Οταν οι μοτο μας,αλλαζουν χερια αλλά οχι συνηθειες...

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ενα απο τα πολλα καλά ενος Φορουμ ειναι κι οτι καποια παιδια γνωριζομαστε μεσα απο αυτα και μενουμε μια παρεα....καποιες φορες η μοτοσυκλετα μας αλλαζει χερια αλλά δεν αλλαζει τις γνωστες καλες τις συνηθειες,χωματινες στην περιπτωση μας,ουτε και χωρο...
Το καλο 640ADV του Ηλια @ilai ,παραδοθηκε σημερα στον Λευτερη @lef99 και κατηφορισε στην Πατρινη παρεα...ADVride ηταν και θα παραμεινει...
Ο πρωην και ο νυν με την κουκλα κατα την παραλαβη,με το χαμογελο στα χειλη...

Κουκλα...

Ο Λιακος της ριχνει μια τελευταια ματια στα μερη του...οσο κ να το κανεις οταν αποχωριζεσαι μια μοτοσυκλετα,καπως ειναι...

Ο καιρος βροχερος σημερα αλλά ειμαστε καλα παιδια κ μας εκανε το χατηρι...παμε για κατω απ'τ'αυλακι

Ο τυχερος νεος αγαπητικος της ADV εν πλω...

οταν γελας μεσα απ'το κρανος...η ευτυχια της μοτοσυκλετας!



Καλοταξιδος φιλαρακι Λευτερη,η συναλλαγη των παιδιων αψογη,εμπιστοσυνη αμφοτεροι και ολα καλα... Καλολασπωτη λοιπον και επιτελους με σωστο μηχανακι για τα βουνα...Λιακο,θα τη βλεπεις και θα τη χαιρεσαι μεσα απο τα οδοιπορικα αλλά και με καθε ευκαιρια απο κοντα σε κοινες βολτες.Ειπαμε...οι μηχανες μας αλλαζουν χερια αλλά οχι συνηθειες,καλες συνηθειες :friendship:
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Λευτέρη φίλε καλορίζικο καλολάσπωτο και καλές και ασφαλείς βόλτες στα βουνά !!! Κώστα @mAthosalas ρε μπαγάσια τελικά με έπεισες και το έδωσα το 640 μου το πήρατε μέσα από τα χέρια μου χωρίς να το χαρώ καλά καλά αλλά χαλάλι σας !! Θα ανταμώσουμε λίαν συντόμως στα βουνά όλοι μαζί !! εγώ πάλι με κτμ θα είμαι ;)
 

ΚΟΥΤΑΚΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
THIS IS ΠΑΤΡΑΑΑΑΑ
Όνομα
ΑΝΔΡΕΑΣ
Μοτό
YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE
Λευτέρη φίλε καλορίζικο καλολάσπωτο και καλές και ασφαλείς βόλτες στα βουνά !!! Κώστα @mAthosalas ρε μπαγάσια τελικά με έπεισες και το έδωσα το 640 μου το πήρατε μέσα από τα χέρια μου χωρίς να το χαρώ καλά καλά αλλά χαλάλι σας !! Θα ανταμώσουμε λίαν συντόμως στα βουνά όλοι μαζί !! εγώ πάλι με κτμ θα είμαι ;)
Με το καλο η νεα να ερθει συντομα!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Μπράβο Κώστα,ωραίο θεματάκι;).
Καλοτάξιδο και καλολάσπωτο Λευτέρη,ωραία μοτοσυκλέτα πήρες:friendship:
Κοίτα να δείς που τελικά αυτός ο Λιάκος θα με περάσει στις αγοραπωλησείες μοτό:D:roflmao::p,μη στεναχωριέσαι αγόρι μου(πότε έρχεται ο πύραυλος εδάφους είπαμε?):friendship:
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Καλοτάξιδο Λευτέρη, να το χαρείς περισσότερο από τον πρώην! :D
Τελικά Λιάκο δεν σου άρεσε η πρότασή μου να την πάρω εγώ με 150000000 δόσεις ε; Παλιοχαρακτήρα! :p
Με το καλό το θηρίο!
:biker2:
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Μπράβο Κώστα,ωραίο θεματάκι;).
Καλοτάξιδο και καλολάσπωτο Λευτέρη,ωραία μοτοσυκλέτα πήρες:friendship:
Κοίτα να δείς που τελικά αυτός ο Λιάκος θα με περάσει στις αγοραπωλησείες μοτό:D:roflmao::p,μη στεναχωριέσαι αγόρι μου(πότε έρχεται ο πύραυλος εδάφους είπαμε?):friendship:
ετσι ακριβως !!! ερχεται !!σήμερα μου εφτιαξαν εξουσιοδοτησεις γτ δεν θα ερθουν Ελλάδα για 3 μήνες ξανά! η μηχανη πλενεται σερβαριζεται και αποστέλλεται τέλος της βδομάδας !!
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Καλοτάξιδο Λευτέρη, να το χαρείς περισσότερο από τον πρώην! :D
Τελικά Λιάκο δεν σου άρεσε η πρότασή μου να την πάρω εγώ με 150000000 δόσεις ε; Παλιοχαρακτήρα! :p
Με το καλό το θηρίο!
:biker2:
Γιάννη μονο αν ήταν 140000000 θα το σκεφτόμουν :cool::p ευχαριστώ πολύ αντε να δουμε τι θα δουμε με το αλλο
 
