Πάει το ένδοξο...

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
Από τις φορές που σκέφτομαι αν υπάρχει θεός...

Εκλάπη σήμερα το πρωί από την Ανθούπολη το παπί που χάρισα στο βασάνι τον φίλο μου, και με είχε συντροφέψει στα ταξίδια μου. Το κλέψανε μέρα μεσημέρι από τις 11.00 έως τις 14.00 από την πυλωτή της πολυκατοικίας του. Το φόρτωσαν όπως ήταν μαζί με την κλειδαριά-πέταλο και δισκόφρενου που του είχα δώσει, ενώ είχαν κόψει με κόφτη την αλυσίδα (!!!!!!!!!!!).

DAYTONA DY 125 RS με αριθμό κυκλοφορίας ΟΝΕ 341, χρώμα μαύρο, δεν έχει κάποιο χαρακτηριστικό ήταν όλο μαμά.

Δεν θα πω τις τετριμένες κατάρες, γιατί άρρωστος είμαι κι εγώ, αλλά ήμαρτον ρε Θεέ, τους φτωχούς βασανίζεις αλύπητα...
Αν δει κάποιος κάτι ας μου στείλει ένα μήνυμα.



 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Τον έβαλαν στόχο.....Κρίμα!
Μακάρι να δει κάποιος , κάτι....
Το βάζω και FB
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Μην στεναχωριεσαι αδερφε !!!!
Εσυ το καλο το έκανες παντως !!!!!!
Τα υπόλοιπα άστα στην δύναμη!!!ολα
May the force be with you
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Και σε περιμένω στής 26-27 στην Διρφυ θα γίνεις ο πρόεδρος της ΦΑΡΣΑΣ
 

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
Ποιος ήρθε; :pointu::pointu:

26-27 θα είμαι στα Χανιά, εκτός αν είναι τον άλλο μήνα...:D

Τέλος πάντων, η πράξη με εκνευρίζει, και αισθάνομαι να θέλω να φάω το μεδούλι αυτού που το έκανε, τα σίδερα ξαναγίνονται.
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Nταξ...έχει φαέι μούΤΖα ολκής ο φίλος σου...πες του να κάνει κανά ευχέλαιο ,μη σου πω κ καναν εξορκισμό ,για να γλυτώσει τα χειρότερα.

Κρίμα . . .

Για τα τσογλάνια ,δεν έχω κάτι παραπάνω απο τα τετριμένα ,να πω . . . να τους κοπούν χέρια κ πόδια.
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Επειδή γυρνάω όλη μέρα στην περιοχή...αλλά και γενικά σ όλη την Αθήνα, θα έχω τον νου μου.....εύχομαι να εντοπίσω κάτι...αλλά αν εντοπίσω (που είναι δύσκολο) βρείτε μου δικηγόρο......
 
Τελευταία επεξεργασία:

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Από τις φορές που σκέφτομαι αν υπάρχει θεός...

Εκλάπη σήμερα το πρωί από την Ανθούπολη το παπί που χάρισα στο βασάνι τον φίλο μου, και με είχε συντροφέψει στα ταξίδια μου. Το κλέψανε μέρα μεσημέρι από τις 11.00 έως τις 14.00 από την πυλωτή της πολυκατοικίας του. Το φόρτωσαν όπως ήταν μαζί με την κλειδαριά-πέταλο και δισκόφρενου που του είχα δώσει, ενώ είχαν κόψει με κόφτη την αλυσίδα (!!!!!!!!!!!).

DAYTONA DY 125 RS με αριθμό κυκλοφορίας ΟΝΕ 341, χρώμα μαύρο, δεν έχει κάποιο χαρακτηριστικό ήταν όλο μαμά.

Δεν θα πω τις τετριμένες κατάρες, γιατί άρρωστος είμαι κι εγώ, αλλά ήμαρτον ρε Θεέ, τους φτωχούς βασανίζεις αλύπητα...
Αν δει κάποιος κάτι ας μου στείλει ένα μήνυμα.



Για δωσε ΑΠ και ΑΚ,οτι Daytona βλεπουμε θα περναει απο ελεγχο
 

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
Να 'σαι καλά Δημήτρη.

Αρ. Πλαισίου XG8DV125DEL03663

Αρ. Κινητήρα DY 152FMI


To μηχανάκι μεταβιβάστηκε από εμένα 1/11/2016 στο ΚΕΠ Περιστερίου, δεν έχει περάσει ποτέ ΚΤΕΟ γιατί δεν είχε συμπληρώσει ακόμα 4 έτη από την αγορά, θα περνούσε ΚΤΕΟ τον Μάϊο του 2018.

