Μονοήμερη ασφάλτινη βόλτα Πελλοπόνησος - Κυριακή 4/9

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Aktaioros

Μέλος
Περιοχή
Λαγονήσι
Όνομα
Κώστας
Μοτό
....
Σκέφτομαι να κάνω ότι λέει ο τίτλος καθ´ότι δεν μπορώ να λείψω περισσότερες μέρες και δυστυχώς δεν μπορώ να έρθω στα Ασφάλτινα ελληνικά βουνά 9-11.

Θα ήθελα οι πιο ταξιδεμένοι να προτείνατε καμιά διαδρομή που αξίζει με αφετηρία την Αθήνα. Χιλιόμετρα δεν είναι θέμα αρκεί να βγαίνει έστω και ζορισμένα.

Τελευταία διαδρομη που είχα κάνει ήταν Αθήνα, Θήβα, Λειβαδιά, Πολύδροσο, Βάργιανη και επιστροφή.

Δώστε τα φώτα σας και τις προτάσεις σας....

Θενκς

Κώστας
 

DIMITRIS1964

Μέλος
Περιοχή
Αμαλιαδα
Όνομα
DIMITRIS AMALIADA
Μοτό
R1200GS 2006 ADV
Οποτε εχεις πολλα πραγματα να...κανεις...Πες μου για ποσες ημερες θελεις και αυριο θα σου προτεινω αρκετες...!!!

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

DIMITRIS1964

Μέλος
Περιοχή
Αμαλιαδα
Όνομα
DIMITRIS AMALIADA
Μοτό
R1200GS 2006 ADV
Αυριο θα σου στειλω μερικες διαδρομες και αν ειναι Κυριακη μπορει και να βρεθουμε ..Καλο βραδυ!!

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
Για τι ημερομηνία λες;
Να δω αν κάθεται να πάμε μαζί
 

DIMITRIS1964

Μέλος
Περιοχή
Αμαλιαδα
Όνομα
DIMITRIS AMALIADA
Μοτό
R1200GS 2006 ADV
Οποτε το βαζω προγραμμα και στην ομαδα μας για εκδρομικο ...Θα σου στειλω το μεσημερι 2-3 διαδρομες...!!!

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
Αν είναι για 3 Σάββατο ένα μεγάλο ποσοστό είμαι μέσα


Sent from my iPad using Tapatalk
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Κώστα κάποτε είχα ακριβώς το ίδιο δίλημμα ήθελα να παω βόλτα αλλά δεν ήξερα που και τότε έμεινα Αθήνα (....το καιρώ εκείνο δεν υπήρχε ιντερνετ). Όπως καθόμουν απεναντί μου στον τοίχο είχα ένα χάρτη της Ελλάδας και στα χέρια μου κρατούσα ένα μπαλάκι. Είπα θα το ρίξω τρείς φορές (τουλάχιστον να αποφασίσω ανάμεσα απο τρείς......). Η πρώτη έπεσε Αθήνα η δεύτερη Αργολίδα και η τρίτη Καλαμάτα........πήγα Μυκήνες.
Αυτό το ταξίδι δεν το ξέχασα ποτέ.
 

Aktaioros

Μέλος
Περιοχή
Λαγονήσι
Όνομα
Κώστας
Μοτό
....
Κώστα κάποτε είχα ακριβώς το ίδιο δίλημμα ήθελα να παω βόλτα αλλά δεν ήξερα που και τότε έμεινα Αθήνα (....το καιρώ εκείνο δεν υπήρχε ιντερνετ). Όπως καθόμουν απεναντί μου στον τοίχο είχα ένα χάρτη της Ελλάδας και στα χέρια μου κρατούσα ένα μπαλάκι. Είπα θα το ρίξω τρείς φορές (τουλάχιστον να αποφασίσω ανάμεσα απο τρείς......). Η πρώτη έπεσε Αθήνα η δεύτερη Αργολίδα και η τρίτη Καλαμάτα........πήγα Μυκήνες.
Αυτό το ταξίδι δεν το ξέχασα ποτέ.
Ωραίος Ηλία. Μπορεί να καταληξει και έτσι, αλλά λεω να μαζεψω και καμμια προταση από τους φίλους μας!!!
 

DIMITRIS1964

Μέλος
Περιοχή
Αμαλιαδα
Όνομα
DIMITRIS AMALIADA
Μοτό
R1200GS 2006 ADV
Αυτη ειναι μια κλασσικη διαδρομη απο τις πιο ομορφες της Πελοποννησου...Συναντηση Λεβιδι - φαγητο Μαγουλιανα στον Ιωσηφ και επιστροφη απο Δημητσανα - Στεμνιτσα- Καρυταινα (καφε)... https://www.google.gr/maps/dir/Λεβίδι/Αλωνίσταινα/Χρυσοβίτσι/Ελάτη,+Αρκαδία/Μαγούλιανα/Βαλτεσινίκο/Καρίταινα/Γέφυρα,+Αρκαδία Σε λιγο δευτερη επιλογη
 
Τελευταία επεξεργασία:

DIMITRIS1964

Μέλος
Περιοχή
Αμαλιαδα
Όνομα
DIMITRIS AMALIADA
Μοτό
R1200GS 2006 ADV
https://www.google.gr/maps/dir/Πλάτανος,+Αχαΐα/Καλάβρυτα/Πλανητέρο/Μόνη+Αγίου+Γεωργίου+Φενεού,+Ιερά+Μόνη+Αγίου+Γεωργίου+Φενεού+200+14/Στυμφαλία/Σκοτεινή/Λεβίδι.. Συναντηση Πλατανο Περναμε απο Καλαβρυτα -Πλανητερο με τα υπεροχα νερα - στην πανεμορφη Τεχνητη Λιμνη Δοξης - Λιμνη Στυμφαλια- Λεβιδι και επιστροφη ο καθενας στη βαση του...
 

Aktaioros

Μέλος
Περιοχή
Λαγονήσι
Όνομα
Κώστας
Μοτό
....
Δημήτρη καλησπέρα,

Ωραίες διαδρομές και οι δυο.

Κατ´αρχήν να πούμε για την μέρα. Εγώ συμφωνώ για Κυριακή 4 Σεπτέμβρη. Έχω μόνο μια μικρή επιφύλαξη γιατί περιμένουμε τα αποτελέσματα των πανελλαδικών για τον γυιό μου και ίσως έχω τρεχάματα επρχία για να τακτοποιηθούμε. Θα το ξέρω έγκαιρα όμως.
Στην βόλτα θα έρθει και ένας φίλος με ένα Vstrom.

Βλέπουμε και τις προτάσεις και ξαναμιλάμε!!!
 

DIMITRIS1964

Μέλος
Περιοχή
Αμαλιαδα
Όνομα
DIMITRIS AMALIADA
Μοτό
R1200GS 2006 ADV
Οκ...Θα οργανωθουμε και εμεις απο εδω...Αν θελεις το ανεβαζουμε και σαν εκδηλωση στο forum οταν καταληξουμε ...μηπως θελουν να ερθουν και αλλοι φιλοι...

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aktaioros

Μέλος
Περιοχή
Λαγονήσι
Όνομα
Κώστας
Μοτό
....
Οκ...Θα οργανωθουμε και εμεις απο εδω...Αν θελεις το ανεβαζουμε και σαν εκδηλωση στο forum οταν καταληξουμε ...μηπως θελουν να ερθουν και αλλοι φιλοι...

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ωραία,

Βρήκα και αυτή εδώ την βόλτα, ρίξε μια ματιά:

http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=44926
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom