Ποιές ημερομηνίες θέλουμε να γίνει το ADVtrOFFy-2014

Ποιές ημερομηνίες θέλουμε και βολεύει να γίνει το ADVtrOFFy-2014


  • Total voters
    38
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Καλά η αφίσα του event, είναι αλλού!!!!!!!:hailbig:
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
Υγεια να εχουμε ολοι και οτι ημερομηνια γουσταρει η παρεα
:)
και γω αυτης της φάσης είμαι Ο Μαν.,.,αλλα για να είμαστε κομπλέ.,ότι θέλουν οι πολλοί.,.,
ΥΓ.μην ξεχάσεις το πριόνη:secret:

το ερωτηματικό., είναι οι αναποφάσιστοι.,.,χε.,χε.,
η το μπαλαντερ.,πάει παντού.,.,

:yew:
 
Τελευταία επεξεργασία:

black_hawk

Μέλος
Περιοχή
Κερκυρα
Όνομα
Θανασης
Μοτό
R 1200 GS
Αν και δεν ξερω καν αν ελθουμε (μιας και πεφτει πολυ κοντα στην "ετησια" εξοδο μας απο τη χωρα :inlove:), ψηφισα Το τελευταιο Σ/Κ μιας και:
Πρωτον δεν θελω να χανω το "χαβαλε" των εκλογων! (Ειδικα στα μικρα μερη, που ξερεις και ονοματα και φατσες, ειναι πολυς! :D) και

Δευτερον γιατι με τοσες βροχες φετος, ΙΣΩΣ! ειναι λιγο πιο στεγνα τα πραγματα.. (Μαλλον, λιγοτερο λασπωδη.. :p)
 

black_hawk

Μέλος
Περιοχή
Κερκυρα
Όνομα
Θανασης
Μοτό
R 1200 GS
Α! Και στα υπ'οψιν οτι το Σ/Κ 10-11 Μαη, ειναι το 36ωρο των Guzzi-εων (Για οποιον ενδεχομενως ενδιαφερεται βεβαια..)
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
H αφισα ειναι εξαιρετικη :hailbig:...και ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ θελουμε μπλουζακια ...τελος!:friendship:Παμε παρακατω...σχετικα με την ημερομηνια προτιμω κ εγω το τελευταιο ΣΚ τού Μαη...:yew:
 

Skyhigh

Μέλος
Περιοχή
Daytona Beach
Όνομα
Μιχαλης
Μοτό
Cessna 172SP NavIII
Piper Arrow Pa-28R
Piper Seneca Pa-34
Super Decathlon
Αν γινει το TrOFFy στις 16-18 Μαιου αρχιστε να μπανιζετε τα βραδια ξεκλειδωτα μηχανακια με κομπλε εξοπλισμο επανω :devilish: να "δανειστώ" κανενα για να ακολουθησω και γω...



:cry::cry::cry::cry::cry::cry:




:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 

Don Sakis

Old bastards
Περιοχή
Salonique
Όνομα
Σάκης
Μοτό
GS1200 η λευκή
του ΄09
Αν γινει το TrOFFy στις 16-18 Μαιου αρχιστε να μπανιζετε τα βραδια ξεκλειδωτα μηχανακια με κομπλε εξοπλισμο επανω :devilish: να "δανειστώ" κανενα για να ακολουθησω και γω...



:cry::cry::cry::cry::cry::cry:




:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
Θα σε δώκει ο Κώστας το testride μη μου στεναχωριέσαι έλα εσύ και θα τα βρούμε!!
 

The Doctor

Μέλος
Περιοχή
Αχαρναί
Όνομα
Σταύρος
Μοτό
BMW GS1200R(04-Yellow),
YAMAHA TTR250
18/5 είναι ο πρώτος γύρος των δημοτικών εκλογών και είναι αμέσως μετά το 36ωρο, όπως και να έχει θα δυσκολέψει κάποιους που θέλουν να πέρουν μέρος στο 36ωρο, καθώς και όσους θέλουν να ψηφίσουν...
Προσωπικά θα έχω μπλέξει όλες τις ημερομηνίες με γαμό-βαπτίσεις:(, αλλά με φαίνεται καλύτερη επιλογή η 31/5
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
18/5 είναι ο πρώτος γύρος των δημοτικών εκλογών και είναι αμέσως μετά το 36ωρο, όπως και να έχει θα δυσκολέψει κάποιους που θέλουν να πέρουν μέρος στο 36ωρο, καθώς και όσους θέλουν να ψηφίσουν...
Προσωπικά θα έχω μπλέξει όλες τις ημερομηνίες με γαμό-βαπτίσεις:(, αλλά με φαίνεται καλύτερη επιλογή η 31/5
Σωστος ο fritsακος! ;) :D Κι εγω ο μακρινος για 31/5 εβαλα :ok:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom