Να κ το δικό μου κορίτσι.. Africa Twin xr650v !!!!

Fourio

Μέλος
Περιοχή
Κορυδαλλός (οξω)
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
africa twin 650 '89, TA 650, Varadero Mk3, Suzuki Dr400Z
Εδώ δεν ανοίγει σε εμένα. :p Ξέρει κανένανας τι φταίει ? Ή κάποιον άλλο τρόπο να ανεβάσω φώτο εκτός του postimg.org?
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Εδώ δεν ανοίγει σε εμένα. :p Ξέρει κανένανας τι φταίει ? Ή κάποιον άλλο τρόπο να ανεβάσω φώτο εκτός του postimg.org?
Παλια τις ανεβαζα στο φωτομπακετ αλλα επειδη ειναι νταβατζηδες και το κλεισανε τωρα κανα δυο που εχω ανεβασει εδω τις εχω στο προφιλ μου στο φασεμπουκ(με επισημανση να τις βλεπω μονο εγω και κανενας αλλος-απορριτες εντελως) και τις παιρνω και τις ποσταρω εδω!
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
Αν thn ανεβασες στο f-b,κανε "αντιγραφη διευθυνσης url εικονας,κανε κλικ στο εικονιδιο της εικονας και βαλε εκει την url.
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Παλια τις ανεβαζα στο φωτομπακετ αλλα επειδη ειναι νταβατζηδες και το κλεισανε τωρα κανα δυο που εχω ανεβασει εδω τις εχω στο προφιλ μου στο φασεμπουκ(με επισημανση να τις βλεπω μονο εγω και κανενας αλλος-απορριτες εντελως) και τις παιρνω και τις ποσταρω εδω!
imgur.com
Οσες θες,κανε ενα λογαριασμο και πυροβολα ασυστολα με την κουκλαρα την Αφρικανα σου να ξελιγωσει κι ο καθε χωματινος...
 

ktasos

Μέλος
Περιοχή
Κιάτο
Όνομα
Tasos
Μοτό
BMW R1200GS LC ADV
Πανέμορφη. Ισως η ποιο όμορφη Αφρικα που έχει βγει
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
υπεροχη,δειχνει τον ορισμο της διαχρονικης μοτοσυκλετας!!
(καποια στιγμη πρεπει να κανω κ γω ενα θεμα με κατι αναλογο που εχω στην κατοχη μου,ενα ΧΤΖ660 1991 σε επισης εργοστασιακη κατασταση).
 

Fourio

Μέλος
Περιοχή
Κορυδαλλός (οξω)
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
africa twin 650 '89, TA 650, Varadero Mk3, Suzuki Dr400Z
Οταν νομιζες οτι αστραφτει δεν ηταν αστραπη...ηταν φλας...:photo:ΣΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ προσεχεεε!!!:p
χαχαχα Μα τι γίνεται εδω μέσα ? Μαγικές ικανότητες έχετε?
 
Top Bottom