Μια βολτα στο Γραμμο με αρκετο χωμα!!!!! ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΒΕΝΖΙΝΑ!!!

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
6 - 11 /8 / 2023 ξεκιναμε με ενα xt660r και ενα xrv750 υπολογιζω max καταναλωση 7λιτρα/100χλμ και πιστευω τα 200 χλμ τα εχουμε ανετα για ανεφοδιασμο!!! (κατι το οποιο ειναι υπερβολικο αλλα βαζω παραπανω για να ειμαστε μεσα!) Θα ηθελα βοηθεια κυριως με τα βενζιναδικα γιατι εχω μπερδευτει και εννοειτε με χτισιμο εναλλακτικων διαδρομων διοτι δεν ειμαι τοσο καλος στο χτισιμο αυτων...... Παρακατω παραθετω και gpx και Kml για οποιον μπορει να βοηθησει και εχει κανει τις παρακατω διαδρομες!!!

Δεκτη καθε προταση και γιατι οχι παρεα , αλλα εχω κλεισει ηδη ξενοδοχειο και δεν ξερω τι γινετε με διαθεσιμοτητα διοτι ειναι ελαχιστη σε φθηνες τιμες ( κατι που με δυσκολεψε και πρωτα εβρισκα καταλυμμα και μετα εφτιαχνα διαδρομες.....)


Καλη μας αρχη!!!!!

υ.γ. Μαζι θα εχουμε 6 λιτρα βενζινας ( 2 3λιτρα μπετονια)
 

Attachments

Τελευταία επεξεργασία:

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
kml αρχεια!!!!
 

Attachments

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
φίλε, εκεί που δουλεύεις, μήπως χρειάζονται κόζμο ?
5 μερουλες ο λογιστακος πειρα χαχαχαχα .....αντε παρατα ολα μητσεεεε και ελα....... να χω δυο παππουδια στην παρεα!!!!!
 

stefanos

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Honda Africa twin 750
Καταρχήν θα πρότεινα να πάρετε από ένα 5λτ ο καθένας για περισσότερη αυτονομία & λιγότερη έγνοια'. 'Εχω & απ τα δυο τεπόζιτα & μπορώ να σου πω ότι η διαφορά στο βάρος/όγκο είναι αμελητέα. Εαν μείνεις σε ξενοδοχείο (όπως γράφεις) ζήτα απο τον ξενοδοχο να σου έχει λίγη βενζίνη κρατημένη.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Καταρχήν θα πρότεινα να πάρετε από ένα 5λτ ο καθένας για περισσότερη αυτονομία & λιγότερη έγνοια'. 'Εχω & απ τα δυο τεπόζιτα & μπορώ να σου πω ότι η διαφορά στο βάρος/όγκο είναι αμελητέα. Εαν μείνεις σε ξενοδοχείο (όπως γράφεις) ζήτα απο τον ξενοδοχο να σου έχει λίγη βενζίνη κρατημένη.
Έχω μιλήσει στα Άγραφα θα μας φέρει 10 λίτρα...... Αλλά με φοβίζει λίγο το κομμάτι νιαλα Μεσοχώρα .......και το κομμάτι Μεσοχώρα Μέτσοβο γιατί θα κάνουμε παράκαμψη βερλιγκα!!!!

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

stefanos

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Honda Africa twin 750
Εάν δεις ότι έχεις θέμα, κάνε παράκαμψη μέχρι την Πύλη να φουλάρεις. Βέβαια με 10λτ του ξενοδόχου+ 10 λτ δικά σας, θεωρώ ότι δεν θα χρειαστεί παράκαμψη, αρκεί να έχετε φουλάρει σε Κρέντη ή Κερασοχώρι.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Έχω μιλήσει στα Άγραφα θα μας φέρει 10 λίτρα...... Αλλά με φοβίζει λίγο το κομμάτι νιαλα Μεσοχώρα .......και το κομμάτι Μεσοχώρα Μέτσοβο γιατί θα κάνουμε παράκαμψη βερλιγκα!!!!

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Πώς θα φτάσεις Μεσοχώρα από Νιαλα?
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Δες το gpx 8-8 θενο

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Δες το gpx 8-8 θενο

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Έχει στο Μεγάλο Περιστέρι βενζινάδικο Αποστόλη.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Έχει στο Μεγάλο Περιστέρι βενζινάδικο Αποστόλη.
Μάλλον θα κάνω μια ενδιάμεση Αθαμάνιο .....γιατί Άγραφα Εγνατία δεν βγαίνω μάνα μου χαχαχα

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Ετσι για να γουστάρουμε...
Προτειμω λίγο pindos atletico αλλά θα μπει και αυτό πλειλισττττ

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

mavro provato

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
Tenere 660
Θα κινηθώ στα μέρη μετά τις 13/8. Κρίμα γιατί θα είμαι σόλο. Τουλάχιστον καμιά καλή διαδρομή που θα έπρεπε να δω, κανά φθηνό ξενώνα ή κανά καφενείο - μπακάλικο - βενζινάδικο με μπιτονια , ευπρόσδεκτα μια που θα είστε προπομπός.

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Ποια από όλα τα μέρη;;;; Στο Γράμμο δεν έχεις πρόβλημα από βενζινα όλα είναι κοντά Κόνιτσα Καστοριά Φλώρινα ......

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom