Παραγγελία από ktmtwins

chaosm

Μέλος
Καλημέρα και καλώς σας βρήκα. Θέλω να αγοράσω τα προστατευτικά κομμάτια από carbon για το ψαλίδι του 950 μου (swing arm carbon από την carbon performance). Είδα ότι τα έχει διαθέσιμα το ktmtwins. Έχει φέρει κάποιος κάτι από εκεί; μήπως υπάρχουν κάπου αλλού σε Ευρώπη; Γιατί πολύ φοβάμαι ότι θα κολλήσουν τελωνείο. Ευχαριστώ

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ironbutt

Μέλος
Περιοχή
2ο Πουδαρ Χαλκιδικης...
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
BMW 1200 GSA
Καλημερα!
Αν θυμαμαι καλα ειναι απο Αμερικα το ktmtwins...Πρωτον θα εχεις προβλημα στο πως να τα πληρωσεις απο εκει..οι αγορες εξωτερικου εχουν δυσκολεψει..και δευτερον 99% θα σε χρωσουν εξτρα στο τελωνειο αλλα το ποσο εξαρταται απο πολλα πραγματα
 

chaosm

Μέλος
Χρήματα σε PayPal έχω. Το θέμα είναι το τελωνείο. Και από ότι είδα η carbon performance είναι Γερμανία. Αλλά δεν μπορείς να αγοράσεις απευθείας από αυτούς

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

AggelakasK

Μέλος
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
KΩΣΤΑΣ
Μοτό
R1200 GS
τσεκαρε και το παρακατω (δεν κανω διαφημιση )
http://www.carbon-aramid.com
εχει αυτο που ψαχνεις και το κινητο ειναι ελληνικο , ηθελα να παραγγειλω το ιδιο κομματι που θελεις και εσυ καποια στιγμη , αλλα προτιμησα να βαλω κατι απο cj τελικα (προ capital). Απο οτι θυμαμαι εχει γυρω στις 3 βδομαδες παραδοση αν δεν εχει stock (που δεν εχει ) και μιλας με Ελληνα . Αν δεις το site εχει τηλ. επικοινωνιας ελληνικο
οσο για το αλλο απο ktmtwins θα σου κολλησει τελωνειο μαλλον.... τωρα με τα γ@@@@@@@α capital.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
παιδια με συχγωρειτε προκαταβολικα!!!!
μηπως να κανουμε μια ομαδικη bmw!!!!!μηχανες!!!!ολο θεματα εχετε με τα κατεμια !!!!

φιλε ευχομαι να βρεις ακρη οι παραπανω αν και αργοι το κατεχουν
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Το πιθανότερο είναι να κολλήσει τελωνείο. Αν το αποφασίσεις ζητα να το στείλουν usps. Έρχεται μέσω ΕΛΤΑ και παίζει να την σκαπουλάρεις.
 

AggelakasK

Μέλος
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
KΩΣΤΑΣ
Μοτό
R1200 GS
παιδια με συχγωρειτε προκαταβολικα!!!!
μηπως να κανουμε μια ομαδικη bmw!!!!!μηχανες!!!!ολο θεματα εχετε με τα κατεμια !!!!

φιλε ευχομαι να βρεις ακρη οι παραπανω αν και αργοι το κατεχουν
αν δεν εχεις θέμα τοτε κατι παει στραβά !! βρε δεν αλλάζουμε σου λεω με τίποτα !!!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Φιλε η πραγματικότητα ειναι οτι ειμαι κοντα σε αγορά 640 adventure
Με λυπεί το γεγονός αυτο αλλα ειναι αναπόφευκτη κίνηση για να μπορέσω να ευχαριστηθώ και εγω λιγο το βουνό
 

AggelakasK

Μέλος
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
KΩΣΤΑΣ
Μοτό
R1200 GS
Φιλε η πραγματικότητα ειναι οτι ειμαι κοντα σε αγορά 640 adventure
Με λυπεί το γεγονός αυτο αλλα ειναι αναπόφευκτη κίνηση για να μπορέσω να ευχαριστηθώ και εγω λιγο το βουνό
που πας να μπλέξεις ;;;;
γιατι δεν χτυπάς ενα XR 650
ενα DRZ 400? εστω ενα Husqvarna TE 610;;;;
καταβαθος εισαι πλασμένος για KTM...ελα πες την αληθεια!!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Η ανωτερότητα του κτμ στο off ειναι αδιαμφισβήτητη !!!!
Ειναι όπλο !!!!!!!!


Από αδιευκρίνιστο !!!!
 

stavrouliasp

Μέλος
Όνομα
Παντελής
Μοτό
DR800S
τσεκαρε και το παρακατω (δεν κανω διαφημιση )
http://www.carbon-aramid.com
εχει αυτο που ψαχνεις και το κινητο ειναι ελληνικο , ηθελα να παραγγειλω το ιδιο κομματι που θελεις και εσυ καποια στιγμη , αλλα προτιμησα να βαλω κατι απο cj τελικα (προ capital). Απο οτι θυμαμαι εχει γυρω στις 3 βδομαδες παραδοση αν δεν εχει stock (που δεν εχει ) και μιλας με Ελληνα . Αν δεις το site εχει τηλ. επικοινωνιας ελληνικο
οσο για το αλλο απο ktmtwins θα σου κολλησει τελωνειο μαλλον.... τωρα με τα γ@@@@@@@α capital.
Έχω μιλήσει με το παλικάρι από το carbon aramid. Έλληνας είναι και εδώ την έχει την δουλειά του.
 

chaosm

Μέλος
Όταν λες εδώ; Θα τον πάρω τηλέφωνο στο κινητό να δω τι και πως. Δεν έχει βάλει κανείς να μου πει εντυπώσεις κ αν θυμάται τιμή;

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom