Παύλος Βοιωτίας Κυριακή 22/4/2018

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Μπράβο μπράβο μπράβο....... Μπράβο σας είπα? :D
Αυτός ο Παναγιώτης είναι γίγαντας..!
Σιγα.......τον γιγαντα........στο μποι σου ειναι !!!!!
Σταματα τα....."καλοπιασματα".....γιατι ειναι ντροπαλο αγορι κ θα μας φυγει....χαχαχα !!!!!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Σιγα.......τον γιγαντα........στο μποι σου ειναι !!!!!
Σταματα τα....."καλοπιασματα".....γιατι ειναι ντροπαλο αγορι κ θα μας φυγει....χαχαχα !!!!!!
Τιτανομεγιστοτεραστιος...... Λεμεεεε:D
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
εγω αν δεν παω στην Μαλακασα να επιβαιβεωσω οτι το γαλακτοπωλειο ειναι φινο κραταω επιφυλαξεις για ολα οσα μας ειπαν/εδειξαν...:p
που τα βρισκει αυτο το μαμουνι ρε γμτ...:D
Παναγο τα χουμε πει!εισαι ιχνηλατης σοβαρος κ εξερευνητης μεγαλου βεληνεκους,η δε Ακροπολη ομολογω οτι τωρα την ανοιξη ειναι ομορφοτερη απο Φθινοπωρο που ειχαμε παει..!
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
εγω αν δεν παω στην Μαλακασα να επιβαιβεωσω οτι το γαλακτοπωλειο ειναι φινο κραταω επιφυλαξεις για ολα οσα μας ειπαν/εδειξαν...:p
που τα βρισκει αυτο το μαμουνι ρε γμτ...:D
Παναγο τα χουμε πει!εισαι ιχνηλατης σοβαρος κ εξερευνητης μεγαλου βεληνεκους,η δε Ακροπολη ομολογω οτι τωρα την ανοιξη ειναι ομορφοτερη απο Φθινοπωρο που ειχαμε παει..!
Μαλλον καλυτερα φθινοπωρο γιατι τα χορταρια τωρα την ανοιξη που ειναι ψηλα κρυβουν τα οποια απομειναρια κτισματων μεσα στην ακροπολη και οσο ναναι οταν ειναι χαμηλα περπατας πιο ευκολα ...Ημουν εκει χτες ...οταν ειδα τη Κυριακη δε οτι τους πηγε εκει ο Παναγιωτης @Eversman , λεω δε μπορει τοσο συμπτωση στις σχεδιαζομενες βολτες ...Κατι συμβαινει ...Παναγιωτη πρεπει να συνενοηθουμε καποια στιγμη αλλα και να γινεις λιγο χωματινος:yew:
 

Eversman

Μέλος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
XRV 750
Μπράβο μπράβο μπράβο....... Μπράβο σας είπα? :D
Αυτός ο Παναγιώτης είναι γίγαντας..!
Γίγαντες είναι όσοι με "ανέχονται" στις βόλτες, που τους πάω σε κατσάβραχα και γκρεμίδια :laugh: Πώς δεν έχω φάει καμιά πέτρα στο κεφάλι ακόμη, δεν μπορώ να καταλάβω:laugh:
Πέρα από τη πλάκα, εντάξει είμαστε κι εμείς του βουνού, αλλά τί να πείτε κι εσείς οι χωμάτινοι, που σκίζετε στα δύο τα βράχια με τις τακουνάρες σας και πάτε εκεί που δεν πάει ούτε κρί-κρί :friendship:

εγω αν δεν παω στην Μαλακασα να επιβαιβεωσω οτι το γαλακτοπωλειο ειναι φινο κραταω επιφυλαξεις για ολα οσα μας ειπαν/εδειξαν...:p
που τα βρισκει αυτο το μαμουνι ρε γμτ...:D
Παναγο τα χουμε πει!εισαι ιχνηλατης σοβαρος κ εξερευνητης μεγαλου βεληνεκους,η δε Ακροπολη ομολογω οτι τωρα την ανοιξη ειναι ομορφοτερη απο Φθινοπωρο που ειχαμε παει..!
Να πάς στη Μαλακάσα Γιώργο! Δέν ξέρω άν μπορώ να αναφέρω το όνομα, για να μην θεωρηθεί διαφήμιση, όμως πραγματικά, το "Κοτσανίτσα" (Κώστας+Δήμητρα), είναι από τα πιό moto-friendly στέκια της Αττικής, που το τρέχουν δύο εξαιρετικοί νέοι άνθρωποι, με χιούμορ, πάντα καλή διάθεση και εξαιρετικά χαμηλές τιμές.
Π.χ. η πορτοκαλόπιτα (γλυκό ταψιού-πάντα όλα χειροποίητα από την Δήμητρα) έχει 2,5 ευρώ και άλλα τόσα ο διπλός Ελληνικός.
Στο Γλά όντως είχαμε πετύχει μουντή ημέρα τότε που πήγαμε μαζί και ίσως να μην ανεβήκαμε και από την πιό προσβάσιμη πύλη. Όμως ήταν μία υπέροχη βόλτα με την καλύτερη κατάληξη. Αυτοσχέδιο τσιμπούσι στην ύπαιθρο υπό βροχή. @xarisiero και @kordix :friendship:

Μαλλον καλυτερα φθινοπωρο γιατι τα χορταρια τωρα την ανοιξη που ειναι ψηλα κρυβουν τα οποια απομειναρια κτισματων μεσα στην ακροπολη και οσο ναναι οταν ειναι χαμηλα περπατας πιο ευκολα ...Ημουν εκει χτες ...οταν ειδα τη Κυριακη δε οτι τους πηγε εκει ο Παναγιωτης @Eversman , λεω δε μπορει τοσο συμπτωση στις σχεδιαζομενες βολτες ...Κατι συμβαινει ...Παναγιωτη πρεπει να συνενοηθουμε καποια στιγμη αλλα και να γινεις λιγο χωματινος:yew:
Aφού τα έχουμε ξαναπεί .. στα ίδια χνάρια πατάμε. Τίποτα δεν είναι τυχαίο :friendship: Το (πολύ) χώμα το έχω αφήσει πρός το παρόν, καθώς ότι σπάσει (άνθρωπος/μοτό) δεν φτιάχνεται εύκολα πλέον.
Ευελπιστώ να πάνε καλύτερα τα πράγματα και να βρεθώ με ένα "μικρό" για να ξανά-οργώνω. Κάτι λέγαμε για Φωκά έ?:)
 

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
Ομορφη εκπαιδευτικη βολτα στα "αγνωστα" χωρια μας. Μπραβο παρεα.
Υγ Πανο εχεις το μαγικο να αναγεις την μικρη βολτα 200-300 χλμ σε σεμιναριο.
Υγ.1. Το TRK κουκλι το ατιμο.Αν η Benelli κανει κινηση για 19" η 21" τροχο θα ειναι η χρυση τομη για πολλους.
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Ομορφη εκπαιδευτικη βολτα στα "αγνωστα" χωρια μας. Μπραβο παρεα.
Υγ Πανο εχεις το μαγικο να αναγεις την μικρη βολτα 200-300 χλμ σε σεμιναριο.
Υγ.1. Το TRK κουκλι το ατιμο.Αν η Benelli κανει κινηση για 19" η 21" τροχο θα ειναι η χρυση τομη για πολλους.
Το εκανε ηδη....στην εκθεση το ειχε με 19" τροχο.....ακτινες μεγαλυτερη διαδρομη αναρτησεων....εξατμιση ψηλα κ 300 € πανω απο το απλο...θα ερθει γυρω στο καλοκαιρι
 

aeriko

Μέλος
Όνομα
Πάνος
Μοτό
R 1200GS
ωραιες οι θεματικες εκδρομες

Στάλθηκε από το TA-1024 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom