Μπουφάν 3/4

orestis.androul

Μέλος
Όνομα
Ορέστης
Καλησπέρα παιδιά ,
ενδιαφέρομαι για αγορά μπουφάν. Το μπάτζετ μου σχετικά δεν είναι μεγάλο , 200€ με μέγιστο ταβάνι τα 250 αν βρω κάτι που να μου αρέσει. Όπως λέει κ ο τίτλος το θέλω 3/4 κ θα προτιμούσα να μην μοιάζει τόοοοοσο με μπουφάν μηχανής. Έχετε να προτείνετε κάτι;

Ευχαριστώ
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Δυσκολο κομματι για μενα να μην μοιάζει με μπουφάν μηχανής και ύποπτο !!!!
Μαρτυρατα!!!!
Δεν εχεις πει μαλλον οτι πήρες μηχανη !!!;;;;;
 

orestis.androul

Μέλος
Όνομα
Ορέστης
χαχαχα. Όχι εντάξει τους το είπα με έβαλαν τιμωρία κ τώρα όλα εντάξει. Μπήκα nordcap είδα το milano που μ αρέσει αλλά μου φαίνεται μεσάτο. Πως θα βλέπω αν είναι 3/4;
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Παρε τηλεφωνο !!!
 

skaios

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Κώστας
Μοτό
R1150 GS

orestis.androul

Μέλος
Όνομα
Ορέστης
Καταρχάς να σας ευχαριστήσω όλους για τις προτάσεις... Το πρόβλημα είναι ότι είμαι περίεργος. Πολύ περίεργος... Κ επειδή είναι το πρώτο μπουφάν που θα πάρω ήθελα να ρωτήσω 2 πράγματα. Καταρχάς πρέπει να είναι στενό; επίσης βλέπω ότι παίζει πολύ μαύρο. Πέρα του ότι δεν είμαι του χρώματος αλλά ας το παραβλεψουμε αυτό δεν θα ήταν καλό να είναι ανοιχτοχρωμο για καλύτερη ορατότητα από τους άλλους;


Στάλθηκε από το s7 edge μου χρησιμοποιώντας tapatalk
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Θα πρέπει να είναι τόσο στενό και σε συγκεκριμένο μηκος σε συγκεκριμένα σημεία ώστε να εφαρμόζουν σωστά οι προστασίες και να παραμένουν στα σωστά σημεία.Μανικια(που συνήθως έχουν και ρυθμιζομενους Ιμάντες και να σφίγγει εάν χρειάζεται ) και στους ώμους . Πάνω κάτω ή πλάτη θα είναι στο σωστό σημείο.Οπωσδηποτε να το δοκιμάσεις πριν το αγορασεις. Επίσης καλό θα ήταν να έχει και ιμάντες σύσφιξης στα πλάγια στο ύψος των πλευρών ώστε να σφίγγει και να εγκλωβιζει θερμό αέρα στη κύρια μάζα σώματος σου(για τα καλά κρύα του χειμώνα).το ποσο στενη γενικά γραμμή έχει παίζει με την κάθε εταιρεία.τα dainese πχ. Γενικά ακολουθούν στενη- εφαρμοστή γραμμη
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Καταρχάς να σας ευχαριστήσω όλους για τις προτάσεις... Το πρόβλημα είναι ότι είμαι περίεργος. Πολύ περίεργος... Κ επειδή είναι το πρώτο μπουφάν που θα πάρω ήθελα να ρωτήσω 2 πράγματα. Καταρχάς πρέπει να είναι στενό; επίσης βλέπω ότι παίζει πολύ μαύρο. Πέρα του ότι δεν είμαι του χρώματος αλλά ας το παραβλεψουμε αυτό δεν θα ήταν καλό να είναι ανοιχτοχρωμο για καλύτερη ορατότητα από τους άλλους;


Στάλθηκε από το s7 edge μου χρησιμοποιώντας tapatalk
και εγω ειμαι υπερ των εφαρμοστων τοσο ωστε να να σου αφηνει καποιο χωρο για χειριζμους αλλα και για μια παραπανω μπλουζα κλπ
οσο αφορα το χρωμα ,ναι εχεις δικιο για την ορατοτητα αλλα και να εχει βραδυνα ανακλαστικα !!!!!
 

orestis.androul

Μέλος
Όνομα
Ορέστης
Μάλιστα. Έχω αρχίσει κ μπερδευομαι. Κ δυστυχώς μένω Ηράκλειο Κρήτης κ δεν έχω πολλές επιλογές για να πάω να δοκιμάσω.

Στάλθηκε από το s7 edge μου χρησιμοποιώντας tapatalk
 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Μάλιστα. Έχω αρχίσει κ μπερδευομαι. Κ δυστυχώς μένω Ηράκλειο Κρήτης κ δεν έχω πολλές επιλογές για να πάω να δοκιμάσω.

Στάλθηκε από το s7 edge μου χρησιμοποιώντας tapatalk
Αστο για αμα θα ανεβεις στην Αθήνα λοιπον!
Εγω μένω ναξο και ημουν στο και πέντε να παραγγείλω απο Ίντερνετ και λεω τελευταια στιγμή αστο..πηγα λοιπον και δοκίμασα 30 μπουφάν μεταξύ των οποίων και αυτο που θα παράγγελνα (νούμερο και μοντέλο που δεν μου έμπαινε τελικα) και αισίως πηρα αυτο που μου καθόταν πιο καλά!
 

orestis.androul

Μέλος
Όνομα
Ορέστης
τι χρηση θα κάνεις στην μηχανή σου;
Γενικά κυκλοφορω εντός πόλης κατά 80%. Μετά ταξιδάκια αρκετά σκ αλλά περισσότερο άνοιξη καλοκαίρι κ γενικά όταν έχει καλό καιρό. Σε πολλά από τα ταξίδια μπαίνω κ χώμα. Είτε για παραλία είτε για εξερεύνηση βουνών φαραγγιων κτλ.

Στάλθηκε από το s7 edge μου χρησιμοποιώντας tapatalk
 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Συμπληρώνω πως αν δεν εχει ποικιλία στην Κρήτη και εισαι περίεργος (οπως και εγω αλλωστε) υπολόγιζε να αφιερώσεις ενα μεσημερι για αυτη τη δουλεια γιατι αμα το πάρεις και μετα σου φταίει θα κλαις το 250αρι..
Επισης μην κολλάς με το ποσο ορατός θα εισαι με το μπουφάν, γιατι και λατέρνα να ντυθείς αμα ο άλλος ειναι στραβός και αφηρημένος παλι δε θα σε δει...
 

skaios

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Κώστας
Μοτό
R1150 GS
Άρα απ΄οτι καταλαβαίνω θες ενα μπουφαν για όλες τις καταστάσεις. Αρα καλύτερα να προσανατολιστείς σε ενα μπουφαν 4 εποχων με αφαιρουμενες επενδυσεις. Το πολιτικο που σου παρεθεσα πιο πανω δεν κάνει.
 
Top Bottom