Ολοι εχουν ενα Λέλο μεσα τους...μαρή σε σενα μιλαω!

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
@mAthosalas ετσι οπως το εκανες το thread φαινεται σαν να το ανοιξα εγω ρε παλιο-λελο.... θα με παρεξηγησουν μαρη στο τελος.....οτι ψαχνω να βρω νεους λελους εδω μεσα
:pointu::pointu:
Πες μου το nickname σου να σου πω τι εισαι μαρη...:D ακου...Γούκος,Τζουκος πως σε λενε...και ειπες και ταχα μου οτι βγαινει απο ...αντι να πεις την γδυτη αληθεια οτι το τζουκος βγαινει απο το... :cool:










































:pointu::pointu::p
 

Sevax

Πλανόδιος
Περιοχή
Νεα Σμυρνη
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
F800 Κορωνέικο
:wacky::confused:eek:_O:wacky::confused:eek:_O:wacky::confused:
Ίσως να έφταιγε o πατέρας μου ,που το μουστάκι του έμοιαζε με του Freddie Mercury ,...
Ίσως οι γιαγιάδες μου , που με παρακούναγαν στην κούνια...
Ίσως οι βάρκες στο λιμάνι που ψιλοκουνιούνται...
Ίσως να έφταιγε η παντοφλα που τρωω απ τη γυνάικα μου...
Ίσως να φταιει που γίνομαι λιώμα με τα νάζια της κόρης μου...
Όσο κι άν αισθάνομαι Θαλασσινός τύπος ...
Ολοι εχουν ενα Λέλο μεσα τους...:p:mooning::rolleyes::mooning::D
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
@mAthosalas ετσι οπως το εκανες το thread φαινεται σαν να το ανοιξα εγω ρε παλιο-λελο.... θα με παρεξηγησουν μαρη στο τελος.....οτι ψαχνω να βρω νεους λελους εδω μεσα
:pointu::pointu:
Απορω.....πως...δε το εχεις...... ..ψυλλιαστει.....ακομα.....οτι.... Εσεις..οι......Νεοι...Ομορφοι..... ..Γυμνασμενοι...διαχειριστες..... ..ειστε ..η......βιτρινα....του..... ..γνωστου...αδιευκρινιστου !!!!!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Απορω.....πως...δε το εχεις...... ..ψυλλιαστει.....ακομα.....οτι.... Εσεις..οι......Νεοι...Ομορφοι..... ..Γυμνασμενοι...διαχειριστες..... ..ειστε ..η......βιτρινα....του..... ..γνωστου...αδιευκρινιστου !!!!!
Πετρο...εκδηλωνεσαι?!...:D:inlove::laugh:
 
Top Bottom