Πες που βολταρεις μήπως καί βρεθούμε..

Magelanos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα-Ίλιον
Όνομα
Πανος
Μοτό
1)BMW K1200S
2)BMW F650
Πόσες φορές έχει συμβεί μετά από μία βόλτα ένα ταξίδι και δημοσίευση, βρέθηκε κάποιος που είπε.. Όχι ρε σύ εκεί κοντά βρισκόμουν κρίμα που δεν το ήξερα νά τά λέγαμε!! Έστω για ένα γρήγορο καφέ, φαγητό, ή και παρεούλα στην ίδια πορεία..

Κάνω την αρχή λοιπόν, τώρα πού υπάρχει και τό τριήμερο μπροστά μας!! :ok:
Παρασκευή πορεία προς Κυπαρίσσι για διανυκτέρευση. ΣΚ Μεσσήνη καί γυροβολιες στα πέριξ!! :)
Καλό τριήμερο σέ όλους νά περάσετε όμορφα, όπου και αν πάτε, ότι κάνετε!!:friendship:
 
Τελευταία επεξεργασία:

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Δεν υπάρχει το "της τελευταίας στιγμής";
Αυτό είναι για να ξεκινήσεις μαζί , αυτό που έβαλε ο Πάνος είναι για να βρεθείς την ώρα του φαγητού
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Πόσες φορές έχει συμβεί μετά από μία βόλτα ένα ταξίδι και δημοσίευση, βρέθηκε κάποιος που είπε.. Όχι ρε σύ εκεί κοντά βρισκόμουν κρίμα που δεν το ήξερα νά τά λέγαμε!! Έστω για ένα γρήγορο καφέ, φαγητό, ή και παρεούλα στην ίδια πορεία..

Κάνω την αρχή λοιπόν, τώρα πού υπάρχει και τό τριήμερο μπροστά μας!! :ok:
Παρασκευή πορεία προς Κυπαρίσσι για διανυκτέρευση. ΣΚ Μεσσήνη καί γυροβολιες στα πέριξ!! :)
Καλό τριήμερο σέ όλους νά περάσετε όμορφα, όπου και αν πάτε, ότι κάνετε!!:friendship:
Ιδεα του Χειροτερου ηταν ο τιτλος?
:ha
 

Jeronimo

Simplicity
Περιοχή
Athens
Όνομα
George
Μοτό
Suzuki GT1000
Honda Super Cub C125
Honda SH350
:secret: ΣαββατοΚύριακο από Αύριο κατέβασμα παραλιακά από Κεφαλάρι Αργολίδας , παράλιο Άστρος , Λεωνίδιο

με επιστροφή Δευτέρα

-->> Βάση & διαμονή στο Κυπαρίσσι , με περάσματα από Μονεμβασιά - Πλατεία Κοσμά - Λιμάνι Γέρακα

& αναλόγως καιρού βλέπουμε επί τόπου για τα υπόλοιπα


Καλό 3ήμερο σε όλους :photo:
 

jojo72

Gira, il mondo gira.....
Περιοχή
Τρίπολη
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Aprilia Caponord ETV 1000
Σάββατο- Δευτέρα θα κατέβω στα πάτρια εδαφη της ορεινής Αρκαδίας. Κυριακή θα κινηθώ προς Καρυές, άγιο Πέτρο και ίσως επιστροφή από Κοσμά Λεωνίδιο άστρος
Κυριακή έλεγα να κάνω μια μικρή βόλτα στα πέριξ, σκεφτόμουν από Τρίπολη ή Βουρβουρα για Καστρί, Αγ. Πέτρο, Μαλεβή, Άστρος. Αν η διαδρομή σου περνά από Τρίπολη ξεκινάμε μαζί ή βρισκόμαστε σε κάποιο από τα μέρη που αναγράφονται. Για Λεωνίδιο δεν το βλέπω πάντως είναι η αλήθεια....
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αγαπημένα μέρη.Ειμουν ο αγροτικός γιατρός του Λάλα τα αρχαία χρόνια και είχα και όλα τα γύρω χωριά.
Οπότε γνωρίζεις τον Νικόλα τον ταχυδρόμο
Πρωτοξαδερφος
 

johny the fox

Μέλος
Όνομα
Γιανης
Μοτό
δουκατιον
Θυμάμαι ένα παλληκάρι που ήταν στο ταχυδρομείο στον κεντρικό δρόμο του Λάλα.Παραπανω από ένα χρόνο πήγαινα σε χωριά χωρίς καθόλου άσφαλτο τότε οπως, Νεμουτα μέχρι σχεδόν το φαράγγι,συνοικισμό Πόθου,Αχλαδινη,μέχρι Κούμανι και Αντρώνι (ο Θεός να σε γλυτώνει) όταν υπήρχε ανάγκη.Δεθηκα με πολλους ανθρώπους μέσα από ιστορίες και τις κακουχίες των πάσης φύσεως ανυπαρκτων υποδομών .Περναω βόλτα οπότε βρω ευκαιρία,από την 112 και κατεβαίνω Ολυμπία η Λυναριά για κοτόπουλο στο φούρνο.
 

Hellmarine

Μέλος
Περιοχή
Ζωγράφου
Όνομα
Δημος
Μοτό
Bmw f800gs
Κυριακή έλεγα να κάνω μια μικρή βόλτα στα πέριξ, σκεφτόμουν από Τρίπολη ή Βουρβουρα για Καστρί, Αγ. Πέτρο, Μαλεβή, Άστρος. Αν η διαδρομή σου περνά από Τρίπολη ξεκινάμε μαζί ή βρισκόμαστε σε κάποιο από τα μέρη που αναγράφονται. Για Λεωνίδιο δεν το βλέπω πάντως είναι η αλήθεια....
Εγω θα μενω χωριό, ροεινο λέγεται, αύριο όπως τα λες έχουμε την ίδια διαδρομή στο μυαλό... Ταχύτητες εκδρομικες θα είμαι διπλός μετά συζηγου. Μιλάμε αργότερα προς βραδάκι για το σίγουρο.
 

jojo72

Gira, il mondo gira.....
Περιοχή
Τρίπολη
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Aprilia Caponord ETV 1000
Γνωστό το χωριό, έχω μακρά σχέση με αυτό (ειδικά στον Άη Γιώργη για κοτόπουλο και στον Άη Ντίνη για τσάι :)).
Ταχύτητες εννοείται εκδρομικές να ευχαριστηθούμε τη φύση.
Αναμένω...
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
αυριο και εγω θα ειμαι αρκαδια προς καρυταινα θα παω 9 θα ξεκινησω αθηνα
 

jojo72

Gira, il mondo gira.....
Περιοχή
Τρίπολη
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Aprilia Caponord ETV 1000
Σάββατο- Δευτέρα θα κατέβω στα πάτρια εδαφη της ορεινής Αρκαδίας. Κυριακή θα κινηθώ προς Καρυές, άγιο Πέτρο και ίσως επιστροφή από Κοσμά Λεωνίδιο άστρος
αυριο και εγω θα ειμαι αρκαδια προς καρυταινα θα παω 9 θα ξεκινησω αθηνα
Να οργανωθούμε παιδιά.....



Στο τέλος το βλέπω για "άλλος για Χίο τράβηξε κι άλλος για Μυτιλήνη..."

 
Top Bottom