Προσκληση_Προκληση Αγριοτουρισμου

osonoupo

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη - Πήλιο
Όνομα
ANEΣΤΗΣ
Μοτό
Gaciva Elefant 900
Ηοnda vfr 800 το καλο
Ηusky wr 250
κλπ
Λοιπον ,για να κανουμε και κανα μεροκαματο :) και επειδη ΔΕΝ θελω να χαλασω την σειρα των τιτλων-θεματων με το πρωτο forum (vfrh)που αρχισα να ξεψαρωνω-ωρε τι ειπα-και μια που εχουμε αρκετα κοινα μελη και πολλουs παλαιουs φιλουs και ευελπιστω σε ακομη περισσοτερουs καινουργιουs :ok: και για να μη μπλεκω σε αλλαγεs τιτλων ;)και να βαλουμε και κανα και στην ιστορια,π/σ/κ/δ θαμαι στο Πηλιο ,χωριο Πινακατεs σενα χωραφι για δουλειεs.Ο βασικοs λογοs εγγραφηs μου στο adv ειναι τα πολλα και δραστηρια ατομα που ΔΕΝ φοβουνται να πατησουν 300 m χωμα για να προσφερουν βοηθεια σε αγροτικεs εργασιεs και οτι αλλο προκυψειo_O.Φιλοξενια εξασφαλισμενη και πληροφοριεs εντοs.Ετσι για ζεσταμα για την Βλαχα.:pc::friendship:
 

alx_k

Skipper
Περιοχή
Βόλος-Θεσσαλονίκη
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1200GS '05
Εγώ που προ έτους και ύστερα, πέρναγα απ την γιάφκα σου κάθε τρις και λίγο αλλά δεν γνώριζα το τι και το πως?:eek:
Αλλα τωρα που εδηλωσες οτι θες "παρέα" στο όργωμα και στο μάζεμα, με την πρώτη ευκαιρία που θα βρίσκομαι σε εκείνα τα μέρη θα σου έρθω! :)
 

osonoupo

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη - Πήλιο
Όνομα
ANEΣΤΗΣ
Μοτό
Gaciva Elefant 900
Ηοnda vfr 800 το καλο
Ηusky wr 250
κλπ
Εγώ που προ έτους και ύστερα, πέρναγα απ την γιάφκα σου κάθε τρις και λίγο αλλά δεν γνώριζα το τι και το πως?:eek:
Αλλα τωρα που εδηλωσες οτι θες "παρέα" στο όργωμα και στο μάζεμα, με την πρώτη ευκαιρία που θα βρίσκομαι σε εκείνα τα μέρη θα σου έρθω! :)
Τουλαχιστον μια εβδομαδα τον μηνα ειμαι εκει πλεον και οποτε μπορειs :friendship:Ουτωs η αλλωs ,αποτι ξερουν αρκετοι εδω μεσα ,ΕΞΩΠΟΡΤΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ!:disgust:Εσυ αφηνεs ροδιεs στο χωραφι?:waiting:
 

alx_k

Skipper
Περιοχή
Βόλος-Θεσσαλονίκη
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1200GS '05
Τουλαχιστον μια εβδομαδα τον μηνα ειμαι εκει πλεον και οποτε μπορειs :friendship:Ουτωs η αλλωs ,αποτι ξερουν αρκετοι εδω μεσα ,ΕΞΩΠΟΡΤΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ!:disgust:Εσυ αφηνεs ροδιεs στο χωραφι?:waiting:


Με το ποδήλατο μόνο...:oops:


:friendship:
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Ανεστη η ανοιχτη πορτα ειναι μεγαλη υποθεση,σε καποιο απο τα επομενα ΣΚ θα ερθω να δοκιμασω τα honda σου και να μαθω πως δουλευουν τη μεσινεζα. :cool:

adv phone
 

sotosvfr

Μέλος
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Sotos
Μοτό
vfr800 vtec
Λοιπον ,για να κανουμε και κανα μεροκαματο :) και επειδη ΔΕΝ θελω να χαλασω την σειρα των τιτλων-θεματων με το πρωτο forum (vfrh)που αρχισα να ξεψαρωνω-ωρε τι ειπα-και μια που εχουμε αρκετα κοινα μελη και πολλουs παλαιουs φιλουs και ευελπιστω σε ακομη περισσοτερουs καινουργιουs :ok: και για να μη μπλεκω σε αλλαγεs τιτλων ;)και να βαλουμε και κανα και στην ιστορια,π/σ/κ/δ θαμαι στο Πηλιο ,χωριο Πινακατεs σενα χωραφι για δουλειεs.Ο βασικοs λογοs εγγραφηs μου στο adv ειναι τα πολλα και δραστηρια ατομα που ΔΕΝ φοβουνται να πατησουν 300 m χωμα για να προσφερουν βοηθεια σε αγροτικεs εργασιεs και οτι αλλο προκυψειo_O.Φιλοξενια εξασφαλισμενη και πληροφοριεs εντοs.Ετσι για ζεσταμα για την Βλαχα.:pc::friendship:
Ξέρεις ότι από στρητάδικα λίγα ανέβηκαν!!!Και σιγά μην το ξανακάνουν...Μόνο μονοί!!!
 

