Νοέμβριο....πάμε για μανιτάρια 18-19 Νοεμβρίου

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καθώς το μηχανάκι είναι μικρό (και το ντεπόζιτο μια από τα ίδια | 9 λίτρα) έχει μια αυτονομία της τάξης των 200 χιλιομέτρων.
Βέβαια μαζί μου έχω κι ένα μικρό δοχείο καύσιμου (+2 λίτρα) για τις δύσκολες ώρες.
Γεμίζουμε Κιάτο
Μέχρι Φολόη συναντάμε πρατήρια συχνά, δεν είναι προβλημα
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καθώς το μηχανάκι είναι μικρό (και το ντεπόζιτο μια από τα ίδια | 9 λίτρα) έχει μια αυτονομία της τάξης των 200 χιλιομέτρων.
Βέβαια μαζί μου έχω κι ένα μικρό δοχείο καύσιμου (+2 λίτρα) για τις δύσκολες ώρες.
Άνετα βγάζεις τη βόλτα με αυτήν την αυτονομία.

Στάλθηκε από το ASUS_AI2302 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Konos

Μέλος
Όνομα
Konstantinos
Μοτό
Honda XR250R
Τότε πολύ θα ήθελα να συμμετέχω :)
Θα δοθούν οδηγίες-κατευθύνσεις για ναυτιλλομένους?
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τότε πολύ θα ήθελα να συμμετέχω :)
Θα δοθούν οδηγίες-κατευθύνσεις για ναυτιλλομένους?
Όσο κοντευουν οι ημέρες θα δοθεί σημείο συνάντησης κλπ.
Σκηνή και εξοπλισμό έχεις?
 

Dakkar1983

WannaBe
Περιοχή
Αιγάλεω
Όνομα
Νικόλαος
Μοτό
BMW g 650 x challenge
Καθώς το μηχανάκι είναι μικρό (και το ντεπόζιτο μια από τα ίδια | 9 λίτρα) έχει μια αυτονομία της τάξης των 200 χιλιομέτρων.
Βέβαια μαζί μου έχω κι ένα μικρό δοχείο καύσιμου (+2 λίτρα) για τις δύσκολες ώρες.
Εγώ +2λιτρα παραπάνω, έλα πιστεύω θα μαστε οκ..:ok:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Θα είναι ωραία αν έχει βρέξει λιγουλάκι

 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Γιαννη είναι η διαδρομή που κάναμε για να κατεβουμε στο Τροφυ από μογγοστο κτλ?
Σωστά αγορίνα ακριβώς η ιδια
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
:pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu:

Μου έφυγαν οι πάνες από τα χέρια!!

:ha:ha:ha:ha:ha:ha:ha:ha:ha:ha:ha:ha:ha:ha:ha
εκτος απο τις πανες που σου ΄φυγαν απο τα χερια , προτεινω να φυγεις και απο το σπιτι κανα δυο μερες μεχρι να ξεσπασει η θυελλα....
η '' καπετανισσα'' εμαθε οτι εκανες μπανιο το παιδι με λαθος καθαριστικο...

δεν πρεπει να πλενεις το παιδι με τα ιδια καθαριστικα που πλενεις το σπιτι ....:muted::muted::muted:

 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)

Dουαν

Μέλος
Όνομα
Antonis diamantopoulos
Μοτό
Tenere 39f
Tenere 1vj
Tenere1vj
Tenere 34L
Xr250r
xlr 250
Ήρθες Ελλάδα, σε κάναμε άνθρωπο του βουνου και τώρα σήκωσαν τα πόδια να χτυπήσουν το κεφάλι! Όταν σε γνωρίσαμε είχες βαλίτσα με σνακς στο adventure σου! Μια σαμπρελα δεν έχεις κουβαλήσει ποτέ αλλά κεφτεδάκια είχες μαζί σου!! Έπρεπε να σε είχα αφήσει στο βουνό όταν είχα την ευκαιρία αλλά ποτέ δεν είναι αργά! Από βενζίνη θα ξαναμεινεις σίγουρα στην επόμενη βόλτα. Virtual βενζίνη δεν θα πάρεις από μένα!!:stop::hungover:
Πόσες φορές έχει μείνει από βενζίνη αυτός ο άνθρωπος; θυμάμαι τον είχα φιλεψει κ εγώ ένα λίτρο απ' το xr
 

nickpyrgos

On The Road
Περιοχή
ΠΥΡΓΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
Όνομα
NIKOS
Μοτό
BMW GS 1200 triple black 2016
ΥΑΜΑΗΑ tenere 700 World Rally
Καλησπερα σε ολους !!! τωρα το πηρα χαραμπαρι γιατι μιλησα με τον παλιογερο KORAX . βλεπω ενα κενο στο ημερολογιο μου :p:p και επειδη μονο ο XR Maniac ξερει καλυτερα την φολοη απο ολους τους γερους του χωριου ;), δεν πρεπει να το χασω..... εαν με θελετε βεβαια...;). οποτε να με κατατοπισετε λιγακι. εγω μαλλον θα ερθω στον φενεο και απο εκει μαζι σας!!! τωρα για υπνο δεν ξερω εσεις θα μου πειτε. εαν υπαρχει τιποτα κενο η να φερω το σκηνακι μου ??? και μονο για την ομορφη παρεα σας πρεπει να ερθω !!!!!! και ας μην οδηγησω πολυ:p;):p;)
 

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Καλησπερα σε ολους !!! τωρα το πηρα χαραμπαρι γιατι μιλησα με τον παλιογερο KORAX . βλεπω ενα κενο στο ημερολογιο μου :p:p και επειδη μονο ο XR Maniac ξερει καλυτερα την φολοη απο ολους τους γερους του χωριου ;), δεν πρεπει να το χασω..... εαν με θελετε βεβαια...;). οποτε να με κατατοπισετε λιγακι. εγω μαλλον θα ερθω στον φενεο και απο εκει μαζι σας!!! τωρα για υπνο δεν ξερω εσεις θα μου πειτε. εαν υπαρχει τιποτα κενο η να φερω το σκηνακι μου ??? και μονο για την ομορφη παρεα σας πρεπει να ερθω !!!!!! και ας μην οδηγησω πολυ:p;):p;)
Δεν σας δεχόμεθα κυριε!!! Να πάτε αλλού!!
 
Top Bottom