Reactions: yns

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Πάντως για εμένα αυτή η αλληλεγγύη,αυτή η αλληλοβοήθεια και η αλληλο εξυπηρέτηση μεταξύ των μελών τούτου εδώ του forum είναι που μετράει περισσότερο απο κάθετι άλλο.Έχω κάνει φίλους εδώ ΜΟΝΟ και ΜΟΝΟ απτο τηλέφωνο και αυτά εγώ ΔΕΝ τα ΞΕΧΝΩ.Με έχουν βοηθήσει και εξυπηρετήσει πολλά παληκάρια και πραγματικά νιώθω ΚΑΡΑυποχρεωμένος.Special thanks to yns(Γιάννη)που αφού δεν μπόρεσα να πάρω το 990 του φίλου Θωμά και κατέληξε σε αντιπροσωπεία(είχα το dakarάκι και τα χρήματα που ζητούσε η BMW ΔΕΝ υπήρχαν)και εν συνεχεία στο Γιάννη έκανε τα αδύνατα δυνατά όταν το πούλησε να έρθει στα χέρια μου(επαναπατρίστηκε):friendship:
 

kostasra

Ncλάτρης
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Nc750x
Kαλοτξιδο με πολλες ομορφες εμπειριες!!

:biker:
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Πες και τα δικα σου...για τη Μονικα...απο εμας για εμας και αυτη ;)
Άλλο γεγονός εδώ λοιπόν(και αφού έχω δώσει το dakarάκι,το χρήμα στο χέρι συν η επιδότηση συν τα λεφτά του πουλημένου λαδιού στο χέρι με'ξύνει'απίστευτα η παλάμη μου)έχω τον εξής προβληματισμό 990(το 3ο μου ADV)ή F800(ακόμα τα γλυκοκοιτάω και τα χαλβαδιάζω δλδ,δεν μου έχει περάσει:banghead:),γνωρίζοντας το αυτό ο Κώστας(mAthosalas)με πέρνει τηλ.,ρεσυ μου λέει πουλάει φίλος F 800 το εγγυούμαι κτλ κα με φέρνει σε επαφή με το παληκάρι,Λευτεράκι(lef99)και ενώ ήταν σχεδόν τελειωμένη η αγοραπωλησία τελικά έκανα πίσω(πρός Αυστρία δλδ)για να καταλήξω πάλι στα μπ..δε..λα,τι να κάνω ο Μ@λ@κ@ς τους έχω αδυναμία:D:roflmao::friendship:
 

lef99

Μέλος
Όνομα
Λευτερης
Μοτό
ΚΤΜ 640 adventure
Να ειστε καλα ρε παιδια ! Σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες, και αντε να τα πουμε απο κοντα σε καμια βολτιτσα στα χωματα που το τοσο μου εχουν λειψει...

Ηλια τωρα αν σου πω, οτι οσο δεν το πιστευες εσυ οτι το εδωσες, αλλο τοσο δεν καταλαβα και εγω πως το πηρα :p να εισαι καλα φιλε παντως και σε ευχαριστώ. αντε με το καλο να ερθει και ο πυραυλος σου !! Να βγουν τα ΚΤΜια παγανια !

Μαθο τωρα σε σενα θα πω ενα ΜΕΓΑΛΟ ευχαριστω γαι την παρεα- συννενοηση- - τα παντα ολα... τα αλλα θα στα πω απο κοντα στα βουνα !!
 
Top Bottom