Μια ερώτηξις

Νικόλας

Μέλος
Όνομα
Νικόλας
Μοτό
CBF600SA8
Ασχετο, αλλά αφου δεν βρίσκω μια ενότητα τύπου ''Γρηγορες ερωτήσεις, γρήγορες απαντήσεις'' το ποσταρω εδώ.

Υπάρχουν??? μερικοί απο εμάς που ασχολούνται σαν χόμπυ με ανακατασκευές , αλλά κ με μικρά μηχανάκια, παπιά κάτω απο 100cc κλπ.

Υπάρχει δυνατότητα δημιουργίας μιας δικής μας γωνιάς που να ποστάρουμε τις εργασίες μας, το χόμπυ μας δίχως να ενοχλούμε ?
Στο DIY δεν κολάει σαν θέμα πάντως ....
Τίτλο δεν μπορώ να σκεφτώ ... αν κ δεν είναι κ τόσο σημαντικό.

Ευχαριστώ κ καλό καλοκαίρι σε όλους.
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Πιστευω, αφου σε γνωριζω, οτι πολλες πληροφοριες που θα δωσεις θα εχουν ενδιαφερον για πολλους απο μας, ακομα και αν δεν εχουμε καποιο παπι
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Ασχετο, αλλά αφου δεν βρίσκω μια ενότητα τύπου ''Γρηγορες ερωτήσεις, γρήγορες απαντήσεις'' το ποσταρω εδώ.

Υπάρχουν??? μερικοί απο εμάς που ασχολούνται σαν χόμπυ με ανακατασκευές , αλλά κ με μικρά μηχανάκια, παπιά κάτω απο 100cc κλπ.

Υπάρχει δυνατότητα δημιουργίας μιας δικής μας γωνιάς που να ποστάρουμε τις εργασίες μας, το χόμπυ μας δίχως να ενοχλούμε ?
Στο DIY δεν κολάει σαν θέμα πάντως ....
Τίτλο δεν μπορώ να σκεφτώ ... αν κ δεν είναι κ τόσο σημαντικό.

Ευχαριστώ κ καλό καλοκαίρι σε όλους.
φιλε αν δεν σου αρεσει ο τιτλος που εχω δωσει πες μας ενα αλλον να το αλαξουμε, αν παλι θες να ανεβασεις κατι δικο σου τελειως!! τοτε μπορουμε να κατεβασουμε αυτο που εχω ανεβασει ενσωματωνοντας τα ποστ στο δικο σου το καινουργιο
γενικως κανε παιχνιδι και εδω ειμαστε!!!!
 

Νικόλας

Μέλος
Όνομα
Νικόλας
Μοτό
CBF600SA8
φιλε αν δεν σου αρεσει ο τιτλος που εχω δωσει πες μας ενα αλλον να το αλαξουμε, αν παλι θες να ανεβασεις κατι δικο σου τελειως!! τοτε μπορουμε να κατεβασουμε αυτο που εχω ανεβασει ενσωματωνοντας τα ποστ στο δικο σου το καινουργιο
γενικως κανε παιχνιδι και εδω ειμαστε!!!!
Τωρα να πω πως καταλαβα αυτό το ποστ , ψεματα θα πώ ...:)

Αλλά αφου βρήκα μία ζεστή ευάερη κ ευήλια γωνιά να αράξω κ να μην ενοχλώ τι άλλο μπορεί να θέλω?
Θα τα λέμε και εδώ http://www.advride.gr/fotoadv/on-road.61/
λοιπόν, αρκεί να κρατάτε τον Κωνκωστή μακρυά ....:)
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Τωρα να πω πως καταλαβα αυτό το ποστ , ψεματα θα πώ ...:)

Αλλά αφου βρήκα μία ζεστή ευάερη κ ευήλια γωνιά να αράξω κ να μην ενοχλώ τι άλλο μπορεί να θέλω?
Θα τα λέμε και εδώ http://www.advride.gr/fotoadv/on-road.61/
λοιπόν, αρκεί να κρατάτε τον Κωνκωστή μακρυά ....:)
Γιατι ωρε;
Αφου δεν δαγκωνω!:p
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τωρα να πω πως καταλαβα αυτό το ποστ , ψεματα θα πώ ...:)

Αλλά αφου βρήκα μία ζεστή ευάερη κ ευήλια γωνιά να αράξω κ να μην ενοχλώ τι άλλο μπορεί να θέλω?
Θα τα λέμε και εδώ http://www.advride.gr/fotoadv/on-road.61/
λοιπόν, αρκεί να κρατάτε τον Κωνκωστή μακρυά ....:)
Ο φοινικας αναφέρεται στον τίτλο του θέματος με τα παπια
Αν δεν σου αρέσει....το αλλαζουμε;)
 

Νικόλας

Μέλος
Όνομα
Νικόλας
Μοτό
CBF600SA8
Οχι , μην σαν κουράζω κ απο πάνω,

, συντομα οταν επιστρέψω απο το ξοχικόν κ βρεθώ σε σύνδεση της προκοπής θα ξεκινήσω.
Ετσι η αλλιώς όλα τα νήματα θα εχουν σχεδόν ίδιο τίτλο.
 
Top Bottom