Νεο μελος στην μεγαλη σας παρεα,αλλα πολυ παλιος στις μοτοσυκλετες με 42 χρονια μοτοσυκλετισμου στην πλατη μου.

Vorios

Μέλος
Όνομα
Πετρος
Μοτό
CRF 1100
Καλώς τον !

Πες μας 2 πράγματα παραπάνω για σένα.... 42 χρόνια δεν τα λες και λίγα....
Ξεκινησα παιδι 17 χρονων με ενα SUZUKI DR 250 το 1981,και μετα απο περιπου 42 χρονια μοτοσυκλετισμου,24αρων μοτοσυκλετων και εναμιση περιπου εκατομυριου χιλιομετρων,ολα σε ταξιδια,συνεχιζω στα 58 μου,ακαθεκτος με Αφρικα 1100 Adventure μεχρι προτινος,μιας και οι μοτοσυκλετα ειναι οτι αγαπω,απο τα χομπι,περισσοτερο.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλώς όρισες Πέτρο...! :ok:
 

Augotaraxos

Μέλος
Περιοχή
Κως
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Γκόλφω
CRF 300L
Καλώς ήρθες Πέτρο, είμαι σίγουρος ότι θα εμπλουτίσεις θετικά με τις γνώσεις σου το φόρουμ.
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
:welcome:
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
:welcome: Πέτρο!

Θα μας πεις ποια ήταν η πρώτη σου μοτοσυκλέτα (όχι παπί/βέσπα) και ποια η προτελευταία για να βγάλουμε συμπεράσματα!

Ξεκίνησε το προβλεπόμενο καψόνι του advride
 

Vorios

Μέλος
Όνομα
Πετρος
Μοτό
CRF 1100
Σας ευχαριστω για τα καλωσορισματα ολους,και για να απαντησω στον φιλο που ρωτα ,ξεκινησα το 1980 με ενα SUZUKI DR 250,και περνωντας σχεδον απο ολες τις μαρκες,εχοντας στην κατοχη μου μερικες φορες και 2-3 μοτο,κατεληξα την τελευταια πενταετια με Honda Africa,αφου τις αγορασα ολες τις παραλαγες της,για να τις δοκιμασω και να καταληξω (ελπιζω) σε μια.Πρεπει να αναφερω οτι υπηρξα παντα φανατικος βεσπακιας,με τις διχρονες βεσπες με τις ταχυτητες στο χερι,με τις οποιες εκανα και παραπολλα ταξιδια και στο εξωτερικο και φυσικα την εχω ακομη αυτη την βεσπα την οποια και λατρευω,πανω απο καθε μηχανη.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Σας ευχαριστω για τα καλωσορισματα ολους,και για να απαντησω στον φιλο που ρωτα ,ξεκινησα το 1980 με ενα SUZUKI DR 250,και περνωντας σχεδον απο ολες τις μαρκες,εχοντας στην κατοχη μου μερικες φορες και 2-3 μοτο,κατεληξα την τελευταια πενταετια με Honda Africa,αφου τις αγορασα ολες τις παραλαγες της,για να τις δοκιμασω και να καταληξω (ελπιζω) σε μια.Πρεπει να αναφερω οτι υπηρξα παντα φανατικος βεσπακιας,με τις διχρονες βεσπες με τις ταχυτητες στο χερι,με τις οποιες εκανα και παραπολλα ταξιδια και στο εξωτερικο και φυσικα την εχω ακομη αυτη την βεσπα την οποια και λατρευω,πανω απο καθε μηχανη.
Είσαι δύναμη!!!! :ok:
 
Top Bottom