Πινακιδες

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Ξέρει κάποιος που μπορώ να απευθυνθώ για να καταθέσω πινακίδες ???
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Το 'ξερα ότι θα απαντήσεις πρώτος...και επειδή μου την βγαίνεις σε άλλα ποστ , πάρε να 'χεις μωρη σαύρα...









Θέλω να καταθέσω ένα ενοχλητικό "STOP" που ξήλωσα στο δρόμο...








τρολ τρολ τρολ η ερωτηση....
και μπράβο μου που την σκέφτηκα...
αααααα... το 'φχαριστηθηκα....


:p:p:p:p:p:p:p:laugh:
 
Τελευταία επεξεργασία:

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εντάξει ωραίο νήμα και επίκαιρο.

Κλήση για στάθμευση στην γυναίκα. Οι αλήτες με τα ενοικιαζόμενα αυτοκίνητα στην Συγγρού όταν δεν έχει χώρο στο τσιφλίκι τους για τα δικά τους παίρνουν τηλέφωνο και καταγγέλουν τους ξένους που πάρκαραν εκεί. Θα μου πεις γνωστό να μην το άφηνε, αλλά τέλος πάντων τι να της πεις τώρα, εκεί είναι ο φυσικοθεραπευτής, άργησε και το άφησε χύμα.

20 μέρες "να καταθέσετε την άδεια". Δηλαδή στην Ελλάδα 2.0 δεν μπορεί η τροχαία να βάλει στο mycar ξέρω 'γω μιά σημείωση "από τάδε του μήνα ως τάδε του μήνα η άδεια θεωρείται κατατεθειμένη" πρέπει να πας στο σταθμό Λαρίσης να την αφήσεις ιδιόχειρα. Αν δεν είχαμε δεύτερο όχημα θα τους έγραφα στα @@ μου γιατί ούτε το παιδί μπορεί να πάει σχολείο ούτε τα παππούδια μπορούμε να φροντίσουμε χωρίς αυτοκίνητο, εννοείται πως "η ένσταση απορρίφθηκε".
 

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
Εντάξει ωραίο νήμα και επίκαιρο.

Κλήση για στάθμευση στην γυναίκα. Οι αλήτες με τα ενοικιαζόμενα αυτοκίνητα στην Συγγρού όταν δεν έχει χώρο στο τσιφλίκι τους για τα δικά τους παίρνουν τηλέφωνο και καταγγέλουν τους ξένους που πάρκαραν εκεί. Θα μου πεις γνωστό να μην το άφηνε, αλλά τέλος πάντων τι να της πεις τώρα, εκεί είναι ο φυσικοθεραπευτής, άργησε και το άφησε χύμα.

20 μέρες "να καταθέσετε την άδεια". Δηλαδή στην Ελλάδα 2.0 δεν μπορεί η τροχαία να βάλει στο mycar ξέρω 'γω μιά σημείωση "από τάδε του μήνα ως τάδε του μήνα η άδεια θεωρείται κατατεθειμένη" πρέπει να πας στο σταθμό Λαρίσης να την αφήσεις ιδιόχειρα. Αν δεν είχαμε δεύτερο όχημα θα τους έγραφα στα @@ μου γιατί ούτε το παιδί μπορεί να πάει σχολείο ούτε τα παππούδια μπορούμε να φροντίσουμε χωρίς αυτοκίνητο, εννοείται πως "η ένσταση απορρίφθηκε".
Από το Ελλαντα 2.0, πάντως, 4 φορες στις 5, μόνο το .0 βλεπω
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Εντάξει ωραίο νήμα και επίκαιρο.

Κλήση για στάθμευση στην γυναίκα. Οι αλήτες με τα ενοικιαζόμενα αυτοκίνητα στην Συγγρού όταν δεν έχει χώρο στο τσιφλίκι τους για τα δικά τους παίρνουν τηλέφωνο και καταγγέλουν τους ξένους που πάρκαραν εκεί. Θα μου πεις γνωστό να μην το άφηνε, αλλά τέλος πάντων τι να της πεις τώρα, εκεί είναι ο φυσικοθεραπευτής, άργησε και το άφησε χύμα.

20 μέρες "να καταθέσετε την άδεια". Δηλαδή στην Ελλάδα 2.0 δεν μπορεί η τροχαία να βάλει στο mycar ξέρω 'γω μιά σημείωση "από τάδε του μήνα ως τάδε του μήνα η άδεια θεωρείται κατατεθειμένη" πρέπει να πας στο σταθμό Λαρίσης να την αφήσεις ιδιόχειρα. Αν δεν είχαμε δεύτερο όχημα θα τους έγραφα στα @@ μου γιατί ούτε το παιδί μπορεί να πάει σχολείο ούτε τα παππούδια μπορούμε να φροντίσουμε χωρίς αυτοκίνητο, εννοείται πως "η ένσταση απορρίφθηκε".
Ναι ετσι εγινε και με συγγενικό προσωπο. Επρεπε να παει να αφησει και τις πινακίδες. Που τελικα του ειπαν να τις κρατήσει και να κυκλοφορεί προσεκτικά.

Σαν γνήσιος Έλληνας ειπα να ρωτησω εναν φιλο αστυνομικό τι γινεται σε αυτη την περίπτωση και μου ειπε, μετα απο συννενόηση, οτι με 200€ στον διοικητή καθαρίζεις και τα παίρνεις ολα.

Καλα παμε, να πιάσουμε τους ελεύθερους επαγγελματίες που φοροδιαφεύγουν να σωθούμε.
 
Top Bottom