Νοέμβριο....πάμε για μανιτάρια 18-19 Νοεμβρίου

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εντάξει


Ως πότε θα μας το χτυπάς.....

Με τράβηξε η πορτοκαλόπιτα...
Οι μισοί σχεδόν παρέδωσαν.....εσύ έχεις σοβαρή διακιολογια:p
 

Jimmysds

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
Λίγο από όλα
Καλησπέρα στην παρέα είμαι ο Τζίμης με το 390 ο φίλος του dtz. Ήθελα να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά για τη φοβερή παρέα και την τέλεια βολτα, τον Κώστα για τη φιλοξενία, και ελπίζω να τα ξαναπούμε σύντομα! Εγώ πέρασα φανταστικά
Ηλία ευχαριστώ για τον ιμαντα, στείλε μου το τηλ σου για να στον επιστρέψω .
Δημήτρη ευχαριστώ για το συμμάζεμα του sleeping bag
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Εντάξει


Ως πότε θα μας το χτυπάς.....

Με τράβηξε η πορτοκαλόπιτα...

:):p:D
Είμαστε αυτοί που αναπληρωνουμε τα κενά ως μαστοδοντοδηγοι.
Όταν είναι ένας δεν υπάρχουν δικαιολογίες.
Όταν είμαστε δύο θα φεύγει μια ο ενας μια ο άλλος για πορτοκαλοπιτα.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Ωραία διαδρομή, ωραία παρέα, ωραίο φαγητό,ωραίο το τενερε μου.
Μπράβο για άλλη μια φορά για την διοργάνωση
Το πρωί φτυνεσαι και στο καθρέπτη μη βασκαθεις?! :roflmao:
Βαγγελακης tc-drift με το 800 gs ?
Έβαλε χωμάτινα ελαστικά το αγόρι?
Ε ναι βέβαια εννοείται! Από τη στιγμή που έφυγε το 640 ο σκοπός ήταν να αξιοποιήσω το 800 στο χώμα σε πλήρη εμπλοκή πλέον.



image upload
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Από φωτό όπως πάντα δεν έχω πολλά πράγματα ενδεικτικά μερικές φώτο της στιγμής. Για μένα ήταν ένα πολύ όμορφο σκ. Πρώτη φορα σε advride βόλτα με το 800 και χωμάτινα λάστιχα. Ομολογώ ότι πέρασα πολύ καλά. Σίγουρα δεν είναι 640 στα χώματα αλλά έχει μια αρχοντιά και μια άνεση που σε τέτοιες ονοφαδες σε κρατάει ξεκούραστο και χαρούμενο καθώς βέβαια τέτοια ταξίδια δεν ειναι μόνο χώμα αλλά και εθνική και επαρχιακός και κρύο (φάγαμε πολύ) και βροχές πολλές φορές και απ όλα. Και μια μοτοσυκλέτα θες να ανταποκρίνεται σε όλα αυτά.

Ευχαριστώ κι εγώ τον Κώστα για την οργάνωση και το ωραίο σκ και περασαμε πολύ καλά ήταν όλη η παρέα πολύ ωραία! Το δρυοδασος της Φολόης πάντα είναι ένα μοναδικό θέαμα αλλά όλη η διαδρομή που κάναμε ήταν απολαυστική και τις 2 μέρες.

Αντε και στα επόμενα!






 
Τελευταία επεξεργασία:

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
τί εγινε στο ίσωμα;; Λιποθυμία ;
Δεν το είχα ρίξει κάτω ακόμα, κι αφού είδα ότι δεν πέφτει, σε μια αναστροφή το ακούμπησα κάτω σταματημένος :hh:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δεν το είχα ρίξει κάτω ακόμα, κι αφού είδα ότι δεν πέφτει, σε μια αναστροφή το ακούμπησα κάτω σταματημένος :hh:
Για την φωτό.. όλα για τις φωτο
 

Dakkar1983

WannaBe
Περιοχή
Αιγάλεω
Όνομα
Νικόλαος
Μοτό
BMW g 650 x challenge
Καλημέρα σε όλους! Θελω και γω με τη σειρά μού να ευχαριστήσω τον Κώστα για την οργάνωση της εκδρομής, όλα ήταν τέλεια! Το τερέν γαμάτο, η γίδα βάλσαμο! Λυπάμαι που δεν ακολούθησα μαζί με τον Πανό και την δεύτερη μέρα λόγω φθαρμενης ντιζας :ag2:! Χαίρομαι που γνώρισα και άλλους συμφορουμιτες και από κοντά!Douan ευχαριστώ για την ντιζα!(Τελικά παρέδωσε λίγο πριν φτάσω σπίτι).
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Καλημέρα σε όλους! Θελω και γω με τη σειρά μού να ευχαριστήσω τον Κώστα για την οργάνωση της εκδρομής, όλα ήταν τέλεια! Το τερέν γαμάτο, η γίδα βάλσαμο! Λυπάμαι που δεν ακολούθησα μαζί με τον Πανό και την δεύτερη μέρα λόγω φθαρμενης ντιζας :ag2:! Χαίρομαι που γνώρισα και άλλους συμφορουμιτες και από κοντά!Douan ευχαριστώ για την ντιζα!(Τελικά παρέδωσε λίγο πριν φτάσω σπίτι).
Μιλάτε ρε,είχα συλλογή από συρματοσχοινα ντιζας κ βαρελάκια μαζι
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Και με μια γκάζια βρεθήκατε Λεβίδι.. παλιοκρυφομπεμβεδακηδες



advphone
Βαλτο στις Αστειες και περιεργες.....


Χτυπα σαν αντρας....
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
Η καλή παρέα είναι εγγυημένη πλέον μ αυτό το γκρουπ, οπότε οι συνθήκες ήταν η μόνη ερώτηση.

Παραγγελία και ο καιρός, και το τεραιν τελικά.
Βροχή δεν είδαμε, και το τεραιν ήταν βρεγμένο τόσο όσο.

Πιο πολύ ευχαριστήθηκα την δεύτερη μέρα που είχε λίγο περισσότερο αλατοπίπερο.

Πρώτη σοβαρή χωματοβολτα και για το Strom, που μπορώ με ασφάλεια πλέον να πω ότι είναι εφάμιλλο η καλύτερο από το τενερε στο χώμα, για αυτό που το θέλω εγώ τουλάχιστον, (για την άσφαλτο ούτε κουβέντα) , παρά τα +20 κιλά.

Να ευχαριστήσω κι εγώ τον Κώστα για την πλοήγηση και την φιλοξενία, (αφού δεν έφυγαν τα κεραμίδια απ το ροχαλητό πάλι καλά) αλλά και την γίδα στου ξαδερφού του.

Πάμε για την επόμενη.


.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Dουαν

Μέλος
Όνομα
Antonis diamantopoulos
Μοτό
Tenere 39f
Tenere 1vj
Tenere1vj
Tenere 34L
Xr250r
xlr 250
Καλημέρα σε όλους! Θελω και γω με τη σειρά μού να ευχαριστήσω τον Κώστα για την οργάνωση της εκδρομής, όλα ήταν τέλεια! Το τερέν γαμάτο, η γίδα βάλσαμο! Λυπάμαι που δεν ακολούθησα μαζί με τον Πανό και την δεύτερη μέρα λόγω φθαρμενης ντιζας :ag2:! Χαίρομαι που γνώρισα και άλλους συμφορουμιτες και από κοντά!Douan ευχαριστώ για την ντιζα!(Τελικά παρέδωσε λίγο πριν φτάσω σπίτι).
Τελικά έφτασες με την ίδια πίσω;
 

Kostas rally

Μέλος
Όνομα
Κωστας
Μοτό
Voge 300 rally
Η καλή παρέα είναι εγγυημένη πλέον μ αυτό το γκρουπ, οπότε οι συνθήκες ήταν η μόνη ερώτηση.

Παραγγελία και ο καιρός, και το τεραιν τελικά.
Βροχή δεν είδαμε, και το τεραιν ήταν βρεγμένο τόσο όσο.

Πιο πολύ ευχαριστήθηκα την δεύτερη μέρα που είχε λίγο περισσότερο αλατοπίπερο.

Πρώτη σοβαρή χωματοβολτα και για το Strom, που μπορώ με ασφάλεια πλέον να πω ότι είναι εφάμιλλο η καλύτερο από το τενερε στο χώμα, για αυτό που θ το θέλω εγώ τουλάχιστον, (για την άσφαλτο ούτε κουβέντα) , παρά τα +20 κιλά.

Να ευχαριστήσω κι εγώ τον Κώστα για την πλοήγηση και την φιλοξενία, (αφού δεν έφυγαν τα κεραμίδια απ το ροχαλητό πάλι καλά) αλλά και την γίδα στου ξαδερφού του.

Πάμε για την επόμενη.


Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
Το αλατοπιπερο το φτιαξαμε εμεις Χρηστο
 
Top Bottom