Μονοημερη Κυριακη 18-2-24

Magelanos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα-Ίλιον
Όνομα
Πανος
Μοτό
1)BMW K1200S
2)BMW F650
Αν ψηνεται κανεις σκεφτομαι αυτο..


9:30 αναχωρηση απο το γνωστο (περιπτερο) Σταθμο 14. Απο επαρχιακο δικτυο κατευθυνση Αρκαδια και Μαγουλιανα για κεφεδακι. Στην επιστροφη με σταση Μυλοι για κανα σουβλακι.. :D:friendship:
 

KTiNoS

Μέλος
Όνομα
Athanassiou Nikos
Μοτό
XT 600 sm TDM 900
Στις 10 φεύγουμε από σταθμό 14 για Λουτρά Παυσανία (καφέ κλασσικά Στορκ) εκεί θα παίξει πικ νικ και πίσω άμα θες έλα κι εσύ γιου γουέλκομ
 

notakos600

Μέλος
Περιοχή
Ασπρόπυργος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
HONDA C50
Αν ψηνεται κανεις σκεφτομαι αυτο..


9:30 αναχωρηση απο το γνωστο (περιπτερο) Σταθμο 14. Απο επαρχιακο δικτυο κατευθυνση Αρκαδια και Μαγουλιανα για κεφεδακι. Στην επιστροφη με σταση Μυλοι για κανα σουβλακι.. :D:friendship:
Πολύ όμορφη βόλτα Πάνο. Άνευ απροόπτου μέσα.
 

Gus

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Sutzouki
Στις 10 φεύγουμε από σταθμό 14 για Λουτρά Παυσανία (καφέ κλασσικά Στορκ) εκεί θα παίξει πικ νικ και πίσω άμα θες έλα κι εσύ γιου γουέλκομ
Nα φέρω πετσέτα - μαγιό?
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Αν ψηνεται κανεις σκεφτομαι αυτο..


9:30 αναχωρηση απο το γνωστο (περιπτερο) Σταθμο 14. Απο επαρχιακο δικτυο κατευθυνση Αρκαδια και Μαγουλιανα για κεφεδακι. Στην επιστροφη με σταση Μυλοι για κανα σουβλακι.. :D:friendship:
Πάρα πολύ ωραία βόλτα οπότε άνευ απροόπτου και εγώ μέσα αύριο. :friendship:
 

Konos

Μέλος
Όνομα
Konstantinos
Μοτό
Honda XR250R
Βλέπω οτι είναι ασφάλτινη διαδρομή.
Για να ξερω τι μαχανάκη χρειάζεται :laugh:
 

KTiNoS

Μέλος
Όνομα
Athanassiou Nikos
Μοτό
XT 600 sm TDM 900
παίδες φυσικά αφού το έγραψα δημόσια μπορεί να έρθει όποιος θέλει
το νερό στην πυγή είναι 38 βαθμούς και είναι δημόσια (άρα είναι ανοικτή λογικά)
Όποιος έρθει πρέπει να φέρει και φάι γιατί το κόλπο είναι πιμ νικ άκα τα βάζουμε όλα κάτω και ότι υπάρχει τρώμε
Κοινόβιο κέτσ....
 

jojo72

Gira, il mondo gira.....
Περιοχή
Τρίπολη
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Aprilia Caponord ETV 1000
Αν ψηνεται κανεις σκεφτομαι αυτο..


9:30 αναχωρηση απο το γνωστο (περιπτερο) Σταθμο 14. Απο επαρχιακο δικτυο κατευθυνση Αρκαδια και Μαγουλιανα για κεφεδακι. Στην επιστροφη με σταση Μυλοι για κανα σουβλακι.. :D:friendship:
Όντως ωραία διαδρομή - αν μου επιτρέπετε μια πρόταση. Συνεχίστε από τα Μαγούλιανα προς το σανατόριο της Μάνας (νυν ξενοδοχείο) και Βαλτεσινίκο. Μπορείτε να πιείτε καφέ και στα δύο σημεία - ή και πολύ καλό φαγητό στο Βαλτεσινίκο - και να επιστρέψετε από την παράλληλη διαδρομή στην εθνική πριν τον Καμπέα έτσι ώστε να μην περνάτε από τα ίδια σημεία ξανά.

