Πες που βολταρεις μήπως καί βρεθούμε..

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Να οργανωθούμε παιδιά.....



Στο τέλος το βλέπω για "άλλος για Χίο τράβηξε κι άλλος για Μυτιλήνη..."

εγω με ενα φιλο θα ξεκινησουμε 8:30 απο αθηνα θα βγουμε απο την εθνικη μαλλον στην στερνα για να παμε απο παλιο καρυταινα και μετα προς κουρουνιου. παρτε με τηλ να βρεθουμε καρυταινα αν θελετε και παμε μαζι μετα προς κουρουνιου
 

jojo72

Gira, il mondo gira.....
Περιοχή
Τρίπολη
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Aprilia Caponord ETV 1000
Αν βγείτε Στέρνα θα πάτε από Κολοσούρτη δηλαδή, αν καταλαβαίνω καλά.....τότε αναγκαστικά περνάτε από Τρίπολη και μπορούμε να συνεχίσουμε από εκεί....
Αλλά δεν ξέρω ακόμα τι θα κάνει το άλλο παιδί, δεν έχω κάποια ενημέρωση.
 
Τελευταία επεξεργασία:

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Αν βγείτε Στέρνα θα πάτε από Κολοσούρτη δηλαδή, αν καταλαβαίνω καλά.....τότε αναγκαστικά περνάτε από Τρίπολη και μπορούμε να συνεχ'ισουμε από εκεί....
Αλλά δεν ξέρω ακόμα τι θα κάνει το άλλο παιδί, δεν έχω κάποια ενημέρωση.
Ακριβώς, πάρε με ένα τηλ να σου πω που θα ήμαστε εκείνη την ώρα και το φτιάχνουμε
 

Hellmarine

Μέλος
Περιοχή
Ζωγράφου
Όνομα
Δημος
Μοτό
Bmw f800gs
Δυστυχώς εμένα με τσίμπησε η μέση μου χτες και απέφυγα την μηχανή και κατέβηκα με αυτοκίνητο... Εκανε μια γύρα σήμερα άγιο Πέτρο πλατανο και Κοσμά επιστροφή από Λεωνίδιο και άστρος. Κοσμά ήταν καμιά 15αρια μεγάλα gs.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Αύριο πρωί θα κατέβω προς ορεινή Αρκαδία μέσω Ζήρειας και με ολική αποφυγή εθνικής. Δεν θα έχω επιστροφή μέσα στο πρόγραμμα. Ρυθμός τουριστικός χαλαρός.
Που εισαι και θα κατεβεις Ζηρεια
Πιο ψηλα?
 

Hellmarine

Μέλος
Περιοχή
Ζωγράφου
Όνομα
Δημος
Μοτό
Bmw f800gs
Από Αθήνα. Παλια εθνική μέχρι Κόρινθο, Ξυλόκαστρο και μετά πάνω προς Τρίκαλα. Δεν είμαι σίγουρος αν θα πάω από τον φενεο ή από Στυμφαλία, κατάληξη θα ειναι λεβιδι και Τρίπολη.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Από Αθήνα. Παλια εθνική μέχρι Κόρινθο, Ξυλόκαστρο και μετά πάνω προς Τρίκαλα. Δεν είμαι σίγουρος αν θα πάω από τον φενεο ή από Στυμφαλία, κατάληξη θα ειναι λεβιδι και Τρίπολη.
Παρομοιο θα κανω κι εγω αλλα θα φυγω πολυ πρωι γιατι πρεπει να ειμαι νωρις πισω
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Τριγγία, μάντρα Χοντζα και αν προλάβουμε Βερλίγκα...:p
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Λέω αύριο να ανηφορίσω προς Επίδαυρο μεριά,στο Στορκ ή κάτω στην Παλιά Επίδαυρο για καφεδάκι.
Εγώ εδώ θα είμαι, αμήχανος
 

parkaris

Μέλος
Όνομα
-
Μοτό
cbf125
Λέω αύριο να ανηφορίσω προς Επίδαυρο μεριά,στο Στορκ ή κάτω στην Παλιά Επίδαυρο για καφεδάκι.
Είσαι το κινητρό μου για βόλτα σήμερα , κατά τις 09 θα έιμαι κάπου εκεί πέρα , έλπιζω να συμπεσουν τα ωραριά μας:woot:
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Λέω αύριο να ανηφορίσω προς Επίδαυρο μεριά,στο Στορκ ή κάτω στην Παλιά Επίδαυρο για καφεδάκι.
Νίκο, χάρηκα που τα είπαμε, έστω για λίγο. Καλή επιστροφή.
 
Top Bottom