Ο δρόμος για το γεφύρι-φαράγγι.......της Πορτίτσας

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Παιδιά ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια η αλήθεια είναι ότι με όλα αυτά που διαβάζεις εδώ μέσα και να θες δεν μπορείς να βάλεις κ@λο κάτω.....:)
Λιγα λες:):):):)
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Μπραβο παιδια πολυ ωραια βολτα, απ αυτες που γυρνας γεματος με γεματη την υπομονη για την επομενη!! Παντα τετοια ομορφα!!
 

xaGoS

Μέλος
Περιοχή
Αθενς
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
V-STROM 1000
Μπράβο σας παιδιά είσαστε πραγματικά υπέροχοι και σας χάρηκα πολύ!!!!!! μου άρεσε πολύ η ιδέα περιγραφής του ταξιδιού από την πλευρά του συνεπιβάτη είναι κάτι διαφορετικό!!!!! Ξανθή σε ευχαριστούμε για την πανέμορφη περιγραφή σου και για τα tips που μας έδωσες (να ξέρεις εγώ τα σημείωσα στο μπλοκάκι που έχω για μελλοντικούς προορισμούς ;))
 

Magelanos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα-Ίλιον
Όνομα
Πανος
Μοτό
1)BMW K1200S
2)BMW F650
Τρελλοκοριτσο μας τρελανες εντελώς λέμε... Ιδικά όταν είδα την σωστή πινακίδα κρανια, μηλιά πήγα να πέσω από την καρέκλα, δεν είχα πρόσφυση από το πλαγιασμα.. Να είστε καλά και να κάνετε τέτοια ωραία, και ακόμα περισσότερα όσο μπορειτε...
 

The Doctor

Μέλος
Περιοχή
Αχαρναί
Όνομα
Σταύρος
Μοτό
BMW GS1200R(04-Yellow),
YAMAHA TTR250
Τρελλοκοριτσο μας τρελανες εντελώς λέμε... Ιδικά όταν είδα την σωστή πινακίδα κρανια, μηλιά πήγα να πέσω από την καρέκλα, δεν είχα πρόσφυση από το πλαγιασμα.. Να είστε καλά και να κάνετε τέτοια ωραία, και ακόμα περισσότερα όσο μπορειτε...
Χαχαχα, το Heidenau φοράς ακόμα .....; :D:p
 

MOYTPO

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Παυλος
Μοτό
BMW
Ξανθη On the road catering services!!!!
Δεν παρχει περιπτωση να παμε εκδρομη και σε σταση για ξεμουδιασμα να μην ειμαι εκει διπλα..... ;)

Η βολτα σουπερ!!!!
Well Done Mates!!!!!
;)
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Πρωτη φορα το 1991.
Μου πηρε 10 χρονια να συνελθω...απο το σπρωξιμο στα KLR.
Δευτερη το 2002 στην καλυτερη μοτοσυγκεντρωση που εγινε ποτε στην Ελλαδα.
Με τον Μ.Ο.Γ. και την παρεα του απιθανου Γιαννη Σιουλη να μπλεκει τα οργισμενα διχρονα του trail ride
με τα κλαρινα της Ηπειρου και τις λιχουδιες των γιαγιαδων του Ζιακα.
Ξανα,λιγο πριν ή λιγο μετα με τους Αφρικανους και τα μπροστινα φτερα ανα χειρας!
Εποχες μη ψηφιοποιημενες αλλα αρκουντως καλοψημενες..
Ευχομαι να ξανακατεβουμε συντομα στο μαγικο φαραγγι με την καλυτερη παρεα!
Ξανθη .. μπραβο για το μοιρασμα και thanks για το κουρντισμα!!!
 

nikanthi

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νικος
Μοτό
fzs1000
Πολύ ωραίο το ταξιδιωτικό σου. Από τα μέρη αυτά πέρασα και εγώ το προηγούμενο καλοκαίρι. Αλλά δε κατέβηκα κάτω στο φαράγγι, ας πρόσεχα, τα πόδια μου ήταν τούμπανο. Στη σπηλιά πήγα αλλά στο φαράγγι όχι, δεν πειράζει χαρι σε σένα είδα τι Έχασα και τι θα δω όταν θα ξαναβρεθώ σε εκείνα τα μέρη ...
 
Top Bottom