Μόλις ερωτευτικα! Yamaha tenere 900

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Ωπππ τι έχουμε εδώ;;;; Δεν είδα να το έχετε ανεβάσει κάπου ....αν Ναι ας διαγράφει....


Δεν έχω διαβάσει τίποτα , μόνο είδα αυτή την φωτό!!!!!


Για πάμε λίγο σχόλια!!!!


Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Καλά καλά ..... Όταν θα αρχίσουν να πουλάνε τα 700αρια για να πάρουν αυτή την οπτασία ....θα σας πω εγώ....


Δλδ απλά σχέδιο είναι ;;; Δεν θα μπει παραγωγή;;;


Αποτι κατάλαβα είναι στο πλαίσιο του τρεισερ βασισμενο

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Η ιδέα ενός μεγαλύτερου ικανου on OFF από την Yamaha με το εκπληκτικό 3ΚΥΛ μοτέρ που διαθέτει και φοράνε τα tracer δεν αφήνει αδιάφορο σαφώς..

Με αφήνει αδιάφορο το κυνήγι κάποιων εταιρειών για κυβικά και άπειρα άλογα. Αυτά τα 115 άλογα από αυτό το μοτέρ είναι παραπάνω από αρκετά και ενθουσιώδη!..

Τωρα για το design αν και είναι rendering η φάση, η γλώσσα σχεδιασμού που ακολουθεί η yamaha τελευταία με σμίκρυνση η εξαφάνιση του Κε τελικού εμπρός φαναριού δεν με ενθουσιάζει.

Πάντως όμορφο rendering, ωραία ιδέα, επιθετικό, δυνατό.

Βέβαια με την λογική των Ιαπώνων καλό 2027 οπότε να χαμε να λέγαμε!!
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Αν έβγαζε τόσα χρόνια η yαmaha ενα τενετε με μοτέρ τδμ 900 όλοι θα έιχαν απο ένα τώρα! :D
Δεν το κάνει, γιατί θέλει να υπάρχει και κάποιο.... ενδιαφέρον στην πιάτσα! Ένας.... ανταγωνισμός βρε αδελφέ!!!! :laugh:
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Αν έβγαζε τόσα χρόνια η yαmaha ενα τενετε με μοτέρ τδμ 900 όλοι θα έιχαν απο ένα τώρα! :D
Δύσκολο γιατί το μοτέρ του tdm είναι ψηλό και το κ.β. μιας τέτοιας μοτοσυκλέτας θα έβγαινε πολύ ψηλά όπως στο παλιό s.t. 750.
 

mousitsas

Μέλος
Όνομα
Αγις
Μοτό
KTM 950SE
2005 HAYABUSA
XR400R
CRF1100
Ενα καλομελετημενο ονοφ με μοτερ cp3, 19/17 ροδες και κατω απο 20εκ αναρτησεις θα καλυψει πολλα κενα. Ειδικα αν εχει τα τεποζιτα χαμηλα οπως το world raid.
 

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
Ωπππ τι έχουμε εδώ;;;; Δεν είδα να το έχετε ανεβάσει κάπου ....αν Ναι ας διαγράφει....


Δεν έχω διαβάσει τίποτα , μόνο είδα αυτή την φωτό!!!!!


Για πάμε λίγο σχόλια!!!!


Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αν ήμουν στην αγορά για κάτι πιο on απο off και με μια τιμη γύρω στις €15.000, αυτό το look με το ονομα Υamaha και τον CP-3 είχα πάει ταμείο τρέχοντας.

Σιγουρα θα πουλήσει πολύ δυνατά αν βγει έτσι.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Αν ήμουν στην αγορά για κάτι πιο on απο off και με μια τιμη γύρω στις €15.000, αυτό το look με το ονομα Υamaha και τον CP-3 είχα πάει ταμείο τρέχοντας.

Σιγουρα θα πουλήσει πολύ δυνατά αν βγει έτσι.
Προ φόρων;;;; Γιατί έχουμε και αυτή την αηδία στην Ελλάδα χαχαχα ...... Δεν του λείπει τίποτα...αν είναι να βγει το 2027 με 200 ευρώ στην άκρη το τσιμπάω χαχαχαχα

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Tol

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Απόστολος
Μοτό
VFR
Ένα Super Tenere να βγάλει με τον κινητήρα του MT10 να κοντράρει Multistrada, Tiger1200, 1290κτλ
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Μπορει να ξαναβγαλει η yamaha ενα Town Mate;;;;;; :laugh:
Θα ειχα παει ταμειο παλι!!!!!!!:friend:
Είναι σαν τον πόθο μου για το CT125 Hunter Cub. Τα έξυπνα μικρά με ενθουσιάζουν περισσότερο πλέον.
 
Top Bottom