Παρνωνας 2017 the story

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Πέτρο βλέπω ψώνισες μηχανή και πήρες τα βουνά. Μπράβο και εις ανώτερα. Αν δεν κατάλαβες ποιος είμαι στείλε ΠΜ.
στεφανε ....
επειδη ειναι ''ταρακουνημενος'' απο τα βουνα ...
και επειδη εδω στο φλορουμ ''κραταμε'' αρχειο γιατι ειμαστε κουτσομποληδες , θα ''παρουμε'' ....
την βοηθεια του κοινου
Φύλο:
Άνδρας
Γενέθλια:
(Ηλικία: 38)
Περιοχή:
Αθήνα
Όνομα:
Στέφανος
Μοτό:
Honda Transalp 600

:friend::friendship::friendship::friendship:
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R

Εδω μπηκα σε ενα βαθυ λουκι γκαζωμενος και εχασα τα ρκιντια μου χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα


Δυστυχως ενα ψιλο υπουλο παιχνιδι που επαιξε ο συμπλεκτης,λιγο που τον τραβηξε η μεση του τον ψηλο, δεν ακολουθησαμε την βολτα της δευτερης ημερας, οποτε δεν εχω αλλες φωτο... :(
 
Τελευταία επεξεργασία:

Markas

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW F800GS
Yamaha WR250R

Εδω μπηκα σε ενα βαθυ λουκι γκαζωμενος και εχασα τα ρκιντια μου χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα


Δυστυχως ενα ψιλο υπουλο παιχνιδι που επαιξε ο συμπλεκτης,λιγο που τον τραβηξε η μεση του τον ψηλο, δεν ακολουθησαμε την βολτα της δευτερης ημερας, οποτε δεν εχω αλλες φωτο... :(
Φοβερές φώτος, πολύ γέλιο!
Που να τις έβλεπα κιόλας!
Εκεί που ΄γκάζωσες, τι ακριβώς έχασες, δε κατάλαβα, τα ραδίκια σου;:friend:
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Φοβερές φώτος, πολύ γέλιο!
Που να τις έβλεπα κιόλας!
Εκεί που ΄γκάζωσες, τι ακριβώς έχασες, δε κατάλαβα, τα ραδίκια σου;:friend:
χαχαχαχαχαχχα.... τα ραδικια μου εχασα, που το βρηκες??? :p
Kαι εκειι στο βαθος αριστερα, ειναι ο @mAthosalas στημενος και βγαζει φωτο... οποτε θα δουμε και την αλλη πλευρα του νομισματος εντως ωρων/ημερων
 

MrAdventure

Live to Ride,Ride to Live
Περιοχή
Heraklion, Greece
Όνομα
George
Μοτό
KTM Adventure 1190R
Ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ευχαριστω στον @ilai που για τριτη συνεχομενη φορα ετρεξε,μιλησε,ρωτησε κτλ για να γινει πραξη αυτη η εξαιρετικη εξορμιση:friendship:.
Χαρηκα παρα παρα πολυ που γνωρισα νεα παιδια που μοιραζομαστε την ιδια τρελα αλλα το βασικοτερο ανθρωποι με καλη καρδια.Επισης χαρηκα που ειδα παλιους γνωστους και φιλους.
Δυστηχως δεν ηταν απλα ενα φλωρικο τραβηγμα στην μεση αλλα δυο δισκοι πεταχτηκαν εξω και ξεκινησα φυσιοθεραπειες:(
Να ξερετε οτι οτι κανονισετε για Νοεμβρη ειμαι απο τωρα μεσα!!!

Ps Σας περιμενουμε ολους στην Κρητη τον Μαιο!!!!(εκτος τον Ηλια που δεν θα ρθει παλι:p)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ευχαριστω στον @ilai που για τριτη συνεχομενη φορα ετρεξε,μιλησε,ρωτησε κτλ για να γινει πραξη αυτη η εξαιρετικη εξορμιση:friendship:.
Χαρηκα παρα παρα πολυ που γνωρισα νεα παιδια που μοιραζομαστε την ιδια τρελα αλλα το βασικοτερο ανθρωποι με καλη καρδια.Επισης χαρηκα που ειδα παλιους γνωστους και φιλους.
Δυστηχως δεν ηταν απλα ενα φλωρικο τραβηγμα στην μεση αλλα δυο δισκοι πεταχτηκαν εξω και ξεκινησα φυσιοθεραπειες:(
Να ξερετε οτι οτι κανονισετε για Νοεμβρη ειμαι απο τωρα μεσα!!!

Ps Σας περιμενουμε ολους στην Κρητη τον Μαιο!!!!(εκτος τον Ηλια που δεν θα ρθει παλι:p)
Περαστικά ψηλε......
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ευχαριστω στον @ilai που για τριτη συνεχομενη φορα ετρεξε,μιλησε,ρωτησε κτλ για να γινει πραξη αυτη η εξαιρετικη εξορμιση:friendship:.
Χαρηκα παρα παρα πολυ που γνωρισα νεα παιδια που μοιραζομαστε την ιδια τρελα αλλα το βασικοτερο ανθρωποι με καλη καρδια.Επισης χαρηκα που ειδα παλιους γνωστους και φιλους.
Δυστηχως δεν ηταν απλα ενα φλωρικο τραβηγμα στην μεση αλλα δυο δισκοι πεταχτηκαν εξω και ξεκινησα φυσιοθεραπειες:(
Να ξερετε οτι οτι κανονισετε για Νοεμβρη ειμαι απο τωρα μεσα!!!

Ps Σας περιμενουμε ολους στην Κρητη τον Μαιο!!!!(εκτος τον Ηλια που δεν θα ρθει παλι:p)
Υπομονη Γιωργο και ολα να πανε καλα.
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ευχαριστω στον @ilai που για τριτη συνεχομενη φορα ετρεξε,μιλησε,ρωτησε κτλ για να γινει πραξη αυτη η εξαιρετικη εξορμιση:friendship:.
Χαρηκα παρα παρα πολυ που γνωρισα νεα παιδια που μοιραζομαστε την ιδια τρελα αλλα το βασικοτερο ανθρωποι με καλη καρδια.Επισης χαρηκα που ειδα παλιους γνωστους και φιλους.
Δυστηχως δεν ηταν απλα ενα φλωρικο τραβηγμα στην μεση αλλα δυο δισκοι πεταχτηκαν εξω και ξεκινησα φυσιοθεραπειες:(
Να ξερετε οτι οτι κανονισετε για Νοεμβρη ειμαι απο τωρα μεσα!!!

Ps Σας περιμενουμε ολους στην Κρητη τον Μαιο!!!!(εκτος τον Ηλια που δεν θα ρθει παλι:p)
Φιλαράκι σε ευχαριςτω πολυ για τα καλα σου λόγια περαστικά για την μεση και χάρηκα πολυ που σε ειδα ξανα πραγματικά !! Επισης χάρηκα πολυ που γνώρισα το Νικόλα @Nick_990 απο κοντα !! Τελικα αυτός εδω ο χώρος μονο καλα εχει να δωσει σε όλους μας!! Ενώνει ανθρώπους με την ιδια τρέλα και το ιδιο πάθος και ξεκινάνε πολυ καλές και δυνατές φιλίες !! Αυτο ειναι που μου αρεσει περισσότερο απο ολα !
Οσο αναφορά την Κρήτη το Μάιο θα ειμαι παρών στην βόλτα με την κτμαρα !! Σας το χρωστάω άλλωστε και γουστάρω πολυ να βολτάρω ξανα μαζι σας γτ ειστε φιλαράκια αληθινα !! Και το καλοκαιράκι αμαξατος με την Ελενη ξανα Κρήτη . Θα κανω το 2 στα 2 φέτος
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Φιλαράκι σε ευχαριςτω πολυ για τα καλα σου λόγια περαστικά για την μεση και χάρηκα πολυ που σε ειδα ξανα πραγματικά !! Επισης χάρηκα πολυ που γνώρισα το Νικόλα @Nick_990 απο κοντα !! Τελικα αυτός εδω ο χώρος μονο καλα εχει να δωσει σε όλους μας!! Ενώνει ανθρώπους με την ιδια τρέλα και το ιδιο πάθος και ξεκινάνε πολυ καλές και δυνατές φιλίες !! Αυτο ειναι που μου αρεσει περισσότερο απο ολα !
Οσο αναφορά την Κρήτη το Μάιο θα ειμαι παρών στην βόλτα με την κτμαρα !! Σας το χρωστάω άλλωστε και γουστάρω πολυ να βολτάρω ξανα μαζι σας γτ ειστε φιλαράκια αληθινα !! Και το καλοκαιράκι αμαξατος με την Ελενη ξανα Κρήτη . Θα κανω το 2 στα 2 φέτος
Ρε γεμισαμε Λελους εδω μεσα...:rolleyes:σ'αγαπαω εγω οχι εγω σ'αγαπαω,μα μη εγω σ αγαπω μ αγαπα δε μ αγαπα και ...αγαπη μονο...:inlove:τι γινεται ρε π@υστη μου(κυριολεκτικα το "ρε μπ@υστη μου :p )
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ευχαριστω στον @ilai που για τριτη συνεχομενη φορα ετρεξε,μιλησε,ρωτησε κτλ για να γινει πραξη αυτη η εξαιρετικη εξορμιση:friendship:.
Χαρηκα παρα παρα πολυ που γνωρισα νεα παιδια που μοιραζομαστε την ιδια τρελα αλλα το βασικοτερο ανθρωποι με καλη καρδια.Επισης χαρηκα που ειδα παλιους γνωστους και φιλους.
Δυστηχως δεν ηταν απλα ενα φλωρικο τραβηγμα στην μεση αλλα δυο δισκοι πεταχτηκαν εξω και ξεκινησα φυσιοθεραπειες:(
Να ξερετε οτι οτι κανονισετε για Νοεμβρη ειμαι απο τωρα μεσα!!!

Ps Σας περιμενουμε ολους στην Κρητη τον Μαιο!!!!(εκτος τον Ηλια που δεν θα ρθει παλι:p)
Περαστικα Γιωργη...και γρηγορα και παλι στο ΚαΤεΜι σου :friendship: και ετσι για το ξορκι στον Παρνωνα να σου ριξω και μια μαντιναδα
Δέκα ζευγάρια λάστιχα
να αλλάζεις κάθε χρόνο,
και να περνάς απ'τον Παρνωνα
με μπαντιλίκια μόνο!
 

Kounnas

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM ADVENTURE 990S
Τι κι αν οι δίσκοι φύγανε,
να μη μασάς Γιωργάρα,
πάλι με σούζες και ρακές,
θα 'σαι στην Κατεμάρα.

Περαστικά σύντεκνε! Την επόμενη γουρουνοπούλα θα τηνε φάμε στα όρη.
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Κι οταν σηκωνες τα ματια ψηλα,να ξαποστασει το σωμα και το μυαλο απο την ενταση και τον ιδρωτα στη μοτοσυκλετα αναμεσα στους χωματινους δρομους του Παρνωνα...το βουνο σε αποζημιωνε με τη θέα και το μεγαλειο...δεος...αυτες τις βολτες αν δεν τις ζεις...φαντάσου τες!!:)
Mια "μεγαλη" γευση...:Watching:κανε κλικ πανω στη φωτο και δες οσο φτανει το ματι...:happy:

...συνεχιζεται ;)
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Κι οταν σηκωνες τα ματια ψηλα,να ξαποστασει το σωμα και το μυαλο απο την ενταση και τον ιδρωτα στη μοτοσυκλετα αναμεσα στους χωματινους δρομους του Παρνωνα...το βουνο σε αποζημιωνε με τη θέα και το μεγαλειο...δεος...αυτες τις βολτες αν δεν τις ζεις...φαντάσου τες!!:)
Mια "μεγαλη" γευση...:Watching:κανε κλικ πανω στη φωτο και δες οσο φτανει το ματι...:happy:

...συνεχιζεται ;)
ρε σεις...βλεπω καλα...???
αλλοι ορθιοι ,αλλοι στο πεζουλι...και το πλι καθεται σε καρεκλα ??????????
:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Τι ρε μεχρι κ ο καφετζης πηρε κ εγω τπτ?Με στειλατε για βενζινη και τοτε τα βγαλατε εξω ε?
:thnkg: :oh:
Εχω εγω ρε Δημητρη θα σου δωσω στην επομενη:yew:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
ρε σεις...βλεπω καλα...???
αλλοι ορθιοι ,αλλοι στο πεζουλι...και το πλι καθεται σε καρεκλα ??????????
:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
Πάντα αυτό συμβαίνει....τυχαίο?
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Τι κι αν οι δίσκοι φύγανε,
να μη μασάς Γιωργάρα,
πάλι με σούζες και ρακές,
θα 'σαι στην Κατεμάρα.

Περαστικά σύντεκνε! Την επόμενη γουρουνοπούλα θα τηνε φάμε στα όρη.

Γουρνοπούλα
λέμεεεεε ;)
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
:thnkg: :oh:
Εχω εγω ρε Δημητρη θα σου δωσω στην επομενη:yew:
μητσε KORAX ...
οπως το πανε θα γνωρισεις ολη τη χωρα...
θα σε ''φαει'' το χιλιομετρο...
στην επομενη βολτα ριξε ''συρμα'' στον καφετζη του χωριου...
σιγουρα θα εχει ενα !!!:yew::yew::yew:

:D:D:D:D:D:D
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
μητσε KORAX ...
οπως το πανε θα γνωρισεις ολη τη χωρα...
θα σε ''φαει'' το χιλιομετρο...
στην επομενη βολτα ριξε ''συρμα'' στον καφετζη του χωριου...
σιγουρα θα εχει ενα !!!:yew::yew::yew:

:D:D:D:D:D:D
ΕΙΣΑΙ ADV?
ΝΑΙ!!!!!
ΓΙΑΤΙ?
ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΦΕΤΖΗΣ.:ha
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Μπράβο σε όλη την παρέα! Περάσατε σούπερ και φαίνεται! Και στην επόμενη με καλό!
Περιμένουμε και τις φώτο του φωτογράφου -ανεφοδιαστη -οδική βοήθεια :D του @gsmaniac για όσους δεν κατάλαβαν :p
 
Top Bottom