Πάμε να τον πιάσουμε (Τον Μάη) Τρίτη 3/5/16

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Τον πιάσαμε και τον ξεζουμίσαμε.... ρε τι ωραία βόλτα κάναμε!
Σβέλτη, χωρίς συνεχείς στάσεις, με καφέ στην Ψάθα...
Και μετά ένα κυκλικό στον Πατέρα και πίσω... Ντοκουμέντα δεν υπάρχουν πολλά, αλλά κάτι βιντεακια θα ανέβουν στην ώρα τους από τον δημιουργό τους. (έτσι Γιώργο; ) :)

Στάλθηκε από το GT-I8200 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Τον πιάσαμε και τον ξεζουμίσαμε.... ρε τι ωραία βόλτα κάναμε!
Σβέλτη, χωρίς συνεχείς στάσεις, με καφέ στην Ψάθα...
Και μετά ένα κυκλικό στον Πατέρα και πίσω... Ντοκουμέντα δεν υπάρχουν πολλά, αλλά κάτι βιντεακια θα ανέβουν στην ώρα τους από τον δημιουργό τους. (έτσι Γιώργο; ) :)

Στάλθηκε από το GT-I8200 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αυτη ηταν βολταρα..κοντα 200 χλμ ολα μαζι απο σπιτι σε σπιτι...και Μαη ειχε, και καφε ειχε σε αυτην την αδιευκρινηστη βολτα (οπως λεει και ο φιλος Στεργιος) αφπυ ξεκινησε σαν μια χαλαρη βολτα στο ορος Πατερας, καταληξαμε στην Ψαθα και γυρισαμε απο Γερανεια. Μικρη παρεα, σβελτος σχετικα ρυθμος, τουμπες ειχαμε, αλλα χωρις μηχανακια (μην χαλασει η παραδοση)..Ζωα του βουνου ταισαμε, για μια ακομα φορα φανηκε ο χαρακτηρας του El-Gatto , ο οποιος οταν του ζητησα ενα κουλουρακι με εβαλε διπλα σε ενα σκυλο που ταιζε και μου πεταγε τα κουλουρακια στον αερα...δυστυχως ο σκυλος πιο γρηγορος και πιο μεγαλοσωμος...νηστικος εγω.. Αυτο για οσους πιστευουν οτι ο Γατος ειναι καλος ανθρωπος..
Επισης εγινεκαι κατι που πρεπει να καταγραφει....
Ο Donkeynator ...εκανε πλοηγηση ...ενα ιστορικο γεγονος , τουλαχιστον για την παρεα που τον ξερει....τι προτιμα να κανει στις βολτες...
Φυσικα ο padis εφαγε του Λευκαδιου το φαι...ο Γατος εφαγε το δικο μου φαι, και ο Γιαννης με τον δημητρη σαν πολιτισμενοι ανθρωποι μας διαφωτησαν για το ιξωδες του μπροστινου συστηματος, δινοντας την ευκαιρια, στον Λευκαδιο να κρυφοκοιταει το φαι τους...κοινως οικος ανοχης και εμεις εργαζομενοι εκει...χαχαχα.
Η παρεα οπως παντα...παρεαρα.. το bmw μου οπως παντα bmwδαρα...δεν χαλασε το ΤΑ , βασικα δεν χαλασε κανενα...
Τον ρολο του φωτογραφου, καμεραμεν κλπ ...ο Λευκαδιος ο οποιος με τις οδηγιες του Γατου μας θα μας ξεφτιλησουν παλι με τις στημενες φωρο που εβγαλαν...
 

surikenjim

Μέλος
Περιοχή
Ν.ΚΟΣΜΟΣ
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
kawasaki KLX250S
Καταπληκτική βόλτα, ο ρυθμός σβέλτος, και μια Ψάθα μέσα στον ήλιο, με την θάλασσα να είναι πραγματικά τέλεια. Ο καφές, όπως είπε και παραπάνω ο Βαγγέλης, αποκάλυψε το ποιόν των ανθρώπων. Πάντως ο Μάης κάτι έκανε ειδικά στον Γάτο και τον Βαγγέλη, με αποτέλεσμα να έχουν τις δικές τους "ιδιαίτερες" στιγμές, όπως θα βεβαιώσει και ο Λευκάδιος.:pointu::pointu::friend:

Ευχαριστώ όλους για την παρέα, τον χαβαλέ, και ναι, αυτές οι βόλτες αποτελούν την λύση και την ψυχοθεραπεία που χρειαζόμαστε στην σημερινή κατάσταση.:friendship::friendship::friendship:

Άντε, στην επόμενη τώρα!:yew::yew:
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
απο τα πιο ωραια βιντεακια .Η υποδοχη απο τους ντοπιους τετραποδους φιλους ολα τα λεφτα. ωραια περασατε κ του χρονου να ειστε καλα!!!

