Μια ευχάριστη έκπληξη.........

Corki

Μέλος
Όνομα
Ν!κολας
Μοτό
Μάρκα Απεριορίστων Διαδρομών
Οπως αρκετοι γνωρίζετε.....εχθές ηταν η ονομαστικη εορτη για τους Νίκους.

Συνηθίζεται λοιπον αυτήν την ημέρα.......να λαμβάνουμε δωρα απο τους οικείους και την οικογένεια.

Πριν μια εβδομαδα .....ειχα την πρώτη χωματινη εμπειρια μου οπως κατέγρεψα στο αναλογο νημα.

Εδω και πολυ καιρο όμως ειμαι σε αναζητηση εξοπλισμου για αυτες τις χωματινες εξορμίσεις οποτε λέξεις όπως μποτες-θωρακας-επιγονατιδες κτλ παιζουν πολυ στις κουβεντες με φιλους και μη. Ακομα πιο πολυ και για ακομα πιο μεγαλο χρονικο διαστημα ακουγονται τα διαφορα enduro....purodouro.......neo-douro.

Τέλος.....οπως δυστυχως συμβαινει σε πολλους....ετσι και σε μενα ...."δεν παιζει μια" οποτε το να εξασφαλισω τα απαραιτητα ποσά για την αγορα ειναι λιγο θεματακι!!!

Η γυναικα μου και η αδελφη μου .....σε μια προσπαθεια να κατανοησουν την εμμονη μου....τις ατελειωτες ωρες στο net κοιτώντας μηχανακια και εξοπλισμο και θέλοντας να μου κανουν ενα δωρο....εβαλαν στο μπλεντερ οτι πληροφορια ειχαν και κατέληξαν σε αυτο........


screengrab


click image upload

Λίγο Enduro....Λίγο PuroDouro.....Λίγο neo-Douro.......σιγουρα όμως αρκετο ποσό για ένα ολοκαίνουργιο ζευγάρι μπότες.

Γεωργία και Μιρέλλα ....ευχαριστω
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Καλολάσπωτες λοιπόν! :)
Εύγε σε σύζυγο και αδερφή και χρόνια πολλά!
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Ρε συ φίλε Ν!κολας...συγκινήθηκα ρε μλκ...:) με την καλή έννοια βέβαια.

Αυτά είναι τα όμορφα κ τα ωραία.:ok:
Οι άνθρωποι που μας αγαπούν ,(πρέπει να)χαίρονται με την χαρά μας κ να την "πριμοδοτούν" όπως μπορούν.
Εστω κ μ'ένα χαμόγελο ή μιά καλή κουβέντα.:)

ΠολύΧρονος & ΚαλόΧρονος κι απ'εδώ -&- Τα φιλιά μου κ στις δυό να δώκεις.:yew:



ΥΓ.1: Σ'έπαιρνα τηλ χθές για να'ρθω να σου ευχηθώ απο κοντά κ να "τσοντάρω":p κι εγώ ,αλλά δεν απαντούσες ,οπότε την έχασες την "τσόντα".:pointu:

ΥΓ.2: Αμα θές ,πάμε παρέα να ψωνίσεις μπότες ,για να σου μείνουν κ' ρέστα.;)
 

Corki

Μέλος
Όνομα
Ν!κολας
Μοτό
Μάρκα Απεριορίστων Διαδρομών
Ευχαριστω παιδες......

El Gattο, sry για εχθες .....επλενα το "hellcat" και δεν το ακουσα ....και μετα η μερα εξελιχθηκε λιγο αλαλουμ....οπότε ξεχαστικα και δεν σε πηρα πισω.

Φυσικα και θελω να παμε μαζι .......
 

STELTH

Μέλος
Περιοχή
ΧΙΟΣ-ΑΘΗΝΑ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Όνομα
ΣΤΕΛΙΟΣ
Μοτό
GS 1200 ADV DOHC
TRICITY 125 YAMAHA
Εισαι τυχαιρος φιλαρακο μου,σε αλλους ουτε χρημα ουτε χρονο δινουνε ,για αυτες τις 2 κυριες σου λοιπον ενα τεραστιο ΜΠΡΑΒΟ !!!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Οπως αρκετοι γνωρίζετε.....εχθές ηταν η ονομαστικη εορτη για τους Νίκους.

Συνηθίζεται λοιπον αυτήν την ημέρα.......να λαμβάνουμε δωρα απο τους οικείους και την οικογένεια.

Πριν μια εβδομαδα .....ειχα την πρώτη χωματινη εμπειρια μου οπως κατέγρεψα στο αναλογο νημα.

Εδω και πολυ καιρο όμως ειμαι σε αναζητηση εξοπλισμου για αυτες τις χωματινες εξορμίσεις οποτε λέξεις όπως μποτες-θωρακας-επιγονατιδες κτλ παιζουν πολυ στις κουβεντες με φιλους και μη. Ακομα πιο πολυ και για ακομα πιο μεγαλο χρονικο διαστημα ακουγονται τα διαφορα enduro....purodouro.......neo-douro.

Τέλος.....οπως δυστυχως συμβαινει σε πολλους....ετσι και σε μενα ...."δεν παιζει μια" οποτε το να εξασφαλισω τα απαραιτητα ποσά για την αγορα ειναι λιγο θεματακι!!!

Η γυναικα μου και η αδελφη μου .....σε μια προσπαθεια να κατανοησουν την εμμονη μου....τις ατελειωτες ωρες στο net κοιτώντας μηχανακια και εξοπλισμο και θέλοντας να μου κανουν ενα δωρο....εβαλαν στο μπλεντερ οτι πληροφορια ειχαν και κατέληξαν σε αυτο........


screengrab


click image upload

Λίγο Enduro....Λίγο PuroDouro.....Λίγο neo-Douro.......σιγουρα όμως αρκετο ποσό για ένα ολοκαίνουργιο ζευγάρι μπότες.

Γεωργία και Μιρέλλα ....ευχαριστω
Χρόνια πολλά Νικόλα.
Ο άντρας από 2 πράγματα ξεχωριζει. ....το 1 είναι να ακούει και να κατανοεί, τις εμμονές του......ή γυναικα:D

Περιμένουμε να δούμε την επιλογη
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Στις δύσκολες εποχές που περνάμε, το να έχεις ανθρώπους που σε στηρίζουν και αφουγκράζονται τα ''θέλω'' σου είναι αξία ανεκτίμητη !!!!

Τα συγχαρητήρια στις κοπέλες !!!
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Αυτά είναι..! Πολύ ομορφη κίνηση.

Οι μπότες είναι το άλφα και το ωμεγα για το χώμα.

Σπάνια πας χωμάτινη βόλτα και δεν τρως καλό χτύπημα απο πέτρα, ρίζα στο πόδι.

ΜΙΑ φορά πήγα χωρίς μποτα στο βουνό και παραλίγο να σπάσω το πόδι μου (σε χαλαρή βόλτα).
 

Corki

Μέλος
Όνομα
Ν!κολας
Μοτό
Μάρκα Απεριορίστων Διαδρομών
Εμενα δεν μου εκανε εντυπωση το ποσό.........το οποιο ειναι βεβαια σημαντικο δεν λεω........αλλα το γεγονος οτι το δωρο δεν ηταν κατι γενικο.....πχ μια μπλουζα ....αλλα κατι πολυ συγκεκριμενο.......ενω ταυτοχρονα συγκρατησαν ορους οπως neo-Douro κτλ!!!
 
Top Bottom