...
Να είσαι γερός να το χαρείς και να γυρνάς όσο γίνεται περισσότερο.
Με το συγκεκριμένο, θα γίνεις χωματινος, αν δεν εισαι:D
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Καλο ταξίδο να ειναι και αυτο και εσυ
Ωραίο εργαλείο!!!!
Για μενα το πιο έξυπνο μοτο της Bmw
Τα κανει ολα και συμφέρει
 

ngs88

Μέλος
Όνομα
Νικόλας
Μοτό
F 800 GS
Σας ευχαριστώ όλους πολύ πάρα πολύ και εύχομαι καλά και πολλάααα χιλιόμετρα σε όλους σας,
:friendship:
η μηχανή πραγματικά από την μέρα που την αγόρασα μου έχει αφήσει ένα μεγάλο χαμόγελο...μιας και την είχα πολύ μεγάλη καψούρα!!!
:yew:

Με γειες και...welcome:) Καλοταξιδος κ να το χαρείς όσο περίμενες και άλλο τοσο:ok:
Θόρυβο...τι θόρυβο;...Ντεν ξέρει κάτι...:rolleyes:
Όσον αφορά για τον θόρυβο δεν νομίζω ότι θα βρώ εύκολα τι είναι μιας και το συνάντησα σε αρκετά forum εκτός Ελλάδας και καμία αντιπροσωπία δεν έχει βρεί
κάτι και δεν το έχει παραδεχτεί... είναι ένα μικρό "γρρρρρρρ" για 1-2 δευτερόλεπτα σε 4η 5η 6η στις 5000 στροφές...
για αρχή έβαλα μια leo vince carbon μήπως και καταφέρω να τον ξεχάσω... :laugh::laugh::laugh:
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Καλορίζικη φίλε μου και καλοταξιδη, ωραία μηχανή πήρες. Ήτανε κ αυτή στις επιλογές μου!!!
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
καλοριζικη η αγαπη ! κατι παρομοιο μου συνεβη και εμενα πριν απο 20 μερες , στο ιδιο χρωμα :biker2:
 

Italos

Μέλος
Περιοχή
Gerakas
Όνομα
Νίκος
Μοτό
R1200GSadv
Καλορίζικη και καλοτάξιδι φίλε!!!

Εργαλείο απο τα λίγα!!!

Τα κάνει όλα και συμφέρει!!!

Κούκλα!
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Καλοταξιδο φιλε να το βολταρεις και να το χαρεις οσο του πρεπει κι ακομα πιο πολυ!!!
Ημουν αναμεσα σε αυτο και στο 990....τελικα με κερδισε το πορτοκαλι ;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

ngs88

Μέλος
Όνομα
Νικόλας
Μοτό
F 800 GS
καλοριζικη η αγαπη ! κατι παρομοιο μου συνεβη και εμενα πριν απο 20 μερες , στο ιδιο χρωμα :biker2:
καλοτάξιδη φίλε μου,πολλά και καλά χιλιόμετρα και σε εσένα εύχομαι! :ok:
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Καλά ταξίδια και όρθια...:ok:......:biker:...
 
Top Bottom