Στάλθηκε από το Vodafone 975 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Μπραβο νεαροι μου...:p...καλα περασατε παλι,αντε στην επομενη...:friendship:.Επειδη ελειπα,εμαθα παιξατε και με πετρουλες...:D,αντε ριχτε και καμια μαχιμη... :photo:...γιατι national geographic γιναμε...με τιτλο...σωστε τον...Βαγγελα-Βαγγελα...:friend:
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Βαγγέλης Vs Κεφάλας :roflmao::roflmao::roflmao:
ουτε ενα μεζε ρε βαγγο δεν προλαβες,επαιζες στην εδρα του με μιλημενο διαιτητη :D

Στάλθηκε από το Vodafone 975 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Ωραιοι παιδες!! :ok: :cool:


ΥΓ1 Ο @MoNiker ητανε σε τηλεφωνικη επαφη σε μια απ'τις στασεις με τον Βαγγελη, και μολις ειχε κλεισει το τηλεφωνο τον πετυχα κατα τυχη στον Πειραια. Οποτε η σημερινη πουροντουροπαρεα μεγαλωσε εξ'επαγωγης :)

ΥΓ2 Τζιμαρα @surikenjim, nice to see you again σε πουροντουροβολτα :friendship:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Μπραβο νεαροι μου...:p...καλα περασατε παλι,αντε στην επομενη...:friendship:.Επειδη ελειπα,εμαθα παιξατε και με πετρουλες...:D,αντε ριχτε και καμια μαχιμη... :photo:...γιατι national geographic γιναμε...με τιτλο...σωστε τον...Βαγγελα-Βαγγελα...:friend:
Δεν ηταν μαχιμη βολτα ρε Χουλιγκαν... τι δεν καταλαβες..? βολτα φυσιολατρικη λεγοταν..να τον πιασουμε...Μπα σε καλο σου...Ψοφας για αιμα εσυ ..:pointu::pointu:
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Επειδη ελειπα, εμαθα παιξατε και με πετρουλες...:D
Με πετρούλες? Λάθος έμαθες !!! ΜΟΝΟ ΠΕΤΡΟΥΛΕΣ πατήσαμε σε αυτή την βόλτα...
Και η πλάκα είναι πως ενώ φάγαμε το σαθρό του σαθρού στην μάπα, γύρισα πίσω με 3 κιλά σκόνη πάνω μου και στην μηχανή.... Πως δεν έφυγε με τα 150 που γύριζα ένας Θεός ξέρει...




(Και μην σας πω ο χούλιγκαν, ο κοντράκιας με την μπλε προπέλα τι έκανε στον δρόμο...) :muted::muted::muted:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Με πετρούλες? Λάθος έμαθες !!! ΜΟΝΟ ΠΕΤΡΟΥΛΕΣ πατήσαμε σε αυτή την βόλτα...
Και η πλάκα είναι πως ενώ φάγαμε το σαθρό του σαθρού στην μάπα, γύρισα πίσω με 3 κιλά σκόνη πάνω μου και στην μηχανή.... Πως δεν έφυγε με τα 150 που γύριζα ένας Θεός ξέρει...




(Και μην σας πω ο χούλιγκαν, ο κοντράκιας με την μπλε προπέλα τι έκανε στον δρόμο...) :muted::muted::muted:
Εσυ καλο θα ηταν να προσεχεις τα ατυχηματα..η να μην μιλας για να συνεχισει η οικογενεια σου να σε χαιρεται...:devilish:
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Φίλε Παντελή ...νόμιζα πως ήξερες ότι ...ο νονός του Βαγγέλα ,είναι Ο ΝΟΝΟΣ αυτοπροσώπως !!!



Γιατί νομίζεις του μιλάμε όλοι με το σεις κ με το σας...
Κοινώς....την πout$i$e$...
ΔΕΝ ήξερες.......ΔΕΝ ρώταγες....??? :confused:
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Χμμμ...φαινεται οτι εχασα μια ωραια βολτα :banghead:

...αλλα απολαυσα το παπλωμα :sleep: και τον καφε στο μπαλκονι μου κοιτωντας τα συννεφα να μαζευονται απειλητικα απο πανω σας

Α ναι! Επισης δεν εμεινα νηστικος οπως ο Βαγγελης:laugh:
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Ενα με την φύση λέμε :p




Γάτος,εκπαιδευτής άγριων θηρίων


Βαγγέλης: 'Μια μπουκιά ψωμί(κουλουράκι για την ακρίβεια) για μας τα ορφανά τα περιστέρια'








Στάλθηκε από το GT-S7562 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Ο Παντελής αφου τσάκισε το club (και δάγκωσε το χέρι μου για να μην πλησιάσω) λιμπίζεται τα διπλάνά πιάτα.Ο Γάτος ανήσυχος είναι σε εγρήγορση και ο Βαγγέλης ποζάρει με χάρη στον φακό.


Στάλθηκε από το GT-S7562 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom