Πελοπόννησος Βουνό και Θάλασσα

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.


Και εκει που αποχαιρετήσαμε στην Στούπα μετα το φαγητο και το μπανακι τους φίλους απο Αθήνα Χαλκίδα πήραμε το δρομο της επιστροφής εμεις για οιτυλο και απο εκει γυθειο γεράκι κοσμα Λεωνιδιο αστρος!! Στο νέο οιτυλο εμφανίζετε ενα ξένο μηχανακι !! Και αρχίζει να μπαινει μαζι μας και να ακολουθει μάχιμα!! Πριν το γυθειο σταματήσαμε να τον γνωρίσουμε!! Ηταν ενα παλικάρι απο τη Δανία με ενα Honda cb 500 του 1999!! Πηγαινε Ναύπλιο αλλα τελικα άλλαξε γνωμη ήρθε μαζι μας απο τα βουνά με το cb να ξύνουν οι βαλιτσες!! Τον κέρασαμε καφεδακι και γλυκό στον κοσμα και γνωριστήκαμε καλυτερα !! Ταξιδεύει 3 μήνες σε ολη την Ευρώπη και εχει ακομα άλλον ενα!! Μέγαλο respect !! Αφου τακτοποιήθηκε στο camping στο αστρος τον περιμένουμε για μπυριτσα!!! Τελικα αμα εχεις ψυχή ταξιδεύεις με τα παντα!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

BillyGs

Μέλος
Περιοχή
Lagonisi
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
R 1200 GS
Καλημέρα στην παρέα! Θα ήθελα να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά για το πολύ όμορφο σαββατοκύριακο που περάσαμε στο παράλιο Άστρος, στα βουνά του Πάρνωνα και του Ταϋγετου, στα παράλια της Καλαμάτας.. Η παρέα φανταστική, η φιλοξενία απο τον Ηλία υποδειγματική(αν και δεν κέρασε:p), τα μέρη πανέμορφα!! Καταπληκτική συνταγή για ένα όμορφο διήμερο κόντρα στα γεγονότα των τελευταίων μηνών! Ηλία, καταρχήν πολύχρονος κι απο εδώ και δεύτερον έχε στο νου σου για όταν δροσίσει οτι αφήσαμε εκκρεμότητες στα πέριξ.. Να είμαστε όλοι καλά και να ανταμώνουμε!!:ok::ok:
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Καλημερα στην παρεα ......φωκιανο δεν βγηκε η βολτα...!! Θα τα πουμε καπου που θα παει..!!
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Χρονια πολλα.... .Ηλια και καλες βολτες παντα. (Οταν ερθει καποιος απο την παρεα στο Κρανιδι η στο Φωκιανο.. τα λεμε και απο κοντα...)
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Καλημέρα στην παρέα! Θα ήθελα να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά για το πολύ όμορφο σαββατοκύριακο που περάσαμε στο παράλιο Άστρος, στα βουνά του Πάρνωνα και του Ταϋγετου, στα παράλια της Καλαμάτας.. Η παρέα φανταστική, η φιλοξενία απο τον Ηλία υποδειγματική(αν και δεν κέρασε:p), τα μέρη πανέμορφα!! Καταπληκτική συνταγή για ένα όμορφο διήμερο κόντρα στα γεγονότα των τελευταίων μηνών! Ηλία, καταρχήν πολύχρονος κι απο εδώ και δεύτερον έχε στο νου σου για όταν δροσίσει οτι αφήσαμε εκκρεμότητες στα πέριξ.. Να είμαστε όλοι καλά και να ανταμώνουμε!!:ok::ok:
Με το που δροσίσει θα κανουμε 2 ήμερο μεικτό στο παρνωνα!! Το σπιτι μου στο ορεινό ειναι ανοιχτό για ολους! 10 κρεβάτια υπαρχουν οι υπόλοιποι στο πάτωμα!! Χαχαχαχα !! Η παρεα ηταν υπέροχη και η βολτα επισης!!
Παντα όρθιοι παίδες και ας ελπίσουμε οτι τα καλυτερα δεν εχουν ερθει ακομα!!
Σας ευχαριστω ολους για τις ευχές!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Να ευχαριστησω και εγω τον Ηλια και την παρεα, αν και δεν καταφερα να ακολουθησω ολη την βολτα
Σαββατο απογευμα....οι αμυγδαλες μου, αποφασισαν να γινουν τουμπανο και να μου χαλασουν το Σ/Κ:banghead::banghead::banghead:
Μερικες φωτο .....μεχρι την στιγμη που εγκατελειψα, για επιστροφη στην Αθηνα

Σαββατο απογευμα......ολα τα κορμια :p











 
Τελευταία επεξεργασία:

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Εγω σας ευχαριστω πολύ για την παρέα σας και τον δρομο που κάνατε να έρθετε μέχρι το Άστρος για να βολτάρουμε μάζι!! Ετοιμαστείτε από Σεπτέμβρη και μετά θα έχουμε δυνατά weekend στον Πάρνωνα και όχι μόνο!!!
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Με το που δροσίσει θα κανουμε 2 ήμερο μεικτό στο παρνωνα!! Το σπιτι μου στο ορεινό ειναι ανοιχτό για ολους! 10 κρεβάτια υπαρχουν οι υπόλοιποι στο πάτωμα!! Χαχαχαχα !! Η παρεα ηταν υπέροχη και η βολτα επισης!!
Παντα όρθιοι παίδες και ας ελπίσουμε οτι τα καλυτερα δεν εχουν ερθει ακομα!!
Σας ευχαριστω ολους για τις ευχές!!
Εγω σας ευχαριστω πολύ για την παρέα σας και τον δρομο που κάνατε να έρθετε μέχρι το Άστρος για να βολτάρουμε μάζι!! Ετοιμαστείτε από Σεπτέμβρη και μετά θα έχουμε δυνατά weekend στον Πάρνωνα και όχι μόνο!!!
Σημερα εσυ που γιορταζεις εσυ κανεις δωρα!
Θεωρω το υπερτατο δωρο το ανοιγμα αυτο του σπιτιου στην παρεα και μπραβο και πολυχρονος και συντομα κι απο κοντα:)
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Σημερα εσυ που γιορταζεις εσυ κανεις δωρα!
Θεωρω το υπερτατο δωρο το ανοιγμα αυτο του σπιτιου στην παρεα και μπραβο και πολυχρονος και συντομα κι απο κοντα:)
Πραγματικά το λεω και το εννοώ και θα ειναι μεγαλη μου χαρα να ερθετε όσοι μπορείτε και να περάσουμε όμορφα!!!
 
Top Bottom