Ποδηλατοβίντεο

staga1200

Μέλος
Περιοχή
ΙΛΙΟΝ
Όνομα
Σταύρος
Μοτό
BMW 1200 GS
Και καλά έκανες !!!
Η κοπέλα κούκλα αλλά και μάχιμη ......
Πολύ καλό βίντεο !!!! :)
 

GregoryGS

Μέλος
Περιοχή
Βόλος
Όνομα
Γρηγόρης
Μοτό
R1200GS Adv
Όμορφο το θέμα σου μιας και πολλοί που αγαπάμε τις μοτοσυκλέτες αγαπάμε και τα ποδήλατα!!!

...και μιας και άνοιξες το θέμα έχω και εγώ την χαρά να σας παρουσιάσω ένα βιντεάκι που έφτιαξα από έναν αγώνα που παρακολούθησα πρόσφατα στην Βουλγαρία με αρκετές Ελληνικές συμμετοχές!
 

alx_k

Skipper
Περιοχή
Βόλος-Θεσσαλονίκη
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1200GS '05
Όμορφο το θέμα σου μιας και πολλοί που αγαπάμε τις μοτοσυκλέτες αγαπάμε και τα ποδήλατα!!!

...και μιας και άνοιξες το θέμα έχω και εγώ την χαρά να σας παρουσιάσω ένα βιντεάκι που έφτιαξα από έναν αγώνα που παρακολούθησα πρόσφατα στην Βουλγαρία με αρκετές Ελληνικές συμμετοχές!

Καταπληκτικη δουλεια Γρηγορη για αλλη μια φορα! Respect man! :ok:

To rock garden πραγματικα για λιγους και εκλεκτους...και εκει που ολοι σταματουσαν και επαιρναν τα ποδηλατα αγκαλια...να σου ο ενας απ τους καλυτερους downhillαδες της Ελλαδος να περναει αερας απο μπροστα τους!!!
Respect και στον ξαδερφο για την δευτερη θεση που απεσπασε! :ok:

Αναμενουμε και αλλα βιντεο...;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Όμορφο το θέμα σου μιας και πολλοί που αγαπάμε τις μοτοσυκλέτες αγαπάμε και τα ποδήλατα!!!

...και μιας και άνοιξες το θέμα έχω και εγώ την χαρά να σας παρουσιάσω ένα βιντεάκι που έφτιαξα από έναν αγώνα που παρακολούθησα πρόσφατα στην Βουλγαρία με αρκετές Ελληνικές συμμετοχές!

έλα παραδέξου το...για αγώνες σε ασφάλτινη πίστα πήγατε, αλλά στην πορεία προέκυψε βουνό/δάσος/λάσπη, ε???

μπράβο ρε Γρηγόρη για άλη μια φορά!!! το βίντεο είναι πάρα πολύ καλό (για άλλη μια φορά) και αν είχε και συνεντεύξεις από τους νικητές και τους συμμετέχοντες δεν θα είχε να ζηλέψει τίποτα από "μεγάλες" παραγωγές της Red Bull κτλ...
 
Top Bottom