Πάμε τα κορίτσια Κάβο Ματαπά...κι Ανάπλι χαλαρά...

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Μπραβο !!! Αυτο εχει σημασια... να κερδισουν την εμπιστοσυνη σου !!! Spam off . Thanks Κωστα !!!

Σταλθηκε απο τον Επιχειρησιακο...
 

irene

Μέλος
Όνομα
Ειρηνη
Μοτό
Kymco Straight 150
Πολύ ωραία εκδρομή στην αγαπημένη Μάνη και φωτογραφίες που μας ταξίδεψαν χειμώνα καιρό..
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Απο ψηλα το Ναυπλιο δεν ειχα την τυχη να το δω...ερχομουν βιαστικα και εφευγα χωρις να εχω δει αυτα που αξιζουν


Το τοτε...και καποιοι που εμειναν στην Ιστορια μας...


Αξιζει ειχε πει ενας φιλος σε ενα αλλο οδοιπορικο μου,μα μη μεινεις στα καφε της παραλιας αλλά να δεις και πιο περα...ναι αξιζει...


Παμε και μια βολτα πισω με εξαιρετικη διαδρομη για παραλια Κιθαιρωνα...μουρλια!!!


Ειδαμε ξαναειδμα χορτασαμε ηρεμησαμε γελασαμε...πανεμορφα...Και δεν εχουμε δει τιποτα ακομα νομιζω...........

Αποχαιρεταμε τα φιλαρακια στο Αιγιο...Γιαννα & Γιαννη εις το επανιδειν...εκεινο το "επερασμ'ομορφαααα" που λεγαμε πιτσιρικια εδω επαιξε πολυ...
Ο απολογισμος του 3ημερου με το κοριτσι και την διτροχη κουκλα...καφεδακι ζεστο και αποψεις...


Οταν κλεινεις τα ματια και η σκεψη καρφωνει στο 3ημερο που περασε...κατι εχεις ζησει και σ'αρεσε... οταν το ταξιδι και οι εικονες σε γεμιζουν...τοτε ξερεις σιγουρα οτι ολα πηγαν καλα...

Τα λεμε... ;)
Όλα ωραία !! (Παραλία καραθώνας):ok:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Δεν παιζει...οχι οχι...λελο:p
Για ΠΟΛΥ παγωνια μιλαμε:hungover::alien:...στο 3 τα θερμαινομενα,φουλ χειμωνιατικα Dainese γαντια D-dry,χουφτες μηχανης και τα χερια...ξερά και σε καθε κινηση μουδιασμενα!!!:alien:Απιστευτο!!! Ισως ενα ζευγαρι ισοθερμικα απο μεσα να τα θελανε για καλυτερη μονωση/προστασια...Ναι Θοδωρη οι χουφτες που λες ειναι 1000% η καλυτερη λυση(μετα το ΙΧ το οποιο διαθετει και cd και a/c αλλά μη μας ακουσει ο ΚΟΥΤΑΚΙΑΣ :p )...αλλα δεν παιζει να βαλω στη GS τετοιες...:confused:

Μη βάλεις. Είναι άλλωστε γνωστό ότι είσαι σερνικό!!!!:wacky:
Εγώ που δε μασάω από ταμπέλες, έχω (κατά βούληση, 1' βάλε-βγάλε) και δεν κρυώνω με τίποτα :) . Δοκιμασμένο στους -3 στο Αρτεμίσιο με 180+.
Και πάντα με καλοκαιρινό γαντάκι , έτσι? ;)
 

xntinou

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
R1200GS 07
Ωραία νότα φρέσκου θαλασσινού αέρα! Και παγωμένου επίσης .. :ok:
Από τα ανεξερεύνητα η Πελοπόννησος για μένα αλλά στα .. προσεχώς!
 

Markas

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW F800GS
Yamaha WR250R
Πανέμορφες εικόνες, ότι πρέπει τέτοιες αποδράσεις για να ξεσκάσει λίγο και το κορίτσι, να βολτάρει παρέα και με τις δύο αγάπες το αγόρι.
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
βρε μπαγασα..(με την καλη εννοια) το χεις και το φωτογραφικο και το συγγραφικο.
καθε σου βολτα την κανεις να φαινεται οπως την νιωθεις εκεινη την ωρα.ακομα και σε μερη που εχεις παει 10 φορες,με καθε δυνατο τροπο και μεσο,καθε φορα ειναι ιδιαιτερη οταν πας με την μοτοσυκλετα σου,ειδικα αν συνδυαζεται με βαλιτσες ;)
να σαι καλα να βολταρεις....:friendship:
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
5 το πρωι ξυπνησα ανοιξα το χαρτη της πελλοπονησου,μεχρι της 7 που ξεκινησα να παω να κλαδεψω ελιες. Δεν μπορουσα να κοιμηθώ εχω τασεις μηχανοκίνητης φυγης. τωρα γυρισα σπιτι κ με αποτελείωσες:). Ωραιο το παρεακι κ το μπραβο ειδικα στις συνοδηγούς, καλοτάξιδοι παντα!!!
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Περασαμε ομορφα πολυ ωραιες φωτο φιλε!!αν και copy;):p
 

irene

Μέλος
Όνομα
Ειρηνη
Μοτό
Kymco Straight 150
:friendship:
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom