Παιχνιδι: Φωτο κατα παραγγελεια

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Αιντε να βαλει αλλος...


Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Στάνταρ Δεν έχεις καταλάβει πως παίζετε το παιχνίδι , άμα έπαιζες μονοπολη θα ήσουν συνέχεια στη φυλακή !


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Στάνταρ Δεν έχεις καταλάβει πως παίζετε το παιχνίδι , άμα έπαιζες μονοπολη θα ήσουν συνέχεια στη φυλακή !


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τα ρακομελα βλεπεις....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
το έχετε τερματίσει....:plqtr::yup:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Αιντε να μην ξεχαστει το θεμα...

Παραγγελια: φωτο σελφι με το μηχανακι σας.



νταξ;
και φορτωμένο κι από τρόφυ ;) (στην ασφάλτινη του έκδοση...)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
σέλφι ζεύγος με το μηχανάκι του σε παραλία (με φόντο θάλασσα κι ότι - όπου- απ όπου να 'ναι).
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
σέλφι ζεύγος με το μηχανάκι του σε παραλία (με φόντο θάλασσα κι ότι - όπου- απ όπου να 'ναι).
Ρε φίλος ,δεν είμαστε ούλοι Λέλοι ,να ξεσκιζόμαστε στις σέλΦυςςς..:p..άμα μας έχουνε τραβήξει άλλοι δηλαδή ,δεν κάνει...;
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ρε φίλος ,δεν είμαστε ούλοι Λέλοι ,να ξεσκιζόμαστε στις σέλΦυςςς..:p..άμα μας έχουνε τραβήξει άλλοι δηλαδή ,δεν κάνει...;
για σένα μόνο -και μόνο!!!- το αλλάζω :)
Κάνει και μη σέλφι ;)
 

mikes

Μέλος
Όνομα
Μιχαλης
Μοτό
Honda CBF 500, Yamaha YBR 250
σέλφι ζεύγος με το μηχανάκι του σε παραλία (με φόντο θάλασσα κι ότι - όπου- απ όπου να 'ναι).
ωωωω ρε φιλε, εχω απειρες τετοιες φωτο και με το νυν και με το πρωην μοτοσακο αλλα ρε πστμ σε ΟΛΕΣ τα κομενακια η τοπλες θα ειναι η εντελως τσιτσιδα..:cool:

και δε με παιρνει τωρα νιουμπης να παω κοντρα στους κανονισμους του φορουμ... :laugh:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
ωωωω ρε φιλε, εχω απειρες τετοιες φωτο και με το νυν και με το πρωην μοτοσακο αλλα ρε πστμ σε ΟΛΕΣ τα κομενακια η τοπλες θα ειναι η εντελως τσιτσιδα..:cool:

και δε με παιρνει τωρα νιουμπης να παω κοντρα στους κανονισμους του φορουμ... :laugh:
σου κάνω "πλάτες":D:D:D
ανέβασε:laugh::roflmao:
 

Midas

MidasTouch since 2017
Περιοχή
Crete
Όνομα
Manos
Μοτό
Honda Cb600f 2009 Hornet
ωωωω ρε φιλε, εχω απειρες τετοιες φωτο και με το νυν και με το πρωην μοτοσακο αλλα ρε πστμ σε ΟΛΕΣ τα κομενακια η τοπλες θα ειναι η εντελως τσιτσιδα..:cool:

και δε με παιρνει τωρα νιουμπης να παω κοντρα στους κανονισμους του φορουμ... :laugh:
Ανέβασε μεγάλε, υπόσχομαι οτι θα βάλω το δάχτυλο πάνω στην οθόνη μπροστά στα επίμαχα :rolleyes:
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
ωωωω ρε φιλε, εχω απειρες τετοιες φωτο και με το νυν και με το πρωην μοτοσακο αλλα ρε πστμ σε ΟΛΕΣ τα κομενακια η τοπλες θα ειναι η εντελως τσιτσιδα..:cool:

και δε με παιρνει τωρα νιουμπης να παω κοντρα στους κανονισμους του φορουμ... :laugh:
ριξε μιχαλιο.....
εχω κανει προεργασια εγω...
με κατι σαλιαριστα φιλακια σε αλλο νημα....
αγαπη μονο λεμε...:laugh::laugh::laugh::laugh:

:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
 
Top Bottom