Πίνδος -Τζουμέρκα 13-28 Αυγούστου

mavro provato

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
Tenere 660
Είμαι πολύ νέος στον διαδικτυακό σας χώρο και δεν ξέρω κανέναν. Δεν ήμουν κι έτοιμος και δεν ήρθα στο φετινό σας τρόφι στην Αρκαδία αλλά θα ήταν ευχής έργον να γνωρίσω καλή παρέα για εξορμήσεις γενικά απο Αθήνα, αλλά αν υπάρχει κάποιος στην Ήπειρο που τον ενδιαφέρει χωμάτινο τερέν και θέλει ίσως και να δοκιμάζαμε παρέα λίγο πιο hard κομμάτια που δεν θα ήθελε να κάνει μόνος του από μέσα Αυγούστου, πολύ ευχαρίστως να γνωριστούμε.
 

mavro provato

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
Tenere 660
Είμαι πολύ νέος στον διαδικτυακό σας χώρο και δεν ξέρω κανέναν. Δεν ήμουν κι έτοιμος και δεν ήρθα στο φετινό σας τρόφι στην Αρκαδία αλλά θα ήταν ευχής έργον να γνωρίσω καλή παρέα για εξορμήσεις γενικά απο Αθήνα, αλλά αν υπάρχει κάποιος στην Ήπειρο που τον ενδιαφέρει χωμάτινο τερέν και θέλει ίσως και να δοκιμάζαμε παρέα λίγο πιο hard κομμάτια που δεν θα ήθελε να κάνει μόνος του από μέσα Αυγούστου, πολύ ευχαρίστως να γνωριστούμε.
Ready to explore


Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

mavro provato

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
Tenere 660
Για να δούμε...
Εδώ γύρω θα τριγυρνάμε αρκετοί...
Άμα το κάρμα συμφωνήσει...
Αυτά τα κάρμα και τα έχει ο Θεός δεν μ έχουν βοηθήσει. Λέω να ρίξουμε ένα καμπανάκι εδώ στο post από βραδύς για το πρόγραμμα της επομένης, γιατί θα θελα να χωθώ σε κανά ζορικο κομμάτι με παρέα για ασφάλεια. Μην αρχίσω πάλι τα τηλέφωνα σε παρακείμενα ταβερνια να με μαζευουνε

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

mavro provato

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
Tenere 660
Θα βρίσκομαι στην Ήπειρο αυτές τις ημερομηνίες, οπότε το βλέπουμε!Κανεις άλλος??Ελα να οργανωθούμε!!
Ωραία. Μιλάμε στο επιτόπου. Μετά τις 12/8 θα είμαι επάνω.

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
KLE-FTIS 500
Λεβέντες μου ,η Ήπειρος ξεκινάει απ το Μενίδι της Άρτας από νότο ,λέω εγώ τώρα και φτάνει στο Γράμμο προς βορά...
Άντε να δούμε τι θα χουμε να θυμόμαστε πάλι...
 

mavro provato

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
Tenere 660
Λεβέντες μου ,η Ήπειρος ξεκινάει απ το Μενίδι της Άρτας από νότο ,λέω εγώ τώρα και φτάνει στο Γράμμο προς βορά...
Άντε να δούμε τι θα χουμε να θυμόμαστε πάλι...
Εσύ πιάνεις και τους πεδινούς. Να βάλουμε υψομετρικά κριτήρια; Ο τίτλος λέει για Τζουμέρκα - Πίνδο. Βάλε και Ζαγοροχώρια Γράμμο

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
KLE-FTIS 500
Εσύ πιάνεις και τους πεδινούς. Να βάλουμε υψομετρικά κριτήρια; Ο τίτλος λέει για Τζουμέρκα - Πίνδο. Βάλε και Ζαγοροχώρια Γράμμο

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ωραίος ...ο τίτλος ήταν λεπτομέρεια που δεν...
 
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
YAMAHA TENERE 700 22
Λεβέντες μου ,η Ήπειρος ξεκινάει απ το Μενίδι της Άρτας από νότο ,λέω εγώ τώρα και φτάνει στο Γράμμο προς βορά...
Άντε να δούμε τι θα χουμε να θυμόμαστε πάλι...
Σωστός!Είναι μέχρι να οργανωθούμε και να βρεθούμε
 

CrazyMits

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW F650GS 01'
Μακάρι να είχα εξοπλισμό μαζί και να είχα ακολουθήσει! Χάρηκα που τα είπαμε εκεί πάνω!!
 

Renegade

Μέλος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Θα δείξει
Μαγικά μέρη! Ήμουν τουρ Ευρυτανία και ήπειρο τέλος Ιουνίου!
Κυρίως ασφάλτινα χιλιόμετρα όμως!
Εάν ταίριαζαν οι ημερομηνίες θα ήθελα να ακολουθήσω και στις χωμάτινες διαδρομές της Ηπείρου.

Στάλθηκε από το 2109119DG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

mavro provato

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
Tenere 660
Μακάρι να είχα εξοπλισμό μαζί και να είχα ακολουθήσει! Χάρηκα που τα είπαμε εκεί πάνω!!
Μικροί είμαστε ακόμη. Έχουμε όλη την ζωή μπροστά μας. οργανωσου! Το βραδάκιστο μπαλκόνι στο καταφύγιο, θα με συντροφεύει όλο το χειμώνα σαν ανάμνηση.ωραια τα αυθόρμητα στην ζωή.
 

CrazyMits

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW F650GS 01'
Ήταν πράγματι απολαυστικό! Αυτό κάνω σιγά σιγά.
Νομίζω και το ζευγάρι που ήρθε θα το θυμάται για χρόνια χαχα

Επίσης βόλτα χωρίς φωτογραφία είναι σαν να μην έγινε.. οπότε..

Η θέα από το μπαλκόνι


Η θέα το πρωί με τον ελληνικό..
 
Top Bottom