osonoupo

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη - Πήλιο
Όνομα
ANEΣΤΗΣ
Μοτό
Gaciva Elefant 900
Ηοnda vfr 800 το καλο
Ηusky wr 250
κλπ
Με το ποδήλατο μόνο...:oops:


:friendship:
Για τουs Βολιοτεs τουλαχιστον,ανεβαινονταs το βραδυ στο βουνο ,μια μικρη:hungover:σταση γυρω τα μεσανυχτα στο SANTAM :devilish:για καμμια μπυριτσα:friendship::friendship:
 

osonoupo

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη - Πήλιο
Όνομα
ANEΣΤΗΣ
Μοτό
Gaciva Elefant 900
Ηοnda vfr 800 το καλο
Ηusky wr 250
κλπ
Επειδη τοχω σε κακο να επιστρεφω Κυριακη στο σπιτι μου ,μετα το trOFFy θα ανεβω στο δικο μου το βουναλακι για λιγο αποθεραπεια.:UH:
Οποιοs θελει και εχει ανεση χρονου ,ακολουθει την συνεχεια τηs εκδρομηs μεχρι και Τριτη απογευμα.Χοροs για υπνο υπαρχει απλυτοs:disgust: :friendship:
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
σ/κ/δ/τ στο βουνο για ποτισμα ,πρασινοθεραπεια και να θειαφισουμε τα :devilish:φιδακια.Αν κανειs για βολτα,:friendship:
Ειμαι απεναντι σου στην Κασσανδρα ..

στειλτα εδω που κυκλοφορει το αγαπημενο τους σνακ.

adv phone
 

osonoupo

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη - Πήλιο
Όνομα
ANEΣΤΗΣ
Μοτό
Gaciva Elefant 900
Ηοnda vfr 800 το καλο
Ηusky wr 250
κλπ
Toγραψα και στασφαλτινα βουνα ,οποιοs Κυριακη απογευμα με το καλο τηs επιστροφηs --εγω ΔΕΝ τοχω σε καλο να γυρναω Κυριακη --μπορει να διανυκτερευσει στο Πηλιο παρεα μου και για κατι δουλιτσεs .Δεκτα ΜΟΝΟ ευρωπαικα moto ,μη μαs μεινει και κανενα:yew:Παιζει και μικρη :UH:σταση σε bitchobaro στα Πηγαδια Πτελεου σε φιλο ,πριν τιs Πινακατεs.:friendship:
 
Τελευταία επεξεργασία:

osonoupo

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη - Πήλιο
Όνομα
ANEΣΤΗΣ
Μοτό
Gaciva Elefant 900
Ηοnda vfr 800 το καλο
Ηusky wr 250
κλπ
Προ(σ)κλησεων συνεχεια και το προγραμμα καπωs ετσι :
1)Παρασκευη βραδυ 25/11 συναντηση στο Καφε Σανταν ,στο Βολο .Ζεσταμα (μουσικο) οτι παιξει ο dj
και συνεχεια Κenny Freq
Oυτε που ξερω τι παιζουν ακριβωs
,αλλα ουτε και που με νοιαζει
Αργοτερα -οτι και αν σημαινει αυτο -αναβαση για υπνο
στο βουνο.
2)Σαββατο 26/11 εγερτηριο οσο ειναι μερα ,
να μασουμε κανα ξυλο
και Αλυκεs Βολου ,να παρω μετρα και προκαταβολη και συμμετοχη ανοιγματοs τσιπουραδικου.

3)Κυρικη 27/11 χαλαρα εντουροβολτα ,ψησιμο αντικριστο
,μαθημα μουσικηs
κλπκλπκλπ
4)Δευτερα 28/11 και επειδη τοχω σε κακο να φευγω Κυριακη
,συνεχεια την υλοτομια και αποθηκευση,γιατι θαναι βαρυs
ο χειμωναs.
5)Τριτη 29/11 μαλλον αναχωρηση
,πριν το τελοs του μηνα ,να προλαβουμε καναν λογαριασμο!


 

osonoupo

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη - Πήλιο
Όνομα
ANEΣΤΗΣ
Μοτό
Gaciva Elefant 900
Ηοnda vfr 800 το καλο
Ηusky wr 250
κλπ
Αυριο βράδι θα εγκατασταθω οικογενειακώς με αυτοκίνητο στον αη γιωργη Νηλειας μέχρι τις 26.
Αμα εισαι πουθενά βολικός πίνουμε αν θες μια ρακή..
Aπο τον ΑΑιιΓΓιιωωρργγηη για Πινακατεs εχει μια κλειστη αριστερη :ltsg:φουρκετα και δεξια ενα πλατωμα σαν parking οπου βλεπειs ταψι μπροστα :mps2:σου το χωριο.Αριστερα πανω στο βουνο βλεπειs ΜΟΝΟ :UH:ενα σπιτι.Ερχεσαι εκει κιεχει τα παντα .:brbq::brs:Θαμαι με την γυναικα μου και την κορη μου.Μπαινονταs στο χωριο ,ταβερνα Η ΔΡΟΣΙΑ ,ρωταs πωs θαρθειs η 6973042668 6938666407 Ανεστηs .:w2:
 
Top Bottom