Προβλημα με bt2

paco

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
J.b
Μοτό
LC
Εχει κάποιος να μου προτείνει κάτι;το προβλημα ειναι στην επαφή που καταλήγει η σύνδεση των ακουστικών με τη μονάδα και στην άθλια ακουστική των ακουστικών μονάδων ..
Ευχαριστω
 

paco

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
J.b
Μοτό
LC
Service υπάρχει για την συγκεκριμένη;και αν εχει προσαρμόσει κανείς άλλη μάρκα ακουστικών ..εστω πατέντα..(.midland bt2)!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Service υπάρχει για την συγκεκριμένη;και αν εχει προσαρμόσει κανείς άλλη μάρκα ακουστικών ..εστω πατέντα..(.midland bt2)!
Μιλα με Νικο Παπαδοπουλο για το σερβις κλπ
Νομιζω καπου στην Καλλιθεα ειναι, αλλα ο Νικος ξερει σιγουρα
 

Loco-1200

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1200GS ADV, Piaggio Beverly 200, Honda DAX 72 ST
Έχεις τα ακουστικά με το βύσμα που κάνει γωνία για να κουμπώσει??τα ακουστικά που έβγαλε η εταιρεία μετά έχουν μεγαλύτερα pads και το βύσμα είναι ίσιο και κουμπώνει μια χαρά!!

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
......ακόμη δεν έχω καταλάβει για τι συζητάτε. ....μάλλον είναι κάτι προσωπικό μεταξύ των bmw :thinking::thinking:
 

kostas

Μέλος
Περιοχή
Orestiáda, Evros, Greece
Όνομα
Κώστας
Μοτό
R1200GS ADV
Vespa lxv 50
Έχεις τα ακουστικά με το βύσμα που κάνει γωνία για να κουμπώσει??τα ακουστικά που έβγαλε η εταιρεία μετά έχουν μεγαλύτερα pads και το βύσμα είναι ίσιο και κουμπώνει μια χαρά!!

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εχω τα παλια που μας αφησαν χρονους,.,.,..

περιμενω (να δω ποτε) θα αξιωθει η εταιρια να φερει ενα σετ καινουργια ωστε να λειτουργει παλι!
 

paco

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
J.b
Μοτό
LC
Γι αυτους που δεν καταλαβανε:
1.βαζεις τα ακουστικα και το μικροφωνο εντος κρανους.
2.τη μοναδα bt2 midland στο κράνος (εξωτερικα)είτε με τη βαση της ειτε με scratch οπως εγω.
3.συνδεεις-χωνεις-βυζματωνεις!!! τη καταληξη του ακουστικου μικροφωνου(αυτα που εχεις εντος κρανους -το βυσμα των εσωτερικων καλωδιων) με τη μοναδα(bt2) που βρίσκεται εκτος κρανους (με τη βαση η scratch) και μιλααας....
....προβλημα στην επαφη αυτη αναφερω!!!!
Τεσπα βρηκα που ειναι η εταιρεία και κατοπιν τηλ θα τη παω εκει...
Ευχαριστω οσους ασχοληθηκαν.
 

paco

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
J.b
Μοτό
LC
Εχω τα παλια που μας αφησαν χρονους,.,.,..

περιμενω (να δω ποτε) θα αξιωθει η εταιρια να φερει ενα σετ καινουργια ωστε να λειτουργει παλι!
Στα ακουστικα δεν εχω θεμα ..ακουω...αλλα με χαμηλη ποιότητα. ..
 

paco

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
J.b
Μοτό
LC
Έχεις τα ακουστικά με το βύσμα που κάνει γωνία για να κουμπώσει??τα ακουστικά που έβγαλε η εταιρεία μετά έχουν μεγαλύτερα pads και το βύσμα είναι ίσιο και κουμπώνει μια χαρά!!

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Με τη γωνια ναι φιλε...θα παω να δω τι στο .....φταιει....
 

Loco-1200

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1200GS ADV, Piaggio Beverly 200, Honda DAX 72 ST
Με τη γωνια ναι φιλε...θα παω να δω τι στο .....φταιει....
Το ιδιο θέμα είχα με την γωνία ώσπου κάποια στιγμή άρχισε να ανοίγει εσωτερικά η γωνία!η εταιρεία έβγαλε νέο σχεδιασμό στο βύσμα και όλα οκ


Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

paco

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
J.b
Μοτό
LC
Το ιδιο θέμα είχα με την γωνία ώσπου κάποια στιγμή άρχισε να ανοίγει εσωτερικά η γωνία!η εταιρεία έβγαλε νέο σχεδιασμό στο βύσμα και όλα οκ


Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ευχαριστώ για τη φώτο. ..αυτό ακριβώς το πρόβλημα. ..
 
Top Bottom