Αν δεν είχα σακατέψει το δάκτυλό μου θα δήλωνα δίχως σκέψη συμμετοχή (έστω και για λίγα χιλιόμετρα), τώρα θα το αφήσω μέχρι την Κυριακή το πρωί και αν δω πως μπορώ βρισκόμαστε στο Λεβίδι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Magelanos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα-Ίλιον
Όνομα
Πανος
Μοτό
1)BMW K1200S
2)BMW F650
Το σκεφτομουν και εγω συνονοματε για καποιον που ερχεται και απο αττικη οδο δεν βολευει ο Σταθμος. Οποτε λεω στο παρκινγκ του κεντρου εξυπηρετησης Ολυμπιας Οδου, πριν τα διοδια Ελευσινας δεξια. Εδω.

Olympia Road Service Office · Olympia Odos, Mandra Idillia 196 00, Griekenland 9:30 παταμε μιζα.
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Το σκεφτομουν και εγω συνονοματε για καποιον που ερχεται και απο αττικη οδο δεν βολευει ο Σταθμος. Οποτε λεω στο παρκινγκ του κεντρου εξυπηρετησης Ολυμπιας Οδου, πριν τα διοδια Ελευσινας δεξια. Εδω.

Olympia Road Service Office · Olympia Odos, Mandra Idillia 196 00, Griekenland 9:30 παταμε μιζα.
Μάλλον θα σας συντροφεύσω εκτός απροόπτου ...
:friendship:
 

Konos

Μέλος
Όνομα
Konstantinos
Μοτό
Honda XR250R
Το σκεφτομουν και εγω συνονοματε για καποιον που ερχεται και απο αττικη οδο δεν βολευει ο Σταθμος. Οποτε λεω στο παρκινγκ του κεντρου εξυπηρετησης Ολυμπιας Οδου, πριν τα διοδια Ελευσινας δεξια. Εδω.

Olympia Road Service Office · Olympia Odos, Mandra Idillia 196 00, Griekenland 9:30 παταμε μιζα.
Θα έρθω κι εγώ!
9:30 θα είμαι στα διόδια με ένα μαύρο BMW.
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
παίδες φυσικά αφού το έγραψα δημόσια μπορεί να έρθει όποιος θέλει
το νερό στην πυγή είναι 38 βαθμούς και είναι δημόσια (άρα είναι ανοικτή λογικά)
Όποιος έρθει πρέπει να φέρει και φάι γιατί το κόλπο είναι πιμ νικ άκα τα βάζουμε όλα κάτω και ότι υπάρχει τρώμε
Κοινόβιο κέτσ....
Στις 10 φεύγουμε από σταθμό 14 για Λουτρά Παυσανία (καφέ κλασσικά Στορκ) εκεί θα παίξει πικ νικ και πίσω άμα θες έλα κι εσύ γιου γουέλκομ
Στις 10 φεύγουμε από σταθμό 14 για Λουτρά Παυσανία (καφέ κλασσικά Στορκ) εκεί θα παίξει πικ νικ και πίσω άμα θες έλα κι εσύ γιου γουέλκομ
Σε 5' είμαι εκεί
 

jojo72

Gira, il mondo gira.....
Περιοχή
Τρίπολη
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Aprilia Caponord ETV 1000
Τελικά δε θα το ρισκάρω. Λόγω ραμμάτων το δάχτυλο δεν "κλείνει" εύκολα (ειδικά με τα γάντια) και δε θέλω να το πιέσω, να σπάσω τα ράμματα και να τρέχω από την αρχή.
Καλή βόλτα σε όλους.
 

Konos

Μέλος
Όνομα
Konstantinos
Μοτό
Honda XR250R
Πολύ ωραία βόλτα!
Ευχαριστούμε τον διοργανωτή γι’αυτη τη στρηφτερή διαδρομή!
Θα ήθελαν να ζητήσω κι ένα συγνώμη που έφυγα κάπως απότομα και δεν χαιρέτησα την ομάδα όπως θα έπρεπε και όφειλα.

Στα επόμενα λοιπόν
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Άρτι αφιχθείς και γω στον όρχο.
Ωραιότατη βόλτα με υπέροχη παρέα!
Χάρηκα που σας γνώρισα συντρόχισα και σύντροχοι και που σε ξαναείδα Πάνο.
Και σε άλλα τέτοια ωραία με υγεία. :friendship:

Φωτό - βίντεο κάποια από τις επόμενες μέρες.
 
Top Bottom