Ο Χρυσός του Καβοντόρου

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Το ιδανικοτερο μηχανακι
Το 800 το εδωσες Αντωνη?
Ναι Λευτέρη, αν και μου άρεσε πάρα πολύ αυτό το μηχανάκι, δεν είχε νόημα να κρατήσω δύο. Με το ζόρι βρίσκω χρόνο να οδηγήσω το ένα.

Τώρα έλυσα και τον γρίφο του πως να φορτώνω μπαγκαζια στο σβουμ. Υπολόγισα και ότι βγάζει 20 χιλιόμετρα στο λίτρο, δηλαδή με το 7,2 ντεπόζιτο και ένα 5λιτρο μπιτονι πάω περίπου για 240 χλμ αυτονομία.
Αν όλα αυτά δουλεύουν και στην πράξη και μπορεί το κατσίκι να κάνει και εκδρομικό τότε έχω κάνει την τέλεια αγορά για τα θέλω μου αυτήν την χρονική στιγμή.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Ναι Λευτέρη, αν και μου άρεσε πάρα πολύ αυτό το μηχανάκι, δεν είχε νόημα να κρατήσω δύο. Με το ζόρι βρίσκω χρόνο να οδηγήσω το ένα.

Τώρα έλυσα και τον γρίφο του πως να φορτώνω μπαγκαζια στο σβουμ. Υπολόγισα και ότι βγάζει 20 χιλιόμετρα στο λίτρο, δηλαδή με το 7,2 ντεπόζιτο και ένα 5λιτρο μπιτονι πάω περίπου για 240 χλμ αυτονομία.
Αν όλα αυτά δουλεύουν και στην πράξη και μπορεί το κατσίκι να κάνει και εκδρομικό τότε έχω κάνει την τέλεια αγορά για τα θέλω μου αυτήν την χρονική στιγμή.
Για εκδρομικο νομιζω θελει απο 600cc φιλε.
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Αναπόφευκτα τα βαφτίσια του Σαββάτου, τάμα στον Άγιο Γρηγόριο για να τα καταφέρω στην επόμενη ευκαιρία.

Ο καιρός φαίνεται να είναι ιδανικός για τη βόλτα. Καλά να περάσετε όσοι πάτε.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Δεν βλέπω κίνηση ούτε εδώ, τι γίνεται ρε παιδιά :Watching:
 
Top Bottom