Nταξ...έχει φαέι μούΤΖα ολκής ο φίλος σου...πες του να κάνει κανά ευχέλαιο ,μη σου πω κ καναν εξορκισμό ,για να γλυτώσει τα χειρότερα.
Καλά μιλάμε για την προσωποποίηση της γκαντεμιάς, πρώτα του κλέψανε ένα ελλεϊνό Hyusung Midas, ερείπιο πριν κανα τρίμηνο, τόσο ρημάδι που ακόμα και ο κλέφτης θα ντρεπόταν, τώρα του κλέψανε αυτό...έλεος δηλαδή, δεν τον θέλει καθόλου, εγώ υποψιάζομαι τίποτα κωλόπαιδα εκεί στα devivery που δουλεύει, αλλά και πάλι ήταν πολύ "επαγγελματική" δουλειά για να την κάνουν πιτσιρικάδες, και όπως έμαθα πριν 2 μέρες κλέψανε ένα GSXR 600 από την ίδια πυλωτή...:(
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Καμερουλα παιδια,καμερουλα.Και κινεζικο gpsστιγματος(25-50ευρω)κρυμενο πανω στο οχημα
 
Τελευταία επεξεργασία:

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Κριμα...νομιζω οτι απλα στοχοποιηθηκε το φορτωσανε και γεια σας...Τσογλανια γμτ!!!:mad::(
Χαμος γινεται,παιρνουμε οσα παραπανω μετρα προστασιας μπορουμε,βασικο να το δενουμε ΑΠΟ ΣΤΑΘΕΡΟ ΣΗΜΕΙΟ με ενα καλο πεταλο λουκετο κλπ κι απο κει και μετα ελαχιστοποιουμε τις πιθανοτητες.:cautious:
θα 'χω το νου μου Νικο μην ακουσω κατι να ενημερωσω,για να δω εδω κατι Πατρα μεριά δεν το ελπιζω...μαλλον παει για λυσιμο εκει γυρω...:( Ευχομαι βεβαια να βρεθει ατοφιο και να ξαναγελασει ο φιλαρακος σου.:rolleyes:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Όχι ρε Νικόλα...
Τι γκαντεμιά είναι αυτή...:banghead:
Ελπίζω να βρεθεί σύντομα κάποια άκρη αν και μου φαίνεται λίγο δύσκολο για εκεί κάτω.
Το'χω βιώσει και εγώ δυστυχώς αυτό το συναίσθημα.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Να 'σαι καλά Δημήτρη.

Αρ. Πλαισίου XG8DV125DEL03663

Αρ. Κινητήρα DY 152FMI


To μηχανάκι μεταβιβάστηκε από εμένα 1/11/2016 στο ΚΕΠ Περιστερίου, δεν έχει περάσει ποτέ ΚΤΕΟ γιατί δεν είχε συμπληρώσει ακόμα 4 έτη από την αγορά, θα περνούσε ΚΤΕΟ τον Μάϊο του 2018.



Καλά μιλάμε για την προσωποποίηση της γκαντεμιάς, πρώτα του κλέψανε ένα ελλεϊνό Hyusung Midas, ερείπιο πριν κανα τρίμηνο, τόσο ρημάδι που ακόμα και ο κλέφτης θα ντρεπόταν, τώρα του κλέψανε αυτό...έλεος δηλαδή, δεν τον θέλει καθόλου, εγώ υποψιάζομαι τίποτα κωλόπαιδα εκεί στα devivery που δουλεύει, αλλά και πάλι ήταν πολύ "επαγγελματική" δουλειά για να την κάνουν πιτσιρικάδες, και όπως έμαθα πριν 2 μέρες κλέψανε ένα GSXR 600 από την ίδια πυλωτή...:(
Ο φίλος σου είναι πολυ τυχερός που εχει εσένα δίπλα του....
Να είναι καλά και θα την βρει την άκρη. ....αναποδιες συμβαίνουν στη ζωή.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Φιλε νικολα δεν περιμενα πως θα εμπαιναν κλεφτρονια στη διαδικασια να σπανε αλυσιδες και να φορτωνουν ενα ταλαιπωρο κινεζικο παπακι λιγων ευρο. αλλα εκει εχουμε φτασει με τα κλεφτρονια πρεζονια.
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Ε οχι ρε φιλε Νικολα, κριμα για τον φιλο σου αλλα και συ πρεπει να πονεσες για το μηχανακι που σε συντροφεψε σε ταξιδια :(

Ας ελπισουμε οτι ισως βρεθει, να τους κοπουν τα χερια τα τσογλανια :mad:
 
Top Bottom