Νis serbia και βλεπουμε

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
πρεπει να τα περασες ωραια!!!! φιλαρακι και μπραβο !!!!
και δραπτομαι της ευκαιριας λογο του οτι το βλεπουν πολλοι το ταξιδι σου να αναδειξω τα εξεις
οταν παμε σε ξενο κρατος(βαλκανια ειδηκοτερα) και ειμαστε μονοι μας
η μηχανη μας πρεπει να ειναι οσο καλα γινετε!!!!
δεν ταξιδευουμαι βραδυ
δεν σταματαμε πουθενα εκτος απο την αστυνομια(εχουν γινει πολλα με σικε ατυχηματα , με ξανθιες με προβλημα στο αμαξι)
ειμαστε υποψιαζμενοι συνεχως
σεβομαστε παντοτε τους νομους και τους θεσμους των κρατων
και παντα οτι και να γινει γρηγορα λεμε οτι ειμαστε ΕΛΛΗΝΕΣ!!!!παντου στα βαλκανια μας εχουν...κατι σαν ινδαλμα!!!!!!
αυτα και παντα ορθιοι!!!!!!!!!!
 

NIKOS ZISIS

Μέλος
Περιοχή
n.marmaras halkidiki
Όνομα
NIKOS
Μοτό
VARADERO 1000
συμφωνω αλλα εδω και 10 χρονια αν και τωρα δεν πηγαινω τοοσο συχνα γιατι στην αρχη πηγαινα 20 30 φορες τον χρονο ακομα να φανταστεις μεχρι και για καφε φαγητο και πισω το εκανα και αυτο πυστεψεμε τα εχω δει ολα . η αληθεια ειναι οσο με την μηχανη για βραδυ ναι το ξερω ειναι επικυνδινα και για αυτο το αποφευγω αλλα οπως ειπα οτι και να κανεις ειναι πολες ωρες να φανταστεις πιο παλια περιμενα το καραβι 18 ωρες και οσο για την αστυνομια το βρηκα το κολπο .
το καλυτερο ειναι παντα να εχεις χρηματα απο σκοπια απο σερβια απο ρουμανια και λιγα λεβα αν σε σταματησουν για λεφτα γιατι παντα αυτος ειναι ο λογος τα ανοιγεις βενταλια και αστους να διαλεξουν συγουρα θα παρουν αυτα που θα ειναι το δικο τους νομισμα και ενωειτε τα ευρω τα εχεις κρυμενα ξεχωριστα . σε ευχαριστω για την συμβουλη αλλα ελπιζω να σε εχω καλυψει :ok:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
συμφωνω αλλα εδω και 10 χρονια αν και τωρα δεν πηγαινω τοοσο συχνα γιατι στην αρχη πηγαινα 20 30 φορες τον χρονο ακομα να φανταστεις μεχρι και για καφε φαγητο και πισω το εκανα και αυτο πυστεψεμε τα εχω δει ολα . η αληθεια ειναι οσο με την μηχανη για βραδυ ναι το ξερω ειναι επικυνδινα και για αυτο το αποφευγω αλλα οπως ειπα οτι και να κανεις ειναι πολες ωρες να φανταστεις πιο παλια περιμενα το καραβι 18 ωρες και οσο για την αστυνομια το βρηκα το κολπο .
το καλυτερο ειναι παντα να εχεις χρηματα απο σκοπια απο σερβια απο ρουμανια και λιγα λεβα αν σε σταματησουν για λεφτα γιατι παντα αυτος ειναι ο λογος τα ανοιγεις βενταλια και αστους να διαλεξουν συγουρα θα παρουν αυτα που θα ειναι το δικο τους νομισμα και ενωειτε τα ευρω τα εχεις κρυμενα ξεχωριστα . σε ευχαριστω για την συμβουλη αλλα ελπιζω να σε εχω καλυψει :ok:
προς θεου δεν ηθελα να σου κανω καμια υποδειξη!!!!
απλα υπαρχουν και συντροχοι που δεν εχουν παει !!!και δεν εχουν την εμπειρια !!!!αυτο ηθελα
 

NIKOS ZISIS

Μέλος
Περιοχή
n.marmaras halkidiki
Όνομα
NIKOS
Μοτό
VARADERO 1000
προς θεου δεν ηθελα να σου κανω καμια υποδειξη!!!!
απλα υπαρχουν και συντροχοι που δεν εχουν παει !!!και δεν εχουν την εμπειρια !!!!αυτο ηθελα
οχι και εγω αυτο ηθελα και εγω πρωσπαθω να βοηθησω φιλους με τις εμπειριες μου
 

alx_k

Skipper
Περιοχή
Βόλος-Θεσσαλονίκη
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1200GS '05
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΠΑΡΕΑ.... ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΦΤΩ ΤΗ ΣΕΡΒΙΑ.... ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ (ΘΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟ') ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΗ,ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑΞΙΔΕΨΩ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΗ ΣΕΡΒΙΑ.....ΣΤΟ ΠΛΑΝΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ ΚΑΙ ΤΟ Νιš .....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Νασσο?!?!:D
Γραφε με μικρα ρε φιλε!
Μας τυφλωσες!:p


Καλως ορισες στην παρεα! :)
 

NIKOS ZISIS

Μέλος
Περιοχή
n.marmaras halkidiki
Όνομα
NIKOS
Μοτό
VARADERO 1000
Στεριο πιο παλια πηγα βιενη μεσω ρουμανιας οταν περνας απενατι με το φερυ στην ρουμανια εβγαινε μια χοντρη και σου ελεγε οτι θα πληρωσεις κατι αλλα δεν ηξερα οτι ηταν η βινιετα αλλα σε εκεινο το ταξιδι δεν υπηρχε αυτη η χοντρη και μετα οταν βγαινεις πληρωνεις και εκει και καλα γιατι μπηκες στο λιμανι .{με το αυτοκινητο } οταν πηγα να φυγω για ουγγαρια μου ζηταει την βινιετα και του διχνω το χαρτι που πληρωσα αλλα δεν ηξερα οτι επρεπε να παρω και την βινιετα και ειχε δικιο και με ζητουσε λεφτα δωρο . Δεν ειχα ψιλα και δεν τον εδωσα και επεμενε και λεω τωρα θα δεις θα παρεις τα @@@@@@ και αφου τον κατεβασα την αγια γραφη τον ειδα οτι φοβηθηκε μετα ηρθε ενας αλλος και μου ειπε να περιμενω στο αυτοκινητο η κοπελα που ειχα μαζι εκλεγε γιατι φοβηθηκε και της λεω αυτα τα εχω καθε φορα που ερχομαι δεν ειναι πρωτη φορα και μετα απο μιση ωρα μου εδωσαν τα χαρτια και φυγαμε { και το ξανα λεω ειχαν δικιο}
ΥΓ ΣΥΓΝΩΜΗ αν σε ζαλησα αλλα εχω τοσες πολες ιστοριες που θα πρεπει να φτιαξουμε ακομα ενα φορου
 

SAKIS

Μέλος
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΝΑΣΟΣ
Μοτό
DL. V-STROM 650
alx_k ???????Απο εδω και περα συνεχεια μικρα!. Ευχαριστω τον Νικο μετα απο τηλεφωνικη ομιλια, μου εδωσε τα φωτα του!!!! Συνεχιστε ετσι ειναι μια καλη ομαδα ,αν και ειμαι καινουργιος εδω μεσα!!!!
 
Top Bottom