Προς elis_RT και τους όμοιούς του

sirax

Μέλος
Περιοχή
Άργος - Αργολίδας
Όνομα
Harry
Μοτό
1200 gs adv
Νικόλα, αν και έχω δει την άσπρη Mercedes στο Facebook αμέσως μόλις την ανεβασες,
ούτε μου πέρασε από το μυαλό ότι τραυματίστηκες,
τόσο καλά....

Σοκαρισμένος δηλώνω και σου εύχομαι γρήγορα καλά. ...
Να ξεπεράσεις όλα τα θέματα...

Ένα μεγάλο ΜΠΡΆΒΟ στον Ηλία aka elis_RT

Μπράβο και στο Κορνήλιο, τον Νάκο κ όλους όσους βοήθησαν. ...

Αυτά είναι μέσα στον κάθε ένα και δεν αποκτώνται, η τα έχεις η δεν τα έχεις. ...

Στους παραπάνω αναφερόμενους καφέδες θα ήθελα μια πρόσκληση, γιατί τον πίνω με ολίγη....




from wolves city
 

Markas

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW F800GS
Yamaha WR250R
Νικολή, περαστικά και σιδερένιος!!!
Ηλία_RT, ενώ ήθελα πολύ να περάσω από την Αλβανία (δεν έχω πάει ποτέ) άρχισα να το φοβάμαι μετά την ιστορία με τον Νικολή.
Μετά τα όσα διάβασα εδώ αν καταφέρω να ανέβω Αδριατικές ακτές, δε θα είναι από το γνωστό δρόμο FYROM-Σερβία αλλά Αλβανία Μαυροβούνιο κτλ. Και ο μοναδικός λόγος θα είναι για να πιούμε ένα καφέ και να σου πω από κοντά ένα ευχαριστώ που βοήθησες τον φίλο @nikos-x . Με τέτοια υποστήριξη, θα έρθω, όποτε έρθω, χωρίς άγχος και με μεγάλη χαρά από τη χώρα σου.

Edit: Ξέχασα να πω μπράβο και στα παιδιά (Ηλίας, Νάκος κτλ) που τον βοήθησαν. Αλλά το να σε βοηθήσει η παρέα σου είναι αναμενόμενο. Το να σε βοηθήσει ένας σχετικά άγνωστος μοτοσικλετιστής είναι αυτό που πραγματικά είναι αξιόλογο!
 
Τελευταία επεξεργασία:

GEORGE

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ-ΛΟΥΤΡΑΚΙ
Όνομα
Γιωργος
Περσστικα Νικο τι αλλο να πω.
Μπραβο και στον ελις
Στάλθηκε από το GT-I8260 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

elis_GS

Μέλος
Περιοχή
Tirana - Albania
Όνομα
elis
Μοτό
2015 BMW R1200GSA LC
Μετά τα όσα διάβασα εδώ αν καταφέρω να ανέβω Αδριατικές ακτές, δε θα είναι από το γνωστό δρόμο FYROM-Σερβία αλλά Αλβανία Μαυροβούνιο κτλ. Και ο μοναδικός λόγος θα είναι για να πιούμε ένα καφέ και να σου πω από κοντά ένα ευχαριστώ που βοήθησες τον φίλο @nikos-x . Με τέτοια υποστήριξη, θα έρθω, όποτε έρθω, χωρίς άγχος και με μεγάλη χαρά από τη χώρα σου.
Οπωσδήποτε φιλε μου,

καφεδάκι και όχι μονο... ότι τραβήξει η όρεξη μας :)
 

alx_k

Skipper
Περιοχή
Βόλος-Θεσσαλονίκη
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1200GS '05
Νικολα, περαστικα και ταχεια αναρρωση σου ευχομαι.
Η περιπετεια σου να μεινει ως μια ιστορια δρομου που θα εχεις να διηγεισαι γυρω απ την φωτια παρεα με φιλους.
Μεγαλο πραγμα η αλληλεγγύη και η αλληλοβοήθεια μεταξυ ομοιδεατων. Ενα μεγαλο μπραβο σε οσους βοηθησαν και σε στηριξαν.
Respect brothers! :)
 
Top Bottom