Μεταφορα μηχανης με φορτηγο

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Ανοιγω το θεμα εδω περα.... Αν καποιος mod πιστευει οτι δεν ταιριαζει στην παρουσα ενοτητα παρακαλω να μετακινηθει.

Λογω επαγγελματικων υποχρεωσεων θα βρισκομαι στην Αθηνα για 25μερες απο 4 Μαρτιου αλλα δεν μπορω να κατεβω με την μηχανη μου. Αυτο σημαινει οτι πρεπει να ερθει μονη της απο Θεσσαλονικη.
Απο οτι ξερω τα τραινα εχουν σταματησει να φορτωνουν αλλα ετσι και αλλιως ηταν μια λυση που δεν θα ηθελα.
Εχει ξανατυχει σε καποιον ?? Ξερουμε κανενα φορτηγο που κανει δρομολογιο ??
Εχει καποιος να προτεινει καποια αλλη λυση ??
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μιλα με τον βασιλη-xurxes. ..ξέρει μια μεταφορικη που στείλαμε την μηχανή του μούτρο. ....την καταραμένη μέρα εκείνη.
70 ευρώ κόστος έχει και σε μια μέρα είναι εδώ.

advφον!!
 

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
Πας μια βόλτα καλοχώρι και έχει όλο μεταφορικές...Και το xurxes εκεί πιστεύω θα σε στείλει... ;)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Και τα τραίνα φορτώνουν, απλά την φορτώνουν σε βαγόνι εμπορευμάτων. Σίγουρα πιο φτηνά από 70€.
Κάνε μια βόλτα στο σταθμό και ρώτα. Στον εμπορευματικό σταθμό να πας. Από τηλέφωνα δε θα βγάλεις άκρη. Θα σε λένε ότι δε γίνεται...
 

xurxes

"καφέ#αρκούδα"
Περιοχή
Salonika
Όνομα
Basil
Μοτό
KTM 690 ENDURO R
BMW R1200 GSA

lari

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Λαζαρος
αν θεωρηθει διαφημιση παρακαλω διαγραψτε το..

Εχω εταιρεια διεθνων μεταφορων αλλα εχω και αρκετους συνεργατες ανα την Ελλαδα που συνεργαζομαι..αν δεν εχεις ηδη εξυπηρετηθει θα χαρω να σε βοηθησω..
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
αν θεωρηθει διαφημιση παρακαλω διαγραψτε το..

Εχω εταιρεια διεθνων μεταφορων αλλα εχω και αρκετους συνεργατες ανα την Ελλαδα που συνεργαζομαι..αν δεν εχεις ηδη εξυπηρετηθει θα χαρω να σε βοηθησω..
εισαι ο ανθρωπος μας.....τοτε:friendship:
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
οτι θελετε ρε, σοβαρα μιλατε..οποιος θελει, οτι θελει.. σας δινω τα τηλεφωνα των συνεργατων μου και μιλατε απευθειας..εγω δε θελω ουτε προμηθεια ουτε τιποτα..
Αυτα ειναι!!! :ok:
 

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Μια πρωτη πληροφορηση ειναι οτι η μηχανη κοστιζει 65€ για μεταφορα απο Θεσνικη προς Αθηνα επανω σε παλετα και τυλιγμενη με αφρολεξ(ετσι μου ειπαν) !!!! Πιστευω οτι ειναι μια πολυ καλη τιμη.
 

Italos

Μέλος
Περιοχή
Gerakas
Όνομα
Νίκος
Μοτό
R1200GSadv
Spam on ελπίζουμε να σε δούμε όταν κατέβεις!!!
 
Top Bottom